Цела Македонија
                   
480 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА SИДАНА ГАРАЖА

ПРОДАВАМ SИДАНА ГАРАЖА ВЕДНАШ НАСПРОТИ ПОРАНЕШНИОТ ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТАР...


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 09:14Se prodava parking mesto

UL.gjuro gjonovic br.11 vo Center Magjir Maalo


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Денес 06:35Kupuvam garaža vo Karpos 3

Baram Garaža vo Karpoš 3 pozadi Gorenje prodavnicata


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 18:49Kupuvam garaza na ruzveltova

garaza vo blizina na karpos potocno blisku do setec ruzveltova


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 18:10Se prodavaat ili iznajmuvaat garazi vo taftalidze

Garazite se na nivo -1 So cist imoten list


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 16:18Паркинг место

Се издава надворешно паркинг место во близина на поликлиника Јане Сан...


999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 МКД
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 15:54Izdavam garaza vo Aerodrom

Izdavam garaza vo Aerodrom, zgrada na Ekvilibrium.


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 12:04IZDAVAM GARAZA FLATIRON K,VODA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda. Garazata e na...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Вчера 10:31IZDAVAM GARAZA VO CENTAR NA BITOLA

Izdavam garaza na Ivan Milutinovic vo blizina na semaforite kaj bela ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 09:43GARAZA......PARKING MESTO....IZDAVAM...vo star AERODROM...

--Parking prostorot se naoga vo Star aerodrom vo edna od trite zgradi...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 09:41Kupuvam garaza vo Karpos 1

Moze i ponudi i za karpos 2. Ve ocekuvame!!!!!


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 08:05POCINKOVANA GARAZNA VRATA

Prodavam pocinkovana garazna vrata dimenzii: Visina: 2.10 m Sirina:...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 08:04Продавам гаража во Аеродром

Продавам гаража во општина Аеродром, населба Јане Сандански, веднаш д...


15.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 03:00Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Гаражи

20 мај 14:40Garaza

Se izdava garaza 25m vo Novo Lisice. Po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

20 мај 09:31Garazi i magacinski prostorii do gimnazija Nova Taftalidze

🗺📍Se prodavaat parking mesta vo garaza i magacinski prostorii na ul...


5.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

20 мај 06:08GARAZI KARSI MASINSKI FAKULTET

Se prodavaat i iznajmuvaat nekolku parking mesta na nivo -2 vo naselb...


5.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

20 мај 06:08Parking mesto Leptokarija Karpos 3 Garaza

Se iznajmuva parking mesto vo suterenska garaza vo Leptokarija, Karpo...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

20 мај 00:01СЕ ПРОДАВА ГАРАЖА НА КОЈНИК

Се продава гаража на којник 50м2, на улица Максим Горки.


По Договор
или предлог цена
Велес

Гаражи

19 мај 11:44Centar kaj Mister Dzek garaza 24/7 so dalecinsko

Se izdava garaza podzemna 18m2, CENTAR kaj Mister Dzek,so besplatno p...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

19 мај 11:25Издавам гаража во Кисела Вода, ул. Пушкинова бр.15

Издавам подземна гаража во Кисела Вода, на улица Пушкинова зграда бр....


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

19 мај 10:45Garaza 105 m2 Ul. Kairska

Prodavam garazno mesto na Ul. Kairska Br.12, 105 m2 Vlez za kombe/ko...


33.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 €
Карпош / Скопје

Гаражи

19 мај 08:11Karpos 4 kupuvamgaraza

Kupuvam garaza vo karpos 4


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

18 мај 12:31Garaza Гаража - Тинекс Болница Tinex Bolnica

Се изнајмува Гаража веднаш до Тинекс кај Болницата во Битола.


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

18 мај 11:34СЕ ПРОДАВА ГАРАЖА

Продавам паркинг простор во Аеродром поточно Мичурин. Улица Венјамин...


2.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

18 мај 09:11SE PRODAVAAT NOVI PODZEMNI GARAZNI MESTA - MADZIR MAALO

Novi Garazni Mesta vo Madzir Maalo sproti Jumbo Vero so: -Lift do dv...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

18 мај 01:51NOVO LISICE - PARKING POD STREA OD ZGRADA SE IZNAJMUVA

Vo Novo lisice posledna 5-ka, kompleksot novi zgradi kaj Ramstore i b...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

17 мај 22:02Kupuvam metalna garaza

Kupuvam metalna garaza od 12-15 m.2. Moze od tipot na poranesnite jug...


30.000 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

17 мај 21:06SE IZNAJMUVA PODZEMNA GARAZA SO DALECINSKO- PIOM

Se iznajmuva podzemno garazno mesto so dalecinsko / elektricna vrata....


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

17 мај 14:18СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖНО МЕСТО КОМПЛЕКС -МИДА МИДА

СЕ ИЗНАЈМУВА ПОДЗЕМНО ГАРАЖНО МЕСТО СПРОТИ ТЕХНОЛОШКИ ФАКУЛТЕТ ВО ЗЕЛ...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

17 мај 12:48Se izdava parking mesto vo Debar Maalo

Se izdava 2 parking mesto vo debar maalo na ul Crvena voda, pozadi Br...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

17 мај 12:38Prodavam parking mesto vo blizina na zeleznicka

Prodavam parking mesto vo nova zgrada,skros nova uste ne pustena vo u...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

17 мај 10:57Гаражи во станбена зграда во Касарната

Се продаваат гаражи во станбена зграда во касарната со посебен влез с...


4.999 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

17 мај 10:28Garazha vo Topansko Pole

Prodavam podzemna garazha od 14m2 vo Topansko Pole Nikola Grqeto do m...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

16 мај 21:27Надворешна гаража

Се продава подземно паркинг место 16 m2 на ниво -1 во зграда на Адор...


6.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

16 мај 19:37Podzemno garazno parking mesto-garaza vi Micurin

Se iznajmuva podzemno garazno mesto vo Micurin od 13m2 vo nova zgrada...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

16 мај 12:57Se prodava garazno mesto

Se prodava podrumsko garazno mesto na ul.Vlasto Radonjanin br.1 so p...


350 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

16 мај 11:21Kupuvam garaza ili podzemno parking mesto vo Aerodrom

Kupuvam zatvroena Garaza ili podzemno parking mesto vo Aerodrom vo ok...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

16 мај 10:15Se izdava parking mesto vo podzemna garaza -2 nivo so lift

Se izdava parking mesto vo podzemna garaza na -2 nivo so lift vo nova...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

15 мај 18:11Se izdava ili prodava garazno mesto vo Urban Garden

Se izdava ili prodava garazno mesto vo komples Urban garden vo Aerodr...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

15 мај 16:44Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам