Цела Македонија
                           
559 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:38Промовирано

Ниќифорово - Маврово

Издавам викендица на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина...


11 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

21 дек 13:00Промовирано

kupuvam vikendica

kupuvam vikendica ili postara kuca vo opstina Debarca


25.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:14Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

За Нова година се издава 400 еур за три дена , за повеќе дена има др...


10 €
или предлог цена
Вчера 19:41Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:38Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:22Викенд куќа во Асамати

Се продаваaт 2 викенд куќи во Преспа, Асамати. Средена документација...


32.900 €
или предлог цена
Вчера 17:03apartman vo mavrovo

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort. Se naoga na prizemj...


85.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 16:51SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Вчера 14:11Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:14Brand New Apartment 40m2 for Rent in Kalives Halkidiki

🇬🇷 Каливес Халкидики Чисто нов апартамент под наем 40 м². Идеален ...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 13:00ВИКЕНД КУЌА ВО КАТЛАНОВО

ШИФРА -2794 СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА ВО КАТЛАНОВО - БАДАР ОД 46 М2 , ПОД...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

Вчера 11:49Bungalov vo Asamati

Kupuvam bungalov vo Asamati do 10000 evra namesten.Mozi i ne namesten...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 11:32Се продава куќа во С.ПАЛИКУРА

Се продава куќа во село Паликура, куќата е наместена со 30м2 подрум и...


20.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Викенд куќи

Вчера 10:48Kukja vo S.Omorani

Se prodava stara kukja so 2000kvadrata mesto. Cena po dogovor. Br...


6.999 €
или предлог цена
Вчера 10:29Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Вчера 09:46Викендица на Китка - Караџица

Се продава викендица на Китка - Караџица. Чист планински воздух на 25...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 08:53Prodavam vikendica vo Rashtak / Продавам викендица во Раштак

Продавам викендица во Раштак. • Плац 800м2, • Викендицата има 73 ...


73.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

Вчера 08:44Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


120 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 08:41ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Вчера 08:17АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:39Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

06 јун 20:11SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO Plac od 2500m2,vo Otovica,velesko ...


По Договор
или предлог цена
06 јун 17:53Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
06 јун 17:04Se iznajmuva vikendica za proslavi

Se iznajmuva vikendica za sekakvi proslavi. Vikendicata se naogja vo ...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

06 јун 16:49ИЗВОНРЕДНА КУЌА НА НАЈБАРАНАТА ЛОКАЦИЈА,БАРДОВЦИ

* ШИФРА 6407 Импулс недвижности издава извонредна куќа која комбинир...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

06 јун 13:48Se prodava kuka vo Novo Selo

Се продава куќа во Ново Село - Демир Хисар Куќа - 69м2 Плевна - 56м...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Викенд куќи

06 јун 10:34Montazna Vikendica Vikendicka

Izvedba na montazni vikendicki Vo cenata dobivate gratis fundament ...


460 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
480 €
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

06 јун 07:21Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

05 јун 21:42Montazna Vikendicka So Garaza

Montazna vikendicka so garaza za avtomobil. Kvadratura na objekt 48m2...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

05 јун 20:48VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO(BRUSANI)

SE PRODAVA VIKENDICA OD 160M2 NA DVA SPRATA OD PO 80M2 OD KOJ PRVIOT...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

05 јун 20:01Kamp Krani

Se prodava kamp vo Krani So sopstveno kupatilo i wc - Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
05 јун 17:04SE PRODAVA VIKENDICA SO PLODNO LOZJE -NAD STREZEVSKA NASELBA

Во местото има нов исправен бунар 070360520


7.290 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

05 јун 16:54Drveni Prozori so Dupli Krila i vnatresni venecijaneri

✅ Продавам зачувани Дрвени прозори, со дупли крила и дупли стакла и в...


1.000 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

05 јун 12:58APARTMAN TRPEJCA

apartman se naogja na samata plaza vo mirnata vikend naselba NADOl ...


1 €
или предлог цена
05 јун 12:06Катланово куќа со плац 2000м2

се продава плац 2000м2 со кука на влезот во катланово, во близина на...


82.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

05 јун 11:49Odlicna lokacija na sam avtopad plac niva kukja

Odlicen Palc se prodava na sam avtopat Katlanovo kon Skopje so . Ima ...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

05 јун 10:55SE PRODAVA ODLICNA KAMP PRIKOLKA VO AK-KRANI

SE PRODAVA ODLICNA KAMP PRIKOLKA VO AK-KRANI za poveke inf na brojcet...


По Договор
или предлог цена
05 јун 10:38Iznajmuvam vila vo Markov Manastir

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Sk...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

05 јун 09:22Vikend kuka vo s.Rastani

Se prodavaat dve kuki pred seloto rastani ednata e stara a drugata go...


10 €
или предлог цена
05 јун 08:52Se prodava kukja vo vikend naselba morane

Kukjata e izgradena 2015 Kukja 280m2 Placot 1600m2 ograden e celosn...


180.000 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Викенд куќи

04 јун 23:21Se iznajmuva Vila Teferic2

Се изнајмува Вила Теферич2 за секаков вид на организирани прослави-Св...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

04 јун 21:58Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам