Цела Македонија
                   
7486 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se ptodava niva blizu etno selo

se prodava niva blizu etno selo mosa mel mlin blizu avotopat ima voda...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 мај 10:41Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ

Се продава градежно земјиште од 2371 м2 во непосредна близина на рест...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
75.000 €
Струмица

Плацеви и Ниви

07 дек 12:31Промовирано

PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:01Се продава плац 3800м2

Се продава плац 3800м2 првите два плаца по 1000м2 30е остатокот по до...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Плац во викенд населба Бањани 612м2

Катастарска парцела: 686/1 Катастарска општина: БАЊАНЕ Имотен лист...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.990 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


7.000 €
или предлог цена
Денес 13:00СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗНАЈМУВА

Плац од 3052м2 G2-6 под објект 345м2. Со приклучок на автопат, вода,...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Парцела во с.Бањане

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане...


10.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00PLAC VO ORMAN

PRODAVAM PLAC VO ORMAN PLACOT SE NAOĐA VO GRADEŽEN REON NA DOBRA LOK...


17 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Ograden plac vo Volkovo kaj posledna 22

Продавам ограден плац во Волково од 292 м2 на педесетина метри од пос...


13.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Продаваме - Нива 783м2 во Нерези над Жданец

Продаваме нива 783м2 во Нерези над Жданец со поглед кон Влае. Под со...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodavaat 2 placa 43h

Se prodava plac 315437m2 zemjodelsko zemjiste I Plac 118949m2 pod S...


50 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam gradezen plac od 1000 m2 do novata naselba hot hot

Prodavam gradezen plac od 1000 m2 do novata naselba hot hot so cista ...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Atraktiven plac za izgradba na kući vo selo Lešok

Top ponuda vo agencija CHANAK Prodažba na parcela vo selo Lešok -Tet...


50 €
или предлог цена
Денес 13:00Земјоделско земјиште-нива

Се продава нива 3000м2 на 8км од центарот на Скопје во Скопска Црна Г...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Сопиште плац

Продавам плац во Сопиште со поглед на Скопје површина 1300м2.


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Се продава нива

Се продаваат 15 хектари поволно по 5 евра земја погодна за волтаична ...


5 €
или предлог цена
Денес 13:00Gradezna parcela vo Volkovo so struja voda i kanalizacija

Podetalni inf na 070 505 916 Struja voda kanalizacija asfalt


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:58Gradezna parcela od 9120 m2

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 9120 м2! - Градежно земјиште со изграден обј...


1 €
или предлог цена
Денес 12:50Се продава МЕСТО/НИВА/ПЛАЦ

Се продава место 1901м2 Во Башино Село во близина на бензиска пумпа С...


1 €
или предлог цена
Денес 12:31Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:27Lokacija za zgrada A2 Kapistec-CENTAR

075 30 20 46 ***ke ve molam procitajte go cel oglas** -lokacija: ...


450.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:27SE PRODAVA PLAC VO COJLIJA (СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ЌОЈЛИЈА)

Se prodava gradezno zemjishte vo industriska zona Cojlija, 10 500 m2....


22 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:26Продавам плац во Струга

Продавам плац 2900 м2 на стариот пат меѓу Охрид и Струга до реката Са...


290.000 €
или предлог цена
Денес 12:22Prodavam plac vo Dolno Sonje!!!

Prodavam plac vo Dolno Sonje kaj mestoto vikano Pole od 973 kvadrati....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:15SOPISTE NA NAJDOBRATA LOKACIJA

500m site uslovi odlicen pogled


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:14Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


185.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
195.000 €
Денес 12:08Plac vo ilinden

Se prodava plac vo ilinden od 2000m2 so celosna dokumentacija,do sam ...


30 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:49Plac vo Volkovo

Placot se naoga na ul.95 Volkovo Vo gradezen reon, imoten list br:64...


30 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:47Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Денес 11:31Prodavam niva vo S.Nagoricane na50m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 40~50M od patot za banja ...


4 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 11:30Prodavam niva vo SNagoricane na300m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 300M od patot za banja Str...


275 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 11:29Плац од 1017 м2

Продавам плац ,градежно земјиште со изготвен проект за индивидуална с...


42 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:26NIVA VO S.SOPISHTE/ZABEL 1272m2

Se prodava plac niva vo Sopishte od levata strana na zgradite so mnig...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:24PLAC/NIVA VO SOPISHTE/ZABEL 839M2

Prodavam plac/niva vo Sopishte na periferijata od levata strana na zg...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:24PLAC VO SOPISHTE 1346M2

Prodavam plac vo Sopishte pod zgradite od desnata strana.placot e na ...


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:24PLAC VO VETRILA/SOPISHTE 1379M2

Prodavam plac vo Vetrila/Sopishte idealen za izgradba na semejna kuka...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
47 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:21Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


2.300 €
или предлог цена
Денес 11:18Страна 1 од 188

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам