Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2424 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продава или издава деловен простор со магацин 1200 м2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2. Ло...


1 €
или предлог цена
04 мај 13:14Промовирано

IZNAJMUVAM HOTEL VO CENTAR

HITNO !!! PRODAVAM-izdavam HOTEL so 3 zvezdi vo CENTAR na Skopje .(...


3.199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Се продава деловен простор во Карпош 4

Целосно реновиран: ѕидови со гипс картон, плочки, влезен портал (проз...


1 €
или предлог цена
02 апр 11:32Промовирано

Deloven prostor pelagonka 2

Se izdava pod kirija


355 €
или предлог цена
Денес 18:40Се изнајмува деловен простор во Центар, на плоштад

Деловен простор во центар на 1 кат, 70м2, комплетно реновиран, 3 прос...


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:56Deloven prostor

Dukanot e celosno renoviran sidovi i tavan so stirodur izolacija novo...


52.000 €
или предлог цена
Денес 15:39Atraktivna lokacija, prometno mesto dukan vo Centar

ИД:264369 - Се изнајмува дукан во Центар на прометно место со површин...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:42  НОВ ОГЛАС

BITOLA CENTAR (STROG) SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

SE IZNAJMUVA (FOR RENT) DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR SPROTIVA OD JAVO...


12.345 €
или предлог цена
Денес 14:14Debar maalo, Centar, atraktiven deloven prostor

Se iznajmuva celosno opremen atraktiven deloven prostor na Orce Nikol...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:33Деловен простор во Центар на Скопје,се изнајмува

Деловен простор во Центар на Скопје,две засебни простории,два тоелети...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Kancelarija vo Mavrovka TC

Delovniot prostor se naogja na treti sprat vo TC Mavrovka. Objektot i...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КИЧЕВО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, БУЛ.ОСЛОБОДУВАЊЕ (ЗГРАДА КАЈ ПУЦКО ПЕТРОЛ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00SE PRODAVA/IZNAJMUVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava ili iznajmuva dukjan deloven prostor vo samiot centar na g...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:53СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ОД 28 И 33М2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО АЕРОДРОМ СО КВАДРАТУРА ОД 28 И...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:37Izdavam Deloven Prostor pomegu Ruzveltova i Katastar 110m2

Izdavam Deloven Prostor pomegu "Ruzveltova" i "Katastar", na prizemje...


500 €
или предлог цена
Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ПРИЗЕМЕН ДЕЛ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД-62М2

Се издава приземен дел од нова куќа во центарот на Охрид ,62м2 и дво...


1 €
или предлог цена
Денес 12:37СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:36СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ -18М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ 18М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:36DELOVEN PROSTOR (ZA KANCELARIJA)

Se prodava deloven prostor od 50 kvadrati vo centar na Skopje vo nova...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:28TAFTALIDZE kaj Vero kuka - del.prostor 312m2

TAFTALIDZE kaj Vero se iznajmuva kuka -deliven prostor 312m2 ili bez ...


1.800 €
или предлог цена
Денес 12:05Kancelariski - okeanski prostor,Aerodrom

Prosotorot e na 1kat vo deloven objekt, delumno e renoviran, moze da ...


4 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:02Okeanski deloven prostor 210m2, Karpos

nudime za iznamjuvanje renoviran deloven prostor od vkupno 400m2, na...


6 €
или предлог цена
Денес 11:01СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ ДО КАПИТОЛ МОЛ

Квадратура: 250 m² Се издаваат канцелариски деловни простории на сп...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:37Se izdava stan 64m2,vo gtc,pogled na kej

Se izdava stan 64m2, renoviran, na 4 kat so direkten i otvoren pogled...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:26Se izdava del.prostor 75m2 na ul.Makedonija,Plostad

Se izdava renoviran deloven prostor 75m2 na ul.Makedonija,na Plostad,...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:26Se iznajmuva deloven prostor

Se iznajmuva prazen stan vo kukja, so poseben vlez, 4 oddelni prostor...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:02Продавам деловен простор 20 м2 во Пелагонка

Издавам или продавам деловен простор 20 м2 во трговскиот центар Пелаг...


12.999 €
или предлог цена
Денес 07:53Novo Lisice-Deloven Prostor/Dukan od 39m2 Prizemje

PRODAVAME -Deloven prostor na odlicna lokacija vo Novo Lisice vo nep...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 07:42Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
Денес 06:19Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
Денес 06:19SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA MADZARI

Se izdava DELOVEN PROSTOR 83m2 pogoden za kancelarija i dr namena


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:10Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:52SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR VO BLIZINA NA SOBOREN HRAM ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:46Деловен простор во близина на ОУ Климент Охридски

Се продава деловен простор од 140м2 на 2 кат во близина на ОУ Климент...


75.000 €
или предлог цена
Вчера 19:24Нови канцеларии во Центар кај Соборна црква!

Агенција издава канцелариски простор во Центар кај Соборна црква, нов...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 18:24Kancelariski prostor / Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:15Kancelariski prostor vo Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


260 €
или предлог цена
Вчера 18:15Kancelarija-deloven prostor vo Centar 44m2

Izdavam kancelarija/deloven prostor(opremen) vo Centar na ul. Jordan ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:11Izdavam deloven prostor, Skopje-Centar

Izdavam sovremen deloven prostor na ul. Zeleznichka, Skopje, sproti...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:11IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 16:04Se Iznajmuva Centar Olimpiski

Se izdava prazen stan pogoden za kancelarii. Lokacijata e kaj Olimpi...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:53UREDEN KANCELARISKI PROSTOR

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA. Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:07Izdavam lokal vo T.C.Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:37Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам