Цела Македонија
                           
35849 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA SKOPJE NA UL. LENINOVA

TELEFON ZA KONTAKT: 070 245 640 Prodavam garsonjera so vkupna stan...


43.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
46.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

17 мај 08:54Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Apa...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

12 мај 19:46Промовирано

Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


22.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 16:19Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:12ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Кисела Вода !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода во Расадник, kaj Комерцијал...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:06Се изнајмува

Се изнајмува 3-собен, многу функционален стан во Скопје, Карпош 3, н...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:03Se prodava stan vo Tetovcanka vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Tetovcanka vo Te...


43.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 15:56ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан на Водно !

***ДАРМА ДОМА издава луксузен стан на Водно , ВО ПАНОРАМА РЕЗИДЕНС, с...


3.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:55Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Аеродром kaj Тобако 2, поседув...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:51Се издава комплетно наместен стан

Се издава комплетно наместен стан во населба Карпош во Струмица За п...


250 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 15:50NOVI STANOVI VO GRADBA VO STROG CENTAR

NOVI LUKSUSNI STANOVI SO 3 SPALNI I 2 KUPATILA VO MINI ZGRADA OD 4 ST...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:48Se izdava stan za turisti kaj Komercijalna Banka

Se izdava stan vo Ohrid vo povrsina od 40 m2 vednas do Komercijalna b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:46Se prodava stan 1 min do setaliste

Se prodava stan vo Ohrid vo blizina na Top Marketot na setaliste St...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:46Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor vo naselba Bejbunar karsi sportlife oblozu...


29.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:45Se izdava stan vo Novo Lisice 40m2

Se izdava stan vo Novo Lisice 40m2 078 406 274


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:44Се издава наместен стан во Мичурин Аеродром 35м

Се издава наместен стан во Мичурин, населба Аеродром. Квадратурата на...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:43СТАН ВО СТАР АЕРОДРОМ, ЕКСКЛУЗИВЕН

Стан орјентиран на сите 4 страни, НЕТО 114 м2 бруто 118м2, Реновиран ...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:41Kratok Prestoj Apartments DeLuxe

Se izdava Nov Apartman,Nevseluvan, opremen so nov mebel,novi kujnski ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:31Се продава нов стан во Хром до градинката 39м2

Се продава нов стан во Хром до градинката со 1 спална 1 дневна с...


49.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 15:27Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:27Izdavam Apartman na plostad

Se izdava ubavo namesten apartman vo Skopje na plostad za dneven ili ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:26Se iznajmuva nov namesten stan Centar-Stara rampa

Изнајмувам нов наместен стан. Центар - Стара рампа.


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:18Aerodrom stan 68m2

Se prodava stan vo Aerodrom 68m2 extra raspored spalna,detska soba, d...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:17Kamelija Stan 42m2.bul.Turisticka,Tinex diskont

Agencijata za nedviznosti Kamelija prodava stan vo Ohrid vednas kaj T...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:14Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so povrs...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:13Stan za odmor < Ohrid Biljanini Izvori > 2 spalni

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti g...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:03SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Се изнајмува нов луксузно наместен стан за краток престој од неколку ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 15:02SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 15:02Се издава пристојно наместен нов стан

Се издава стан во куќа, нова градба, со нов намештај и нови електричн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 14:45Се издава нов луксузно наместен двособен стан Скопје, Центар

Се издава нов, наместен двособен стан Скопје, Центар, Црниче. На 4ти ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:41Iznajmuvam odlicen stan vo Karpos 2 nasproti Hotel Karpos

Se iznajmuva super trosoben stan vo karpos 2 na 5ti kat sproti ,Hotel...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:36Kratok prestoj apartmani Skopje

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ Апартмани во ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:33KRATOK PRESTOJ APARTMANI SKOPJE

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ VOXEL & STORK...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:33ХИТ-ДВОИПОЛСОБЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА

Шифра 27012 СЕ ПРОДАВА ПРЕКРАСЕН ДВОИПОЛСОБЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА 6...


55.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:31IZNAJMUVAM APARTMAN VO STROG CENTAR OHRID

iznajmuvam kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:22Stan

Prodavam stan na ulica Prilepska nasproti marketot IZVOR. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:16СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА РЕМЕДИКА-102М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2- ПАРКИНГ МЕСТА ВО БЛИЗИНА НА...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:12СЕ ПРОДАВАТ НОВИ СТАНОВИ ВО СИНЃЕЛИЧ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО СИНЃЕЛИЧ ; СО 1 СПАЛНА КВАДРАТУ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:12СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО БЛИЗИНА НА ИСТ ГЕЈТ-80М2

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН И ПАРКИНГ МЕСТО ПОД ЗГРАДА ВО БЛИЗИНА НА ИСТ Г...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:12СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА -45,47М2

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ОПШТИНА ГАЗИ БАБА СО КВАДРАТУРИ : ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:11СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ГРАДБА-87М2 БУТЕЛ

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ГРАДБА ВО ОПШТИНА БУТЕЛ ,СО КВАДРАТУРА ОД 87М2...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Денес 14:11СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН АЕРОДРОМ-52М2

СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ 52М2 НА 1 КАТ СО ЕДНА СПАЛНА ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:11Страна 1 од 897

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам