Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
934 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUTEREN VO T.C Bunjakovec 850€m2

Se prodava Suteren vo T.C Bunjakovec, povrshina 220m2 od koj 179m2 se...


152.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Se Prodava deloven prostor vo TC Mavrovka

Se Prodava deloven prostor(dukan) za sekakva namena vo TC Mavrovka, N...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Деловен простор позади Универзална Сала

Се издава деловен простор со две нивоа. Квадратура на 1 ниво: 19 ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 мај 00:01Промовирано

DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:04IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:04SE IZDAVAAT GARAZI VO CENTO

GARAZITE SE NAOGAAT VO ZGRADITE SPROTI MAKOIL BENZINSKATA STANICA VO ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:04ITNO - Hotel vo Centar vo GTC na vtor kat

ITNO PRODAVAM Hotel so 3 zvezdi vo centar na skopje .(gtc vtori sprat...


499.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:43NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1 €
или предлог цена
Денес 06:09SE IZNAJMUVA

Se izdava atraktiven deloven prostor od 180m2 so sopstvn parking vo P...


1 €
или предлог цена
Денес 00:09SE IZNAJMUVA

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep na ulica N.H.Orde Copel...


3 €
или предлог цена
Денес 00:09For rent

Se izdava deloven prostor vo gjorce petrov.na glavna ulica na (vlez-i...


123.456 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 18:38Плац со вага 20 тонска за откуп на грозје во с. Рибарци

Изнајмувам плац со вага 20 тонска, канцеларија, пристапна и товарна р...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Деловен простор / Останато

Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

Деловен простор, магацин, дуќан

Се издаваат деловен простор од 160 м2 и магацин од 130 м2. Деловниот...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:54Се продава деловен простор во Прилеп

Се продава деловен простор во Прилеп на ул. Београдска ББ 150 м3 Це...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:46  НОВ ОГЛАС

DELOVNA ZGRADA VO GJORCHE PETROV

ШИФРА- 470 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловна зград...


9.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 16:05SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

ШИФРА-1412 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


1.200.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 16:01SE PRОDAVA HOTEL ZAEDNO SO KUKJA NA VODNO

ШИФРА- 1552 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава Хотел со куќа ...


1.800.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:50Во Автокоманда, Се продава објект со намена Б1 и Б5

Се продава ОБЈЕКТ за болница 1.000.000 евра со површина за градба 2...


1.000.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:51SE INAJMUVA 214 M2 DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

35942-CENTAR-se inajmuva 214 m2 deloven prostor vo Debra Maalo, prost...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:38Се издава деловен простор 74м2

Се издава деловен простор, на фреквентна локација на самата главна ул...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:39Se izdava / For rent moderen deloven prostor 340m2

Se izdava (for rent) Deloven prostor 340m2 na dva sprata vo centar na...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Се Издава / Продава деловен простор

Се издава/продава деловен простор во центарот на Радовиш погоден за д...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Se izdava deloven prostor od 80m2 plus WC, Izleguva na ulica. Prost...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se Prodava deloven prostor vo TC Mavrovka

Se Prodava deloven prostor(dukan) za sekakva namena vo TC Mavrovka, N...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00SUTEREN VO T.C Bunjakovec 850€m2

Se prodava Suteren vo T.C Bunjakovec, povrshina 220m2 od koj 179m2 se...


152.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Predavalna ucilnica konferenciska sala CoWorkOhrid

Комплетно опремен мултифункционален простор погоден за настани, преда...


435 МКД
или предлог цена
Вчера 12:24СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 220 М2

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 220 М2 НА КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 91 спроти мар...


29 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15Се изнајмува стан на приземје

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Вчера 11:02ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - 115м²

Продажба на ексклузивен деловен простор на премиум локација во П. Ѓор...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 10:27DELOVEN PROSTOR

230 m2 vo zitobitola so kancelarii kupatila 80 m2 nastresnica 6 m vi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:30Деловен простор на плоштадот во Виница 100 м2

Изнајмуваме деловен простор во центарот на Виница лоциран на плоштадо...


1 МКД
или предлог цена
04 јун 22:13Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 52m2 i podrumski del od 43m2 na bul.Okto...


1 €
или предлог цена
04 јун 21:22Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor do samata opstina Sopiste pogoden za razna ...


100 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

04 јун 19:17Deloven Prostor 85m2 Kisela Voda / Centar

Se izdava deloven prostor od 85 metri kvadratni so terasa ,so dva vle...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

04 јун 15:22Se iznajmuva magacinski prostor vo Ohis

Urban living izdava magacinski renoviran prostor pogoden za sekakva n...


11.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

04 јун 13:06Prodavam deloven prostor/dukjan vo GTC (Skopje)!

Se prodava deloven prostor/dukjan vo Gradski Trgovski Centar (GTC) - ...


48.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

04 јун 12:31SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN OBJEKT

Se prodava ili izdava dloven objekt komplet so inventar 2000m2 parki...


По Договор
или предлог цена
04 јун 08:19Се издаваат/продаваат деловни простори во Охрид

Се издаваат деловни простори во строг центар на Охрид-ул.Партизанска ...


1 €
или предлог цена
03 јун 20:59Itno i povolno 90 m2 deloven prostor za samo 29999 evra

Na samiot vlez vo Demir Hisar, ulica Bitolska bb , nasproti zdravstve...


29.999 €
или предлог цена
03 јун 17:52Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
03 јун 14:46SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
03 јун 11:49SE PRODAVA/IZDAVA LOKAL VO GTC SKOPJE

SE PRODAVA / IZDAVA LOKAL VO GTC SKOPJE 1 SPRAT SEVER NAD KAFICITE. ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

03 јун 11:48SE IZDAVAAT DELOVNI PROSTORII VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdavaat delovni prostorii vo centarot na gradot Za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
03 јун 11:44Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам