Цела Македонија
                   
400 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Изнајмува Хала со Канцеларии

Се изнајмува новоизграден објект составен од Хала 464м2 (висина од 6м...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

Денес 13:00Промовирано

Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 13:00Промовирано

Magacinski prostor 150 m2

Se izdava magacinski prostor so povrsina od 150m2. Ima i posebna pros...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

Денес 16:20Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 13:00Се Изнајмува Хала со Канцеларии

Се изнајмува новоизграден објект составен од Хала 464м2 (висина од 6м...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

Денес 13:00Се издава Деловен простор - ХАЛА

Се издава Објект со површина од 500 м2. Локација : Новачки пат - Б...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Magacini od 100m2 do 3000m2

1. Pintija, ponov objekt na glavna ulica so direkten pristap do maga...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 11:35Magacinski deloven prostor od 350-550m2 vo Centar

nudime za iznajmuvanje magacinski deloven objekt vo Avtokomanda blizu...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

Денес 11:34Magacinski prostor 400m2 ,Vizbegovo

se iznajmuva magacin od 250m2 i 400m2 na nivo suteren so golema vlez...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

Денес 11:34Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor poranesen ZIK Prizemje 450m2 plus plus ter...


4 €
или предлог цена
Радовиш

Магацини

Денес 10:47SE IZDAVA MAGACIN VO AERODROM

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

Денес 10:41Magacin/Garza vo Taftalidze/Тафталиџе

Izdavam suteren od 36m2 vo Taftalidze na ul.Damaska so dimenzii 12m x...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 10:19Се дава под наем

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

Денес 10:07SE IZDAVA MAGACIN 460m2 odlicna ponuda

Se izdava magacinski prostor od 460m2, so visina 5m. Pregraden kance...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Магацини

Денес 09:55SE IZDAVA - VIZBEGOVO

- MAGACIN 500 m2 - DELOVEN PROSTOR 14O m2 SO KANCELARII 170 m2 Se i...


4 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 08:46МАГАЦИН ВО КРУГОТ НА ФАБРИКАТА-МЗТ

Магацин на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ околу 350 м/2 со в...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Денес 08:39Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 300 m2 + administrativen prostor 100 ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

Денес 07:51Deloven i magacinski prostor.

Se izdava dukan koj moze da se koristi kako deloven ili magacinski pr...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

Вчера 20:56Izdavam magacinski prostor od 300m2

Izdavam magacinski prostor od 300m2 i dvorno mesto od 700m2 na glavna...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

Вчера 14:40Прод. М А Г А Ц И Н - Р А Б О Т И ЛН И Ц А

ПРОДАВАМ МАГАЦИН 6м ШИРОК И 20м ДОЛГ МАГАЦИН И ДВОР 102 М2 ...


16.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 09:57Прод. М А Г А Ц И Н И - Р А Б О Т И Л Н И Ц И

продавам магацини 1. 50 м2 2. 87 м2 двор 171 м2 до индустриск...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 09:57Se Izdava magacinski prostor 170m2

Се наоѓа во Населба Перо Чичо позади ПИН ПЕТРОЛ на главната улица.Иде...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

14 мај 21:18PRODAVAM MAGACIN SO DELOVEN PROSTOR 1500m2+3000m2 PLAC

PRODAVAM MAGACIN SO KANCELARII 1500m2 I PLAC 3000m2 GRADEZNO SO IMOTE...


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Магацини

14 мај 18:49Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena 100e dvesta deset m2 obj...


6 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

14 мај 11:55Se izdava magacin 35 m2 vo centar

Se izdava magacin 35 m2 vo DTC Seherezada na kat. Moze da se koristi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

14 мај 08:04MAGACIN SO DVORNO MESTO

Se prodava magacin so povrsina 200m2 od koi 50m2 prostorii za ziveenj...


16.000 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Магацини

13 мај 21:55PRODAVAM PLAC 1200 NASELBA KARPOŠ R.KUĆA.

Prodavam plac naselba Karpoš Rajkova Kuća informacii 071 363 240 C...


15 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

13 мај 20:42Izdavam magacin

Izdavam magacin na glaven pat (Kravarski pat)


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

13 мај 19:39SE IZNAJMUVA HALA SO KANCELARII VO GORNO LISICE

IMPULS AGENCIJA izdava Deloven Objekt-hala so Kancelarii. Objekto...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

13 мај 15:50Objekt

Objekt 840 m2 ullas so shleper bez nikakfi problemi struja jaka 630 k...


1.550 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

12 мај 23:06МАГАЦИН ВО СТРУГА

Се издава повеќе наменски индустриски - магацински простор во индустр...


По Договор
или предлог цена
Струга

Магацини

12 мај 09:51MAGAZIN/DELOVEN PROSTOR 500M2

HALA 500M2 Hapsirë e jashtme 250M2 Nadvoresna povrsina 250m2 07277...


1.111 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

12 мај 09:28SE IZDAVA MAGACINSKI / DELOVEN PROSTOR VO AERODROM / LISICE

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

12 мај 08:14Magacin 350m²

Magacin 350m²


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

12 мај 06:27Deloven objekt ,vo Vizbegovo 1500m2

nudime za iznajmuvanje del od nov deloven objekt na glaven pat vo Vi...


3 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4 €
Бутел / Скопје

Магацини

11 мај 11:52Hali,Magacini od 1000m2 do 3000m2,Madzari,Avtokomanda

Se iznajmuvaat magacini-hali so razlicna golemina od 100m2,160m2,210m...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

11 мај 11:27Se prodava/izdava hala

Se izdava i prodava hala pogodna za magacinski prostor so povrsina od...


380.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

10 мај 15:29Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini vo Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

09 мај 21:23Se izdava podrum 90 m2 za magacin blizu do auto skola hirda

Podrum so 90 m2 za magacin plastiqarska ulica blizu do avto shkola h...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

09 мај 14:56Se izdava magacin 270 m2 i dvoro mesto 400m2

1. Se izdava magacinski prostor: -zatvoren prostor 270 m2 i nadvorese...


1 €
или предлог цена
Кочани

Магацини

09 мај 14:23Magacini i hali Madzari

nidime za iznajmuvanje delovni objekti za skladiranje so administrati...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

09 мај 11:33Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor patog kon kvantaski madjari Skopje Tel:071...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

08 мај 19:45Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам