Цела Македонија
                           
2180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

06 мај 11:49Промовирано

се издава дуќан

078333158 viber ul : kliment ohridski br.28 renovirano so nov...


11 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС / Beverli

Се издава дуќан во ТЦ Беверели Хилс од 14м2, на Високо приземје. Во ...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 06:20Промовирано

NA BULEVAR MARSAL TITO KARSI GLAVNA POSTA

SE IZDAVA DUKAN NA BULEVAR MARSAL TITO 21 DO APTEKATA NA EUROFARM INF...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 09:34ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ОХРИД 400м2 ВО ЧАРШИА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ОХРИД 400м2 ВО ЧАРШИА НАМЕНАТО ЗА: Р...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 09:34Izdavam dukjan na frekfentna lokacija vo Novo Lisice

Izdavam dukjan od 38m2 na frekfentna lokacija vo novo lisice, na plos...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 09:29Deloven prostor vo TC Beverli Hils

Se izdava deloven prostor vo TC Beverli Hils-prizemje pozadi poshta o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 09:20Se iznajmuva dukan na vodnjanska 60 m2 (40m2+20 m2 podrum)

/


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 08:57SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR

DUKANOT SE IZDAVA PRAZEN. SLOBODEN OD 1 JUNI. ODLICNA LOKACIJA.


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 08:44Se izdava dukan 85m2 kaj Dojrana kafana

Objektot e so visina 3m, magacin 15m2, parking 125 m2, momentalno tre...


450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 08:41Se izdava ducan

Se izdava - prodava dukan - deloven prostor 45m2 vo osnova, podrum28m...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 08:40Dukan Se Prodava i Izdrava

Dukanot se prodava ili izdava se naoga vo pazarot Na ul Aleksandar ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:32Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:24Се изнајмува дуќан во Бисер / Se iznajmuva dukjan vo Biser

Изнајмувам дуќан во Бисер, 30м2, воочлив, просторен, отворен од сите ...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 08:23IZDAVAM DUKAN VO CENTAR

Izdavam dukan vo centar, kaj Grcka Ambasada. Dukanot se naogja vo pro...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 06:59Se prodava dukan

Se prodava deloven prostor(dukan) vo naselba Gorce Petrov na ul.Gor...


22.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 06:26СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС / Beverli

Се издава дуќан во ТЦ Беверели Хилс од 14м2, на Високо приземје. Во ...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 06:20Се издава реновиран дуќан

Се издава дуќан во населба Точила,Трговски центар на 1 кат,комплетно...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 00:39Se izdava dukjan deloven prostor za sekakva namena

Se izdava dukjan deloven prostor na bul. Boris Trajkovski vednas spro...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 00:17Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во Виница. Локација : ул. Плачковички о...


120 €
или предлог цена
Виница

Дуќани

Вчера 23:22Se izdava dukan 500 m2

Se izdava 500 m2 dukan odnosno najgorniot kat vo objektot na Gracija ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 22:48Se izdava Dukan

se Izdavat dukan vo ohrid Drugiot 30m2 Ulica Pitu Guli info 0712...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 22:45Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


220 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 22:20Т.Ц. Козле дуќан / T.C. Kozle Dukjan

Се изнајмува дуќан во Т.Ц. Козле, во прв ред на улица, карши новата з...


13.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 21:48Се продава дел.простор 61м2со12м2 визба над болница

Се продава, деловен простор од 61м2 и 12м2 визба. Се наоѓа над болниц...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 21:43Se izdava deloven prostor nas linden

Se izdava pod kirija prostor vo naselba Ilinden (so odlicna mesto pol...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дуќани

Вчера 21:26SE IZDAVA ILI PRODAVA DUJKAN

SE IZDAVA ILI PRODAVA DUJKAN OD OKULU 100 KVADRATI + DVORNA POVRSINA ...


1 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Дуќани

Вчера 20:29Се издава нов деловен простор 30м2

Се издава нов деловен простор 30м2 Во Струмица спроти полицијата до ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 20:09Se izdava deloven prostor na prekrasna lokacija

Se izdava deloven prostor/dukan na prekrasna lokacija na ul. Marsal T...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 19:49Деловен простор Охрид 160м2

Се изнајмува деловен простор во Охрид на улица Дејан Војвода бр. 4 (н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 19:41SE IZDAVA

Se izdava deloven prostor vo strog centar od 80m2 na 1sprat sproti g...


350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
390 €
Куманово

Дуќани

Вчера 19:34Se izdava dukan

Za poveke informacii 078311070


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Вчера 19:25  НОВ ОГЛАС

se izdava i se prodava dukjan vo stara ohridska charshija

se prodava dukjan vo stara ohridska charshija Kontakt: 075627636 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 18:12Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo n.Lisice potocno na Gjorgji Kapcev vo b...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 17:25Se Izdava Dukjan - (Odlicna Lokacija)

Se izdava dukjan za povekje informacii javete se na 076-427-990 Odli...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 17:13Ducanot se izdava

Kontakt 070262890


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 16:29PRODAVAM DUKAN VO SAAT KULA 075370176

Prodavam dukan od 60 m2 vo naseba Saat Kula .Dukanot e so aluminska...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

Вчера 16:18Дуќан 100м2

Се продава дуќан од 100м2 со подрум 200м2


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дуќани

Вчера 16:01  НОВ ОГЛАС

Objekt vo selo Petralinci

Se prodava objekt so dvorno mesto so vkupna povrsina od 400m2 vo selo...


111 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 15:51Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:37Се издава дуќан спроти градски пазар Валандово

Дуќанот се наоѓа во непосредна близина на строг центар и е наменет за...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Дуќани

Вчера 14:21Se izdava deloven prostor od 90 m2 na samoto novo setaliste

Delovniot prostor se naogja vo najstrogiot del od gradot na samata ca...


123 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 14:13SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ PAZARO...


61.500 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 13:40Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам