Цела Македонија
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FURNI (PECKI) PROIZVODI OD OZTI

OZTI FURNI


111.111.111 МКД
или предлог цена
05 јун 11:09Zelje -Blitva

Prodavam zelje ,blitva Moze dostava do burekčilnica po dogovor


20 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

29 мај 15:28Se bara zena za pravenje mekici

Se bara seriozna zena za pravenje mekici vo dukan lociran vo Zelen pa...


1 €
или предлог цена
28 мај 11:20Prodavam iznajmuvam komplet oprema i inventar za pizzeria

Prodavam,iznajmuvam komplet oprema i inventar za pizzeria,restorant ,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

25 мај 09:29Ugostitelska oprema,skari,lavaboa,sporeti,fritezi,stalazi

Производство на професионална опрема за угостителство: - плински печ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

02 мај 16:42Рачен ламинатор

Се продава професионален рачен ламинатор за лиснати теста и за јуфки....


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

28 апр 13:14Професионална фритеза

Се продава професионална фритеза со две решетки и со инох маса комлет...


900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

28 апр 13:08PRODAVAM VETRINA-FRIZIDER

PRODAVAM MALCE KORISTENA VETRINA ZA LADENJE - FRIZIDER ZA VO SENDVICA...


1.600 €
или предлог цена
23 апр 14:24Baram prodavacka za vo pekara

Se bara prodavacka za vo pekara Rabotno vreme od 6 do 12 i od 12 do...


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

16 апр 16:52Продавам дводелен шибер плакар за леб

Плакарот е рачна изработка со метални конзоли ( ногарки) по сите Хас...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

01 апр 15:19Distributer vo pekara Vatasa

Imame potreba na diseibuter za dostava vo nasi prodavnici plata po do...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

01 апр 10:17JOY CAFE AND BAKERY VRABOTUVA

JOY CAFE AND BAKERY ima potreba od personal za prodazba., barista i p...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

28 мар 17:01Se Bara vozac ditributer so C kategorija

Firma Envirum Dooel Skopje ima potreba od vozac distributer so C kat...


28.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

23 мар 09:54Se prodava kompletna pekara

Se prodava parna pecka DADEX koja raboti na peleti i na drva.Ima kap...


1 €
или предлог цена
09 мар 13:30Plastic I korpi

Se prodavaat plasticni korpi tell 078211676


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

20 фев 01:00Oprema Za Pekara

Se e vo ispravna sostojba


900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

12 фев 21:20Kosnici za leb

Kosnici za leb Golemi 359den Mali 200den


200 МКД
или предлог цена
11 ное 13:05Kosnici za leb

Kosnici za leb Golemi 359den Mali 200den


200 €
или предлог цена
11 ное 13:03Kosnici za leb

Kosnici za leb Golemi 359den Mali 200den


200 МКД
или предлог цена
11 ное 13:00Prodavam pecka

Prodavam pekarska orema: Laminator Rondo Sever 1950€ Pecka so komora ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

18 сеп 13:51Итно продавам машина за машини за бели пецива

Печка за печенје бели пецива И машина за ферментација Цена по ...


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:54Plehovi za pecenje leb,lajbici 53×63cm

Prodavam plehovi tepsii za pecenje leb, kifli, lajbici...dimenzii 53×...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

03 авг 09:25опрема за пекара

Продавам миксер, печка дувалка и печка на плин, топол стол, комора за...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

07 јул 19:26Пекара бара продавачка

Пекара во центар бара продавачка со или без работно искуство за прва ...


2 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

10 јун 13:00Pecki Duvalki WIESHEU B/4 B/8 inf na te.075431961p61

Pecki duvalki inf.na tel 075 431 961 moze zamena za Avtomobil


По Договор
или предлог цена
07 апр 01:16Oprema

Se prodavaat povolno ispravni po ekstra cena 076 242 248 cele


100 МКД
или предлог цена
17 јан 19:13Se izdava Pizzeria Komplet

Se izdava Pizzeria Komplet so cela oprema 2 meseci se koristeni se...


7.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

19 дек 15:32Duvalki, konvektomati, komori, komora дувалки,конвектомати,

Компанија со долгогодишно искуство нуди професионална изработка на се...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

19 сеп 12:36pekara i oprema za pekara komplet

se prodava pekara na nafta, 4 etazna, dobra sostojba mng malce korist...


1 €
или предлог цена
08 сеп 08:39Oprema za slatkara i pekara

Opremata e dobro sochuvana Cena po dogovor Tel za kontakt: 0783041...


1 €
или предлог цена
02 авг 11:20vitrina

proizvodstvo na sekakov vid vitrini po dimenzija topla masa . neutr...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

05 јул 15:00Masina za testo

Mikser za testo so celicen tanjir Za info javete se tuka ---> 071 20...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

12 мај 14:25Prodavam Stalazi

Prodavam 2 Stalazi za pekarski proizvodi,zelencuk,ovoshje i dr.malku ...


1 €
или предлог цена
07 мај 12:52Sealka za brasno

Se prodava pravosmukalka za pecka;kolicki za ladenje na leb;umivalnik...


1 €
или предлог цена
20 апр 14:37машина за сечење на леб

Се продава машина за сечење на леб


1 €
или предлог цена
20 апр 14:37JOY CAFE AND BAKERY ВРАБОТУВА

Пекарата ЈОY CAFE AND BAKERY на ул. Никола Тесла 9а, Карпош, има потр...


16.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

31 мар 21:56PECKA DUVALKA 40x80 BATINOX FRANCIJA 5KW

Se prodava pecka duvalka na trodazna struja so 4 pleha 40x80 + stasuv...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

25 јан 12:55TOPLA I NEUTRALNA VETRINA ZA BUREK I BELI PECIVA

TOPLA I NEUTRALNA VETRINA ZA BUREK I BELI PECIVA DOLZINA 150CM VISINA...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

21 јан 19:14Pecka- furna

Se prodava elektricna pecka so kamena podloga za pici i slicno. Za p...


1 €
или предлог цена
02 јан 20:08Komplet pekarska oprema

Prodavam komplet pekarska oprema mnogu malku koristena vo odlično sta...


1 €
или предлог цена
24 дек 08:19Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам