Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
296 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava deloven prostor vo TC Mavrovka

Se Prodava deloven prostor(dukan) za sekakva namena vo TC Mavrovka, N...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Деловен простор позади Универзална Сала

Се издава деловен простор со две нивоа. Квадратура на 1 ниво: 19 ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 мај 00:01Промовирано

SUTEREN VO T.C Bunjakovec 850€m2

Se prodava Suteren vo T.C Bunjakovec, povrshina 220m2 od koj 179m2 se...


152.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Se izdava deloven objekt

Objektot se naoga vo izlez od dracevo , potocno vo Studenicani moze d...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 15:27DELOVEN PROSTOR-pod kirija

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


1 €
или предлог цена
Денес 11:45Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden

-Vnatresna povrsina 600m2 -Ograden plac-parking 1500m2 -Vnatresna e...


1.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 11:44Se izdava magacin

Se izdava magacin 200kv na pristapna lokacija do glaven pat pogoden Z...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Магацини

Вчера 15:48Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:09Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со деловен и магацински простор за изнајмув...


4 €
или предлог цена
Вчера 04:59Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН -МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР Локација :20 -ти километар с...


1 €
или предлог цена
02 јун 11:46NOVA HALA/MAGACIN VO KISELA VODA

ШИФРА- 1299 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изјамува нова хала/маг...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јун 09:55HALA VO PINTIJA - 2600M2

ШИФРА - 1515 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава хала, со канц...


1.800.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јун 09:55HALA VO PINTIJA - 1300M2

ШИФРА - 1515 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава хала, со канц...


900.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јун 09:38Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


1 €
или предлог цена
02 јун 08:33Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 07:48Magacin 330m2

Izdavam magacin od 330m2 , 5 m visina, lizgacka vrata,sendvic krov, p...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 јун 22:24Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


500 €
или предлог цена
01 јун 17:12Se izdava deloven objekt 1000 m²

Se izdava deloven objekt od 1000 m2 i 6 m visinana plac od 3000 m2. D...


7 €
или предлог цена
01 јун 17:12Deloven prostor 120 m2 - Lisice

Izdavam Deloven Prostor vo nas.Lisice potocno na ul.Todor Cangov na ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 јун 11:40se izdava magacini

dva magacini mozi da se delat 1magacin 750m2 2magacin 550m2


По Договор
или предлог цена
01 јун 09:54Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2. 0d 600m2 Poveke info na 07020...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 06:29Se izdava magacin / garaza vo Karposh 4 / TC Antiko

Se izdavaat 4 garazhi , od koi 3 se spoeni edna do druga , i imaat mo...


99 €
или предлог цена
31 мај 19:50Se izdava deloven prostor vo Kochani

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vo Kochani. Za povekje...


1 €
или предлог цена
31 мај 15:39HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

31 мај 12:35DELOVEN OBJEKT SO MAGACIN VO VIZBEGOVO

Se prodava ili iznajmuva Deloven objekt vo Vizbegovo. Delovniot obje...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 мај 20:44Магацин во кругот на фабриката МЗТ

СЕ ИЗДАВА Магацин 300 м/2 во кругот на фабриката МЗТ на Прва Капија, ...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 мај 13:16Се издаваат магацини 50м2-500м2 утоварна рампа видео надзор

Магацините се посебни просториии преградени со ѕидови и клуч од истит...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 мај 11:47IZDAVAM DELOVEN PROSTOR NA BITPAZAR

Kaj avtobuska Bitpazar


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 мај 11:32СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
30 мај 08:41Se izdava magacin 350m2 - odlicna ponuda!

Se izdava magacinski prostor od 350m2. Visina 5m, LED osveltuvanj...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 мај 15:32Се изнајмива деловен - магацински простор.

На влезот во Штип, на одлична локација покрај магистралниот пат Штип-...


По Договор
или предлог цена
28 мај 22:08Se izdava podrum 15 m2 vo centar

Se izdava podrum 15 m2 vo centar pozadi Bugarska ambasada, (pozadi Id...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

26 мај 20:53МАГАЦИН со функционален простор и одлична локација

📢 Одлична можност за вашиот бизнис е овој магацин со површина од 215...


150.000 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Деловен простор / Магацини

25 мај 23:53Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 30 m2 vo naselba Lisice do staro disk...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

25 мај 11:19Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
25 мај 11:10Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
25 мај 02:33Se izdava objekt za magacin vo Kumanovo.

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:44izdavam magacin

izdavam magacin na ulica plasticarska obezbedena so vrata ubava cena ...


По Договор
или предлог цена
23 мај 23:35Se izdava objekt vo vizbegovo

Objektot se naodja do benziskata pumpa makpetrol karsi stil.objektot ...


4 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

22 мај 16:49Деловен објект во Илинден

ID9364O Се изнајмува одличен деловен простор/хала на добра локација ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

18 мај 16:54Se izdavaat Kancelarii i Magacini

Se izdava plac na Ulica Industriska 1v koj raspolaga so: 4 Kancela...


По Договор
или предлог цена
18 мај 14:12Se izdava deloven prostor

Namenet za poveke dejnosti -Kako hostel so 10 spremani sobi -8 wc...


777 €
или предлог цена
18 мај 11:56Prodavam dukjan/magacin vo strog centar vo Kavadarci

Prodavam dukjan/magacin vo strog centar vo Kavadarci, pogoden za delo...


55.000 €
или предлог цена
16 мај 00:47Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам