Цела Македонија
                           
848 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 мар 11:51Промовирано

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 мај 08:56Промовирано

Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 мар 11:50Промовирано

СОБИ ЗА НОЌЕВАЊЕ

Се издаваат соби за ноќевање. 01. Мирна и тивка околина. 02. Обезб...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 19:55АПАРТМАНИ

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


1.050 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 19:55Соба во Козле

Се издаваат целосно опремени соби во населба Козле. Собите се наоѓаат...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Денес 19:43apartman za turisti

se izdava apartman vo centarot na Krusevo, so poseben vlez, dve spaln...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Денес 19:06DNEVNO GARSONJERA VO CENTAR-800 den

se izdava namestena garsonjera kaj ramstor za dneven odmor 800 den a ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 18:09Devojka 28 god , bara Soba za smestaj !!!

Idealno , kuka ili kaj Postara zena , Centralno gradsko podracje , do...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Денес 18:02IZDAVAM NOV APARTMAN ZA NOKEVANJE

Издавам нов апартман во кисела вода, на само три километри од центар,...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Денес 16:52APARTMANI CENTAR

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 16:33СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:14Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:56  НОВ ОГЛАС

Апартман-соба-министудио

Aпартманот се наоѓа на ул.Егејска бр.17(1 км од центар) во зграда на ...


900 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:18Se izdava garsonjera vo nas. Gjorce Petrov

Se izdava namestena garsonjera so dvorno mesto vo naselba Gjorce Petr...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

Денес 13:25Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Iznajmuvam apartman

Iznajmuvam apartman, 20m2 (soba,kujna, toalet) Poseben vlez Cena p...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

Денес 13:00Се изнајмува апартман (Вељаноски)

Вилата "Вељаноски" e лоцирана во населбата Видобишта во мирниот дел н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:48Sobi vo Pestani prv red pokraj ezero

Se izdavaat sobi so kupatila (dvokrevetni i 1 trokrevetna) vo centaro...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:34Apartmani Ristoski * * *

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blis...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:34Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Денес 12:05СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:45Se izdavaat sobi za kratok prestoj

Sobi za kratok prestoj od 250 denari do 350 denari od osoba. Sobi za ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 11:40Kratok prestoj Centar - Skopje

Mодерни апартмани во строгиот Центар на самиот Кеј за краток или подо...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 11:31Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:10Се издава студио приземје 25м2 Гевгелија

Се издава студио приземје на ул.Моински пат б.б-Гевгелија (100метри о...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

Денес 11:05Стан, соба, stan, soba за краток престој

Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC со купатило. О...


900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 10:59Издавам наместена соба

Издавам наместена соба со ходник и купатило, со посебен водомер и ст...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 10:47SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:45Izdavam sobi

Издавам соби за ноќевање во куќа во Центарот на Скопје, веднаш спроти...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 10:19Вила Дионис

Вилата се наоѓа во Н. Лагадин на 9 км од Охрид. Собите се комплетно о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:18SE IZDAVA NAMESTENA GARSONERA SOBA-DEL OD DVOSOBEN STAN

Sobata e vo ruska zgrada na ul.Volgogradska 8 karshi ZUR Market vo Ka...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Денес 10:04Sunny Lagoon Apartments-Охрид

За претстојниот празник Св. Кирил и Методиј поминете го во нашите сту...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:00Нови студио апартмани "Sunny Lagoon-Apartments" во Лагадин

За претстојните празници поминете ги во нашите студио апартмани во Л...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:00Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:44Apartmani

Iznajmuvam apartmani za prestoj


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:17АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид(3 мин од Стар Чинар 5...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:42Se izdavaat sobi nad bibliotekata

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata,kaj paket market,nad bibliote...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

Денес 07:32Se iznajmuva dvosoban vo centar

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:53SOBI VO NASELBA RACA ! POVOLNO ! VILLA D&M !

SOBITE SE DVOKREVETNI I TROKREVETNI,SO POSEBNI KUPATILA I TERASI, KAB...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:45Se izdavaaat sobi vo naselba Zelezara kaj posledna 16 ka

Se izdavaat dve sobi so kupatilo ima i parno gradsko so posebe...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соби

Вчера 17:33ДВОКРЕВЕТНА СОБА ЗА САМЦИ Ѓорче Петров

Издавам ДВОКРЕВЕТНА СОБА ЗА САМЦИ во Ѓорче Петров Скопје 077 44...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

Вчера 17:03Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам