Цела Македонија
                   
210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

digitalna vaga do 35kg

so dokumenti moze da se bazdari kako nova


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

Денес 16:08Staklena vetrina

Se prodavaat dve stakleni vetrini Dimenzii: Dolzina 156cm ...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Супермаркети

Вчера 20:52  НОВ ОГЛАС

Frizideri,Raftovi,Melnica za kafe

Sreden raft so dve strani:300€ Frizider za duboko zatvoren:700€ Frizi...


1.111 €
или предлог цена
Гостивар

Супермаркети

Вчера 15:04Prodavam kompjuter so programa za dukan

Prodavam kompjuter za vo prodavnica so programa, fiskalen printer ,b...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Супермаркети

14 мај 23:30El.vaga,vagi do 15kg.verificirani,bazdareni,вага,ваги,нови

Elektronska vaga,вага,ваги 3/6kg. 6/15kg. Model so stupce i bez stupc...


5 €
или предлог цена
14 мај 14:33Опрема за Маркет-Сталажи / Stalazi

Се продаваат Рафтови/Сталажи за маркет, во одлична состојба и без ник...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Супермаркети

14 мај 11:24Разладна вертикална витрина ( фрижидер )

Разладна витрина со дигитален термостат и лед осветлување.


1 €
или предлог цена
13 мај 11:15Vertikalen frizider LTH

Vertikalen frizider LTH


1 €
или предлог цена
13 мај 11:10Stalazi za piljara i market evtino

Se prodavaat stalazi i polici za piljara i market. Cena na parce 15 e...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

13 мај 11:09Mashina mlin za kafe

Mashina za melenje kafe ne mnogu koristena.


120 €
или предлог цена
13 мај 11:05Elektricna vaga - CAS

Elektricna vaga - CAS povolno.


1 €
или предлог цена
13 мај 11:03El.vaga,vagi,ваги,вага Vagar gape do 15/30kg bazdarena

Elektronska vaga,вага,ваги 3/6kg. 6/15kg. 15/30kg. Model so stupce i...


1 €
или предлог цена
13 мај 09:41SE PRODAVA REKLAMA

Se prodava reklama


6.000 МКД
или предлог цена
12 мај 14:22Raft gondola

Se prodavat sredni raftovi vo dobra sosotojba. Kolicina 4 broja. Cen...


7.600 МКД
или предлог цена
11 мај 17:26SE PRODAVAAT RAZLADNA VITRINA I STALAZA ZA LEB

Se prodavaat razladna vitrina i stalaza za leb vo odlicna sostojba.Ce...


1 €
или предлог цена
11 мај 01:07Pult reklamno meni

Se prodava metalna A samostoecka tabla -koka kola za promocija, dnev...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Супермаркети

09 мај 12:57RAFTOVI METALNI MOZNA ZAMENA

4 raftovi 2 m visoki dolzina 1m Mozi zamena za mobilen ili moto...


440 €
или предлог цена
08 мај 23:14TERMALNA HARTIJA ZA FISKALNI

Prodavame HARTIJA ZA FISKALNI SMETKI GOLEMINA 57. X 50


15 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

04 мај 18:10Vetrina za apetisani

Se prodava 3 delna vetrina za apetisani


1 €
или предлог цена
Делчево

Супермаркети

04 мај 16:52Market kolonijal vo pintija ima potreba od personal

Market vo pintija ima potreba od zena za rabota Tel 070 375-213 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

04 мај 15:18Raftovi za market

Se prodavat ravtovi za market, avtodelovi i kozmetika i dr. 10 ravto...


800 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Супермаркети

29 апр 13:00Raftovi za piljari

Raftovi za piljari Cena po dogovor vo zavisnost od goleminata na proe...


2 €
или предлог цена
28 апр 08:15Izrabotka na inoks oprema za prehranbena industrija, inox

Изработка на севкупен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Супермаркети

23 апр 10:00Замрзнувач

Се продава замрзнувач 300 литри во одлична состојба, Кончар.


6.500 МКД
или предлог цена
21 апр 19:05Se prodava

Se prodavaat raftovi za prodavnica so pult Borka 072 237 309


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

18 апр 22:33Vertikalen frizider

Vertikalen frizider, 500 litri.


150 €
или предлог цена
Македонски Брод

Супермаркети

17 апр 10:36Vreki kesi crni za gubre otpad smet najlonski hotel restoran

Se prodavaat crni vreki (kesi) na golemo, jaki za komunalen otpad (po...


5 МКД
или предлог цена
15 апр 09:59RAFTOVI I STALAZI

Се продаваат колонијални сталажи и рафотови за супермакети и оригинал...


1 €
или предлог цена
12 апр 07:38Grav CACAR

Se prodava grav cacar, za pogolema kolicina nad 100 kg cena 85 denari...


По Договор
или предлог цена
07 апр 17:39Se prodava razladna vitrina - разладна витрина

Се продава разладна витрина 4,5м во исправна состојба.


1.499 €
или предлог цена
06 апр 08:49Kolicki za marketi

Se prodavat kolicki za marketi ili za druga vasha potreba. Cena 3600 ...


3.400 МКД
или предлог цена
03 апр 18:47Barkode citac

Ne mnogu koristen raboti odlicno


2.000 МКД
или предлог цена
02 апр 12:16Raftovi za piljara

Raftovite se mnogu zdravi 7 kom 2m dolgi Sredisen raft za market so ...


80 €
или предлог цена
Свети Николе

Супермаркети

01 апр 15:55Stalazi za prodavnica

1x2500 dolzina 1700 visina 1x1860 dolz.na1280 1x1750 dolzina 1700 vi...


2 €
или предлог цена
31 мар 10:09Гондола-gondola

Гондола за во маркет


1 €
или предлог цена
30 мар 09:59Raftovi eftino

Raftovi i gondola eftino


111 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Супермаркети

30 мар 09:54Vertikalna vetrina

Se prodava vertikalna vetrina dobro socuvana vo top sostojba! Cena po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Супермаркети

28 мар 20:23Вага Либела

Комплет со тегови


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

15 мар 16:09Razladni vitrini

Za podetalni informacii pobarajte ne.


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Супермаркети

14 мар 10:42Frizideri

Vertikalen 3metra motor doring nadvoreshen Vertikalen 2 metra motor ...


5.500 €
или предлог цена
Валандово

Супермаркети

11 мар 19:43Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам