Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA/IZNAJMUVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava ili iznajmuva dukjan deloven prostor vo samiot centar na g...


По Договор
или предлог цена
17 мај 12:53Промовирано

Стан во Дебармаало со двор

Се изнајмува реновиран празен стан (опремена чајна кујна и веранда со...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:58Deloven prostor na odlicna lokacija!

Се продава деловен простор 20 м2 во Чаир на ул. Џон Кенеди. Со имот...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:41Deloven prostor// Dyqan ne Struge 328m2

Se prodava deloven prostor vo Struga so povrsina od 328m2. Se naoga n...


800 €
или предлог цена
Вчера 10:31Se prodava objekt

Se prodava objekt ima kancelarija i mnogu xali zvoni na 070 427 245


5.555 €
или предлог цена
Вчера 09:40Izdavam Peralna 500 m2 vo Vizbegovo

500m2 peralna vo industriska zona Vizbegovo, na kachanichki pat. Vo s...


1 €
или предлог цена
21 мај 12:50Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Deloven prostor Издаваме совршен деловен простор локација зад бензис...


1 €
или предлог цена
21 мај 12:33SE IZDAVA & IPET ME QERA

SE IZDAVA & IPET ME QERA Se Izdava nov Renoviran Servis , izrabo...


150 €
или предлог цена
20 мај 13:46Industriski hali od 3200 m2 za EXTRA CENA!!!

Se prodavaat 3 industriski hali so vkupna povrsina od 3200 m2 za seka...


1 €
или предлог цена
20 мај 12:55SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
20 мај 12:52Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
20 мај 12:42Objekti (881m2) + Parceli (5300m2)

Objekti od poranesna zivinarska farma - 881m2 Objekt za ziveenje + p...


По Договор
или предлог цена
20 мај 05:37Се изнајмува деловен објект во индустриска зона во Кочани

Се изнајмува / продава деловен објект во индустриска зона во Кочани (...


По Договор
или предлог цена
19 мај 13:05Prodazba na industriska hala

Prodazba na industriska hala Се продава хала во Македонски брод, во ...


100.000 €
или предлог цена
19 мај 09:44Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:22nas. ILINDEN, pogon, magacin, deloven prostor

Plac 3000m2, objekt 1200, kompletna infrastruktura. Moze del.


1 €
или предлог цена
19 мај 07:26Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
18 мај 13:08ИЗДАВАЊЕ, ПРОДАЖБА, ЗАМЕНА НА ПОГОН/РАБОТИЛНИЦА/МАГАЦИН

Издавам или продавам (можна е и заменаза возило или камион) работилни...


1 €
или предлог цена
18 мај 10:25Deloven prostor.

Se izdava deloven prostor vo Lisice na glavna ulica so sopstven parki...


1 €
или предлог цена
18 мај 10:23Se Izdava Avtoservis

Se izdava AvtoServis, do benzinska pumpa LukOil Kamnik, pred Avtokoma...


1 €
или предлог цена
18 мај 09:02Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
18 мај 08:24Se Izdava Magacinski Prostor - Butel

Magacinski prostor namenet za sekakov vid na dejnosti 120m2 + 400m2(...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 02:01Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
17 мај 15:09Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
17 мај 12:36Се издава дуќан 90м2

е издава дуќан 90м2 на главна улица Христо Татарчев бр.33А веднаш все...


1 €
или предлог цена
17 мај 07:44ЧОЈС-Se prodava pogon/hala za proizvodstvo

Се продава нов погон/хала п+1 за секаков вид намена со површина на па...


500 €
или предлог цена
16 мај 20:27Se izdava bravarska/mehanicarska rabotilnica ili magacin

Se izdava bravarska/mehanicarska rabotilnica, moze i da se koristi ka...


1 €
или предлог цена
16 мај 17:09SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 812m2 NA EKSTRA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR PO MOZNOST ZA UREDUVANJE PO VASA ZELBA ZA...


По Договор
или предлог цена
16 мај 15:07СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
16 мај 13:36ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
16 мај 12:45SE IZDAVA RABOTILNICA

Se izdava objekt od 90m2 so dvorno mesto 1400m2, do benzinska pumpa L...


1 €
или предлог цена
16 мај 08:07DUKjAN - ZAMENA ZA SKIP JCB 3CX

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
14 мај 08:44IDEALEN PROSTOR ZA SEKAKVA RABOTILNICA

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR IDEALEN ZA SEKAKVA RABOTILNICA VO C...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:17Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:11Hala za poveke nameni

Halata se naoga g lisice industriska zona


2.222 €
или предлог цена
12 мај 18:57Se izdava 200m2

Se izdava hala 200m2 vo lisice so kancelarija. Tel 078 400 343 . Kars...


По Договор
или предлог цена
12 мај 18:57Se prodava / izdava deloven objekt vo Pintija

Se prodava ili izdava deloven objekt vo Pintija, 1180m2, od koi 730m2...


По Договор
или предлог цена
12 мај 09:46Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor namenet za poveke dejnosti, struja, voda, s...


2 €
или предлог цена
11 мај 22:39SE PRODAVA

Objektot e nov izgraden od tvrda gradba za poveke inf 078 514 059


По Договор
или предлог цена
11 мај 12:48Deloven object Gostivar

Se prodava del od objekt vo Gostivar opishan vo imoten list br. 997...


290.000 €
или предлог цена
11 мај 12:01Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
11 мај 07:23Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам