Цела Македонија
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

masina za meso

se prodava italijanska masina za melenje na meso Garby info na tel:07...


1.200 €
или предлог цена
Скопје

Месарница

30 мај 22:31masina za melenje meso

Se prodava masina za melenje meso cena 600 evra infj na tel: 3897654...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Месарница

30 мај 22:31Mesalka Mesalica Mikser Мешалка Мешалица

Mesalka za meso mnogu malku koristena


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Месарница

24 мај 07:18Novi i polovni salamoreznici

Prodazba na novi i polovni salamoreznici po ekstra ceni Libra Kom...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Месарница

18 мај 15:26Komora

Se prodava, komora 9m2 ladi do - 28 Malku koristena,


2.200 €
или предлог цена
Битола

Месарница

17 мај 15:31VAGA LIBELLA - 300 KG - 500 KG - 1000 KG 1 T. 2000 KG 2 T.

PRODAVAM VAGA OD 300 KG, 500 KG, 1000 KG, 2000 KG. VAGITE SE ISPRAVNI...


300 €
или предлог цена
Велес

Месарница

03 мај 21:27Frizideri

Se Prodavaat Golemiot Frizider 650€ ispraven ima i stalazi Maliot Fr...


600 €
или предлог цена
Гостивар

Месарница

17 апр 13:20Ladilnik komora

Се продава Комплет ладење за 10÷15 м3 до 2'C Агрегат 2.0кв Испару...


1.500 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Месарница

14 апр 10:54Elektronska viseca vaga do 500kg,вага,ваги за месарници

Електронска висеча-кранска вага до 500кг.со вграден акумулатор така ш...


159 €
или предлог цена
Прилеп

Месарница

13 апр 09:12Se prodava oprema za mesara, prodavnica, sendvicara…

Се продава опрема за месара, продавница, сендвичара… Се е ново, и не ...


По Договор
или предлог цена
24 мар 16:57Razladna Komora

Се продава разладна комора Користена за одржување свежо месо Должин...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Месарница

05 мар 15:03Bansek za koski

Bansek za koski za kasapnica 2 komada edniot e so postole drugiot e b...


1 €
или предлог цена
Тетово

Месарница

15 фев 20:45Se prodava vitrina, trokrilen frizider I sandak

Prodavam vitrina, trokrilen frizider I sandak. Site se LTH . O78 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Месарница

12 јан 11:28Kumur za skara ekstra kvalitet.

Prodavam mn kvaliteten kumur za skara od buka i dab za pogolemi kolic...


1 €
или предлог цена
Битола

Месарница

29 дек 17:42Rakavici metalni

Se prodavaat zastitni metalni rakavici americko proizvodstvo,skroz no...


130 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месарница

11 дек 13:13Razladna vitrina 2.0 m

Razladna vitrina 2.0m x 110


1.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Месарница

23 ное 16:31Vitrina

Vitrina Arneg 3,80*1,20 Hitno


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Месарница

11 ное 09:59Vaga Libela - Gramov

Se prodava vaga Libela ispravna so garancija. So vagata ima teg od 1k...


2.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Месарница

10 окт 18:15Eftina plastika vo tabla za obrabotka na meso

Prodazba na kvalitetna plastika za mesari 310x445x61mm 380x580x61mm...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месарница

28 сеп 08:33OPREMA ZA MESARA / MARKET

se prodava oprema za mesara/ market -komora za odrzuvanje 2 m x 2.3...


По Договор
или предлог цена
Битола

Месарница

28 мај 20:57Profesionalna masina za secenje svezo i zamrznato meso

* 1машинa за сечење коски и свежо и замрзнато месо - 1200€


1 €
или предлог цена
Битола

Месарница

12 апр 09:50Masina za melenje meso

* 1машинa за мелење месо - 800 €


1 €
или предлог цена
Битола

Месарница

12 апр 09:50ЈАГНИЊА ЗА ПЕЧЕЊЕ

Продавам јагниња за печење за секакви пригоди 075 498 454


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месарница

10 апр 12:44ПРАСИЊА ЗА ПЕЧЕЊЕ

ПРОДАВАМ ПРАСИЊА ЗА ПЕЧЕЊЕ ЗА СЕКАКВИ ПРИГОДИ 075 498 454


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месарница

10 апр 11:55PRODAVAM VETRINA ZA ODRZUVANJE NA MESO

Vetrina za odrzuvanje na meso Vo odlicna sostojba Malku koristena


По Договор
или предлог цена
Велес

Месарница

09 апр 20:35Se prodava frizider vitrina

*1 фижидер(витрина) хоризонтален 1.5


1 €
или предлог цена
Битола

Месарница

07 апр 09:32SPRIC,POLNACKA 5kg,ZA KOLBASI,SUDzUK,

Spric za polnenje na Kolbasi 8kg nov so dve brzini lesen za upotreba ...


380 €
или предлог цена
Велес

Месарница

29 мар 21:12Se prodavaat frizideri i vitrina

*1фрижидер(витрини) хоризонтални фриготехника 2м. - по 1400€ *1 фижид...


1 €
или предлог цена
Битола

Месарница

27 мар 22:08Казан

Казан 100 л., дупло дно, може да се загрева на струја, пареа и плин. ...


500 €
или предлог цена
Куманово

Месарница

14 јан 12:11Topol stol

* топол стол ( 100 х 70 см)


1 €
или предлог цена
Битола

Месарница

30 дек 12:47SPRIC ZA POLNENJE KOLBASI,SUDZUK,KEBAPI i DR.

Špric NOV za polnenje Kolbasi,Sudzuk, Kebapi,Tulumbi i dr. 4litra so...


160 €
или предлог цена
Велес

Месарница

30 ное 22:34Profesionalna melnica za meso

Se prodava nova ne koristena profesionalna melnica za meso so dodatna...


99 €
или предлог цена
Велес

Месарница

30 ное 17:56Se prodava VAGA + TEGOVI

Se prodava dobro socuvana vaga GRAMOV + tegovi.


50 €
или предлог цена
Тетово

Месарница

29 ное 18:16Месарски ножеви

Продавам месарски ножеви од брендот HausmaX, германско производство о...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Месарница

03 ное 12:51Vaga/Вага

Со тегови 078-321-038


3.000 МКД
или предлог цена
Кратово

Месарница

23 сеп 10:06Se Prodavaa Mesarska Oprema (ceni vo opis)

Vaga - 9000mkd Frizider - 18000mkd masina za meljanje meso - 36000m...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Месарница

09 сеп 13:00Oprema za mesarnica i prodavnica

Se prodava komplet oprema za mesarnica ili prodavnica,opremata e vo o...


1 €
или предлог цена
Битола

Месарница

06 јул 00:41Oprema za dukjan

Friziderot e vo super sostojba, imam dve mashini za doner, seckalka z...


250 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Месарница

21 мар 16:58RAZLADNI VETRINI

Se prodavaat razladni vetrini vo ispravna sostojba. Cena 300 evra met...


300 €
или предлог цена
Свети Николе

Месарница

04 мар 11:49HORIZONTALNA VITRINA

Prodavam horizontalna vitrina 3m dolzina dobro socuvana


1.200 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Месарница

30 дек 21:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам