Цела Македонија
                   
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rasad zelka

Rasad zelka sorta pruktor i srpski melez za maj juni 070 456 ...


2 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина, Хортикултура

Вчера 10:49ХОРТИКУЛТУРНО УРЕДУВАЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ ГРАДИНИ

HORTIKULTURNO UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI,PARKOVI,JAVNI POVRSI...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина, Хортикултура

29 мај 19:09Priroden Kamen / Dekorativen Kamen / Камен

Палета 8500 Денари. 25 квадрати. (Дебелина 1.50 do 2.50 цм) Де...


8.500 МКД
или предлог цена
17 мај 16:13Мрежа за сенка - Mreza za senka

Мрежите се изработени од ПП филм со UV стабилизација имаат гаранција ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

15 мај 14:11Саксии за производство - Saksii za proizvodstvo

- Саксии за производство на цвеќе - Саксии за зимзелени декоративни ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

15 мај 14:11Адаптери и приклучоци за канистер 1 тон

Адаптери и приклучоци за канистри од 1 тон. Adapteri i priklucoci za...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

15 мај 14:10Мрежа за палетирање - Mreza za paletiranje

Се користи за пакување и транспортирање на производи како што се зел...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

15 мај 14:10Jakkuzi!!!

Prodazba i proizvotstvo na jakkuzi na golemo i malo,proizvedeni vo Ma...


6.790 €
или предлог цена
14 мај 22:23Peruanska jagoda rasad

Se prodava rasad Peruanska jagoda 120 den/koren Prakame so kargo


120 МКД
или предлог цена
07 мај 23:49Метално буре

Продавам метално буре


1.000 МКД
или предлог цена
06 мај 11:24Расад

Се продава расад: -домат рагби розев -јабучар -воловско срце -сан...


25 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина, Хортикултура

30 апр 23:50Malini Rasad

Ima poveke sorti Polka, Polana, ,Miker, tulamin cena,na,malo,40,na,g...


35 МКД
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Градина, Хортикултура

23 апр 21:33Rain Bird prskalki,tajmeri,shahti..

Голем избор на RAIN BIRD : - ПРСКАЛКИ 3500,5000, УНИСПРЕЈ 140 - ТАЈ...


По Договор
или предлог цена
05 апр 21:19Saksii za odgleduvanje jagodi / Саксии за јагоди

Saksiite se koristeni 2 god., se prodavaat po povolna cena, mozna e i...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина, Хортикултура

25 мар 19:24PLASTICNI VRVKI ZA MALINI

Se prodavaat plasticni vrvki za malini Izraboteni se od kvalitetna p...


1 МКД
или предлог цена
14 мар 19:42ZIMZELENI SADNICI

TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADN...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина, Хортикултура

07 мар 09:44Специјализирани Светла за раст на растенија Full Spectrum

Светилки за раст на растенија. Забрзајте го и подобрете го растот на ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина, Хортикултура

09 фев 13:36Чистење Дворови Куќи Подруми Гаражи Магацини

●Една од животните стварности е тоа што во текот на годината ни се на...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина, Хортикултура

18 јан 19:11Goji Bery

Se prodava goji Bery , plod vo zrno ,kako i sadnici koi imaat dobro...


По Договор
или предлог цена
08 дек 14:59Cisterni 15 tona

Poliesterski odlicni


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Градина, Хортикултура

26 окт 18:38Расат за малини од сорта ,,АУТУМН БЛИСС & ПОЛК

Сите заинтересирани за набавка на четримесечни садници малини од сорт...


1 €
или предлог цена
09 ное 19:56STIHL MS 180

Se prodavat novi motorni pili stihl


1 €
или предлог цена
01 окт 17:31jabolka na golemo

se prodavaat jabolka (prva klasa) od site vrsti na jabolka. zlaten de...


1 МКД
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Градина, Хортикултура

13 сеп 23:49Prodavam smaragd, spirali, bonsai i drugi zimzeleni drva

Ukrasni drva za vashite dvorovi Sadenje, ureduvanje i postavuvanje na...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Градина, Хортикултура

29 авг 19:52ORGANSKO GJUBRIVO OD KALIFORNISKI GLISTI BIOHUMUS

Se prodava biohumus od kaliforniski glisti ... Idelno gjubrivo za vas...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина, Хортикултура

11 јун 13:05Сибирски лимон

Продавам сибирски жолт лимон. Садниците се едногодишни до 30 цм цена ...


3 €
или предлог цена
13 мај 19:07lucerka

4kos visok kvalitet4oobali


1 €
или предлог цена
14 ное 11:21штрафови за жапки за скеле кајли спојки стеги нови

.Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш.....


25 МКД
или предлог цена
22 окт 11:02Prevoz so tamce

Prevoz so tamce na pesok, sut, gradezen materijal i dr. 070 282 977 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина, Хортикултура

18 авг 22:19HOLANDSKA VESTACKA TREVA SO VRVEN KVALITET

ПРОДАВАМ И ПОСТАВУВАМ ВЕШТАЧКА ТРЕВА ОД ХОЛАНДСКИОТ ПРОИЗВОДИТЕЛ EDEL...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина, Хортикултура

03 јун 21:49Компири

Продавам стар компир агриа . Цена по договор .


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам