Цела Македонија
                   
318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BARAKA VO NASELBA LISICE

Baraka vo naselba lisice 100m2 Dvorno mesto 240m2 CENA 140.000€


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 11:47Prodavam baraka vo Vlae

Prodavam baraka vo Vlae Sredeni dokumenti Na ulica Botun br18 b P...


69.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
74.000 €
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 07:52Se kupuva baraka so dvor taftalidze, taftaligje- okolu mlece

Se bara da se kupi baraka do 70m2 na plac od 110m2 vo predel na tafta...


100.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 16:20Се продава расклопена финска барака 90м2

Се продава демонтирана финска барака 90м2 од Тафталиџе во одлична сос...


2.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 13:00KEN BARAKA KIOSK TRAFIKA 18M² 4x4.5M

4 na 4.5 metra visoka okolu 3 metri CENA 1500€ ☎️ 078 411 200


1.500 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 €
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 12:18prodazba na baraka so dvorno mesto vo naselba lisice

Број на соби: 3 Квадратура: 56 m² Број на спратови: 1 спрат Греење...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 07:58барака

продавам барака со доградба 88-м2 со дворно место 286 м2. легализиран...


68.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 мај 20:30Se prodava butka

SE PRODAVA BUTKA SO POVRSINA OD 16m2, SO ODVOD I SOPSTVENO WC. BUTKAT...


1 €
или предлог цена
15 мај 18:13KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI BRVNARI

KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 мај 00:40KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI PO E...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 мај 00:39KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI KANCALARISKI K...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 мај 00:39MONTAZNI KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI KUKI KUKICKI GARAZI

MONTAZNI KUKJI VIKENDICE VI NUDI KEN PANEL PROIZVODI PO EVROPSKI STAN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 мај 00:39VIKENDICI KUKI BARAKI KUKICKI KONTEJNERI PO EVROPSKI STANDAR

VIKEND KUKI ZA SITE KLIENTI PO EVROPSKI STANDARTI NAJ EVTINO U MK I P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 мај 00:38KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI KABINI CUVARI I DRUGO KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 мај 00:38BARAKA ,Polska kuka,

Prodavam BARAKA,dim.200 na 300 sm, namena za polska kuka,...


30 МКД
или предлог цена
14 мај 20:48prodavam baraka vo zelezara moze zamena

barakava e stara treba da se rusi ili renovira so 2 vleza 148 m2 e ba...


6 €
или предлог цена
14 мај 19:55KONTEJNER - VIKEND KUKA

DIMENZIJA NA KONTEJNEROT 5M x 2.4 M STAKLENA POVRSHINA 2 M x 2.35 M ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.900 €
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

14 мај 06:35KONTEJNER ZA POVEKE NAMENI

DIMENZIJA 6m x 2.4m x 2.4 m VO IZRABOTKATA SE KORISTENI KVALITETNI ...


3.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

14 мај 06:33KONTEJNERI OD BETON SO IZOLACIJA

KONTJNERITE SE 5X2.5M SO IZOLACIJA POGODNI ZA VIKENDICI KANCELARII I ...


698 €
или предлог цена
13 мај 22:17BRVNARI KONTEJNERI VIKENDICI VIKENDICA KONTEJNER KUKJI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI PROIZVODI PO EVROPSKI ST...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 мај 00:30KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MOBILNI KONTEJNERI MONTAZNI VIKEN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 мај 00:30NAJ EFTINI CENI VO MAKEDONIJA KONTEJNERI KONTEJNER

PROIZVEDUVAME MONTAZNI KONTEJNERI IMAME I NA LAGER SEKAKVI DIMENZII P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 мај 00:30KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

MONTAZNI VIKEND KUKJI KONTEJNERI ZA POVEKE INFORMACII TE 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 мај 00:29KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI I DRUGO


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 мај 00:29KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI VIKENDICI KONTEJNERI KUK...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 мај 00:28KUKJA KUKICKI VIKENDICA VIKENDICI KONTEJNERI BARAKI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI ZA P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 мај 00:28BRVNARI KONTEJNERI VIKENDICI VIKENDICA KONTEJNER KUKJI

SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI CUVARI KABINI ZA OBEZ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 мај 00:28Се продава деловен простор!

Се продава деловен простор на автобуската станица во Неготино со повр...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 12:07BARAKA VO BUTEL 1

Se prodava baraka vo Butel 1 na ul. Ho Shi Min od 64 m2 koja lezi na ...


115.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

12 мај 09:47BARAKA SO NADGRADBA VO PRZINO

Se prodava baraka so nadgradba vo Przino na odlicna lokacija so plac ...


179.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

12 мај 09:47Kiosk Baraka

Se prodava ili izdava Kiosk 11m2. lociran na avtobuska vo Kumanovo...


По Договор
или предлог цена
12 мај 08:46Montazni kontejneri, kancelarii, cuvari

Izrabotka i prodazba na kompletno opremeni kontejneri pogodni za mont...


По Договор
или предлог цена
11 мај 06:56DVE LIMENI BARAKI

Ednata baraka e 9m2 i ima elektricna energija, a drugata 5m2 vo dobra...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:00menuvam kiosk plasicen

Menuvam kiosk plastocen 2x2 imam i eden 2x4 moze i z...


1 €
или предлог цена
08 мај 22:18KIOSK BARAKA MN POVOLNO

Kiosk baraka


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бараки, киосци, трафики

08 мај 16:34Se prodava baraka pogodna za sendvicara, cuvara

Se prodava baraka pogodna za sendvicara cuvara vnatre so instalacij...


1 €
или предлог цена
07 мај 22:41KONTEJNERI VIKENDICI KUKICKI BARAKI GARAZI KIOSCI SENVICARI

NOVO OD KEN PANEL VIKEND KUKI DRVENI EKSTRA PROIZVOD PO EVROPSKI STAN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мај 22:26KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI MOBILNI KONTEJNERI VIKEND KUKJI I DRUGO TE 070 706 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мај 22:26KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VILI VIKEND KUKJI KONTEJNERI KAMPERI I DRUGO ZA POVEKE IFOR...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мај 22:25NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

Монтажен контејнер 6000мм-5000мм, 30 м2, - Вградена кабина - тоалет ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 мај 22:25Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам