Цела Македонија
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ГП Петоградба

🏠 Изградба на семејни куќи до карабина или клуч на рака по ваша желб...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Новоградба

07 јун 19:41Montazni kuklj , vikendici , dogradba na kukji

Izrabotka na objekti na metalna konstukcija , fasadni zidovi od gips ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Новоградба

30 мај 01:06ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ

исчистен плац со градежно тех.документација платени се. локација у...


24.400 €
или предлог цена
27 мај 16:32ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА НА ВОДНО

Се продаваат станови во градба на ул.Ѓорѓи Скрижевски - Водно (во бли...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Новоградба

25 мај 14:23IZRABOTKA NA SE OD BRAVARIJA

IZRABOTUVAME SEKAKVI ANKERI I SE DRUGO OD ZELEZO KAKO STO SE OGRADI V...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Новоградба

22 мај 11:42KUĆA-karabina, se prodava ul.Boris Trajkovski-2

se prodava kuća karabina vo ulica Boris Trajkovski br.2 (odma pozadi ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Новоградба

12 мај 17:53GRADENJE KUKI STANOVI RENOVIRANJE

GRADENJE KUKI ZGRADI I DRIUGI OBJEKTI RUSENJE VARENJE MOLERAJ GIPS ZI...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Новоградба

18 апр 08:00mermer

se prodava mermer vo s.bistrica zlatko075506328


По Договор
или предлог цена
Битола

Новоградба

11 апр 13:00Baram pllacevi so Markica za gradenje zgradi

Baram mesta so markici i dozvoli za gradenje zgradi vo Skopje vo kar...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Новоградба

10 апр 18:50Станови во VARDAR RESIDENCE / Stanovi vo VARDAR RESIDENCE

Се продават 2 нови апартмани во завршна фаза на градба во комплексот ...


100.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Новоградба

03 апр 21:27Premium stan vo East Gate Living / Премиум стан во EGL

Премиум домување во East Gate Living, комплекс изграден по врвни стан...


107.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Новоградба

03 апр 21:10Prodavam pomosni prostorii K Voda prizemje

Prodavam faza karabina 3 br pomosni prostorii od po 30 kvm i podrum o...


380 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Новоградба

02 апр 13:07kamen za zidanje

se podava kamen vo s.bistrica


По Договор
или предлог цена
Битола

Новоградба

27 мар 15:10GRADBA NA KUKI ZGRADI GIPS ZIDANJE VODOVOD ELEKTRIKA

GRADIME KUKI ZGRADI MACKANJE SIDANJE VODOVOD ELEKTRIKA GIPS RUSENJE I...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Новоградба

18 мар 11:01BETONSKI KOLCI ZA LOZJE POLOVNI -KAKO NOVI

KOLCITE SE OD LOZJE KAKO NOVI SE MNOGU KRATKO VREME SE KORISTENI S...


120 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Новоградба

28 фев 20:29Продавам куќа во изградба во Стајковци

Куќа во изградба во Стајковци со дворно место 236m^2 дворно место 7...


45.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Новоградба

28 фев 19:15Zemjiste so celosna dokumentacija I proekt za gradba

izraboten proekt za 300m2 dukan I dva sprata PO 120 M2 VKUPNO 286M2 ...


40.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Новоградба

29 јан 15:37Zemjiste so celosna dokumentacija I proekt za gradba

izraboten proekt za 300m2 dukan I dva sprata PO 120 M2 VKUPNO 286M2 ...


40.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Новоградба

29 јан 15:37BETONSKI KOLCI ZA ODER

СЕ ПРОДАВААТ БЕТОНСКИ КОЛЦИ ЗА ОДЕР ТЕНКИ ОД 5см-5см и долги по 2,5...


180 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Новоградба

23 јан 16:15СЕ ПРОДАВА 1900 М2 ПЛАЦ + 300 М2 (РМ) Визбегово до Макпетрол

СЕ ПРОДАВА 1900 М2 ПЛАЦ ПЛУС 300 М2 РМ. ЗЕМЈИШТЕТО Е СО ГРАДЕЖЕН КАР...


135 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Новоградба

22 јан 16:19Kompletno renoviranje

Kompletno vnatresno renoviranje: Gips - zidovi, plafoni, pregradni, ...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Новоградба

29 ное 12:10Стан во изградба - мај 2023

ПРОДАВАМ стан во Кисела Вода, 60м2 на втор спрат, во зграда од 3 спра...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Новоградба

20 ное 15:28монтажни контејнери

Изработка на монтажни контејнери,погодни за канцеларии и викендици,кв...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Новоградба

19 ное 18:51СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТ НОВОГРАДБА

СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТ ОД 600М2,ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ(МАГАЦИН, ПРОИЗВОД...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Новоградба

17 ное 13:51Објект во н.Илинден СЕ ПРОДАВА ВО ГРАДБА

Основа на објект 500м2 К1 и К2 600м2 Објектот се наоѓа карши серви...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Новоградба

07 окт 11:48Продажба на нови станови во Кочани

Со задоволство ви го претставуваме новиот станбено деловен објект Але...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Новоградба

30 авг 13:00Se bara kukja za iznajmuvanje

Baram da iznajmam zivealishte za familija vo Nova Bitola, Pedagoshka,...


500 €
или предлог цена
Битола

Новоградба

25 авг 09:45izrabotka na celicni konstrukcii

izrabotuvame teski celicni konstrukcii so nasi presmetki za statika v...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Новоградба

28 апр 19:24SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA NOV STAN NEVSELUVAN DO SEGA CELOSNO SREDEN.VO NOVA MALA ZGR...


299 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Новоградба

17 фев 20:15ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО НАСЕЛБА КИСЕЛА ВОДА

-KOMPANIJA JAKIMOVSKI PRODAVA STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA ul.Di...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Новоградба

28 јан 15:09Xhekon Construction

Xhekon Construction- нова понуда за куќа за 100€ m2 -Проектирање, ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Новоградба

27 јан 01:58Profesiinalna hidroizolacija

Profesionalna hidro izolacija. Procenka na vlazni parceli vo gradba ...


1.000 €
или предлог цена
03 окт 17:12Slovenski polovni vrati balkunski.

Vrati balkunski dvokrulni odlicni so kipahe 2 parcina


1 €
или предлог цена
Битола

Новоградба

22 апр 22:16Se prodava lokacija za gradba na stanovi,apartmani,hostel,

Se prodava lokacija-za gradba na stanben i deloven prostor, hostel, a...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Новоградба

12 апр 22:25Деловен објект

Се продава деловен објект (планинарски дом), градба од четврта катего...


По Договор
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Новоградба

13 ное 09:51производство на градежна опрема и услуга нова

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш... А - Тестирани ...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Новоградба

08 ное 10:16NOVI Zabki Kajli Stegi Spojki i dr oprema za gradeznistvo

.Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш.....


70 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Новоградба

20 окт 14:26Zabici za skele Trkala Kajli Stegi Spojki strafovi novi

Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш......


200 МКД
или предлог цена
17 окт 17:38Kupuvam polovni koristeni bekaton plocki

Bekatonki polovni 075252085


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Новоградба

28 сеп 23:12PRODAZBA NA STANOVI

СТАНБЕНО - ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ IPET Invest: - Локација на објектот во ц...


По Договор
или предлог цена
Битола

Новоградба

27 авг 10:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам