Цела Македонија
                           
6493 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam prostor za ziveenje vo Gjorce Petrov

Izdavam prostor za ziveeje vo Gjorce Petrov, sproti Vardar Mebel. Go...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

25 апр 11:37Промовирано

Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Kukata Se dava na ucenicite 079 353 027

Kukata Se dava na ucenicite nov renoviran


11.111 €
или предлог цена
Денес 20:12СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 20:12Se izdava sprat od kuka vo Bitola

Се издава спрат од куќа. Спратот е целосно реновиран. Јасминка: 07...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:08Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 20:06Izdavam cetvorosobna kuka 160 m2 so dvor Kozle

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Tri spalni! Dve kupatila! Dvor! ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:50Prodavam Trosobna Kuka so dvor 1800 m2 Petrovec

Golem dvor! Dnevna! Kujna! Spalna! Terasa! Agencija! Povejk...


47.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:41KUJKA

Se prodava kujk vo VALANDOVO Inf. na tel.078 430 802


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

Денес 19:39Izdavam Trosoban Kuka 80m2 so Dvor Gjorce Petrov

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Dvor! N...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:37Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 19:27Се продава куќа во Струмица (чифлик - стар дел на градот)

Куќата има корисна стамбена површина од 108 М2 и се наоѓа на прекрасн...


70.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 19:19se prodava kuca ili zamena za stan

se prodava ili menuva kuca za stan kaj gamijata vo kavadarci dva spra...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 19:03Куќа во населба Бадембалари

Се продава куќа во населба Бадембалари на само 4 километри од центаро...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:56  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 18:42Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:42Kuka / Куќа на атрактивна локација

- Куќата се наоѓа веднаш позади "ТА Велјан" - Куќата е веднаш вселив...


79.000 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Денес 18:26Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 18:16Se izdava Kukja vo Taftalidze 1

Se izdava 4-sobna renovirana kukja vo Taftalidze 1, 100m2, so opremen...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:15Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


199.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
200.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 18:15Se prodava kuka GOSTIVAR

kukata ima sopstven vlez pateka do nea kompletna dokumentacija se isp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 18:14Se prodava sprat od kuka

Se prodava sprat od kuka so poseben vlez na 1 sprat, novi pvc prozorc...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Куќи / Вили

Денес 17:57  НОВ ОГЛАС

Куќа со чист имотен лист

Куќата, со гаража и помошните простории, како и дворното место се лег...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:51Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 17:48Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 17:48SPRAT OD KUKA 90 M2 +VIZBA 100 M2 DVOR 150 M2

SPRAT OD KUKA + VIZBA + DVOR


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:45Купувам куќа

Купувам куќа до 60 000евра....(итно) Тел... 078 237 668


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 17:42Куќа во Сопиште со два посебни влеза на најубавата локација

Продавам куќа во сопиштена многу добра локација со поглед на Скопје.Д...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:34Хитно ,вселива куќа

Хитно се продава веднаш вселива куќа ,со голем и уреден двор, на добр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 17:27Se prodava kuca kaj sudot prva linia

Kucata e na mnogu ubavo mesto da fala badijala koj e zainteresiran bu...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 17:17  НОВ ОГЛАС

Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:16Kukja vo Centar na ul. 50 Divizija

Se prodava kukja vo Centar, ul.50 Divizija. Vkupna kvadratura na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:11Izdavam kuka - potkrovje

Potkrovje, so poseben vlez struja Greenje struja Poseben vlez Ist...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:01Се продава куќа на Јане Сандански

Се ПРОДАВА куќа на 2 ката + високо поткровје, подрум и гаража и дворн...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 17:00  НОВ ОГЛАС

Kuka so bazen vo Vizbegovo nova 2022

kukata se naoga pozadi panter mis i energijaa Nova kuka 2022 kukat...


185.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:46Kukja vo naselba Lisice / Куќа во населба Лисиче

Се продава куќа 180м2 во населба Лисиче на 50тина метри од трговскиот...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:38  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 16:16Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor vo Bitola, ul. Lavcanska Korija. Ednat...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:12Се продава куќа во Стопански Двро

Куќата е идеална за две смејества. Соларен систем за топла вода, два ...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:10Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


57.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 16:09Kuka / Kukja vo M.A. Cento na Srekko Puzalka

Gradbata e 2015god,zapazena po site standardi za gradba.Dodatni izved...


142.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:58Kuka i plac vo Aracinovo

Se prodava plac so kuka vo Aracinovo, ulica :6 br 39. Placot e 4700 m...


65.000 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:57Страна 1 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам