Цела Македонија
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

apartman vo albanija drac / апартман во албанија драч

се изнајмува апартман во драч на 150 метри од морето во населбата шке...


60 €
или предлог цена
Вчера 17:12АПАРТМАНИ И МЕЗОНЕТИ ВО ПОЛИХРОНО

Се продаваат апартмани и мезонети во Полихроно, Касандра (прв крак), ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

Вчера 13:25IZNAJMUVANJE NA APRATMANI VO POLOHRONO-GRCIJA

Se iznajmuvaat 4 apartmani vo Polihrono na glavnata ulica 50m od plaz...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

Вчера 11:03Flogita Apartman se izdava

se izdava apartman vo flogita 78m2 * 075237237 * 2spalni dnevena (vk...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Во странство

Вчера 10:44Izdavam apartman vo FLogita

Се издава апартман на 2 кат (приземје +2) на прва линија на море. Вку...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

15 мај 21:50Izdavam studio vo Flogita

Се издава студио на приземје/сутерен, 3+1, на прва линија на море. Со...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

15 мај 21:43se izdava apartman vo Furka

se izdavat novi apartmani 35m2 vo Skala Furka prv krak HALKIDI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

15 мај 15:15Комплекс 400 м², Неа Потидеја (Касандра) Халкидики

Се продава четирикатен комплекс од околу 390 m² на плац од 4.100 m² с...


550.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
590.000 €
Скопје Центар / Скопје

Во странство

15 мај 12:12Хотел 430 м², Неа Потидеја (Касандра) Халкидики

🛎️ Се продава хотел од 430м² на само 140 метри од песочната плажа во...


550.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

12 мај 09:55Hotel for sale Nea Potidea Halkidiki with 18 roomss

Eksluzive by "Halkidiki Home" Real Estate! ✓ Hotel for sale with 2*...


1.000.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

12 мај 09:55Hotel od 470m2 so 13 sobi Gerakini Halkidiki

" Ексклузивност HalkidikiHome.gr " Геракини (Ситонија) Халкидики Се ...


1.100.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

12 мај 09:54Стан во Драч Албанија

Се продава стан 89 м2 во Драч (Албанија) На 50 метри од плажа , во ел...


72.000 €
или предлог цена
11 мај 17:06Se prodava stan vo Perea 55m2

Se prodava stan vo Perea 55m2 stanot e na 1 sprat so sopstven parki...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

10 мај 11:31Се издават соби во Банско

Се издава стан 32 m2 Собите се во посебна зграда и секоја има сопстве...


25 €
или предлог цена
07 мај 11:06Nea Skioni na samo more so pogled na more

Prodavam stan na samo more so pogled na more NEA SKIONI Se pr...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

07 мај 10:41СЕ ПРОДАВА ХОТЕЛ 1.140 м2 ВО НЕА ПОТИДЕА ХАЛКИДИКИ

Неа Потидеа, Халкидики, хотел со вкупна површина од 1.140 м2, изграде...


1.200.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

05 мај 22:59IZNAJMUVANJE NA APRATMANI I KUKI VO GRCIJA

Iznajmuvanje na apartmani i kuki Polihrono, Hanioti, Pefkohori, Per...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

05 мај 12:55PRODAZBA NA APRATMANI I KUKI VO GRCIJA

Prodazba na apartmani i kuki vo Grcija i voedno ve vodime niz celiot ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

03 мај 11:19HITNO PRODAVAM PLAC VO PULA - HRVATSKA

prodavam plac od 833m2 na periferija od gradot, na odalecenost od 5km...


60.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Во странство

02 мај 14:02se prodava/ menuva 9+ hektari zemjiste

zemjiste u kvadratura od 9+ hektari t.e 90000+ metri kvadratni u nase...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Во странство

27 апр 15:23Se prodava stan vo Nea Kalikratija 55m2

Se prodava stan 55m2 na 1 kat. Stanot se naoga vo Nea Kalikratija v...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

26 апр 11:36Se Prodavaat Prekrasni Luxuzni Apartmani -ULCINJ-CRNA GORA!

Apartmanite XI i XII se luksuzno opremeni stanovi od 79m2 i 64m2 koi ...


1 €
или предлог цена
20 апр 22:29Se prodava kuka Ierissos Grcija

Se prodava kuka Ierissos


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

17 апр 22:10Се издава апартман во Неа Каликратиа

Се издава апартман со поглед на море. 3 кревети и фотеља на спуштање....


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Во странство

17 апр 20:55Se prodava plac Tripiti Grcija

Se prodava plac ( za kamp prikolka) Pogled panoramski na more Vedna...


4 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

17 апр 16:23Se prodava stan vo Ierissos Grcija

Se prodava 45m2 stan vo odlicna soatojba


65 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

17 апр 15:56Se prodava kuka vo Nea Roda Grcija

Se prodava kuka vo Nea Roda


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

17 апр 15:48Неа Потидеја Халкидики се продава стан од 62 кв.м.

Неа Потидеа, Халкидики, се продава 2 -ри стан покрај море (30м), чист...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

06 апр 21:43Se prodava stan vo Psakudija 76m2

Se prodava stan vo Psakudija 76m2 prva linija od more


115.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

30 мар 21:12Se izdava lux apartman vo Polychrono Grcija

Se izdava Lux apartman vo Polihrono, Grcija Apartmanot se naogja na ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Во странство

15 мар 09:12Се изнајмуваат луксузни апартмани во Полихроно, Грција

Се изнајмуваат 12 нови и луксузно опремени апартмани за летната сезон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

22 фев 09:52Se iznajmuva apartman vo Nea Plagija

Se iznajmuva apartman vo Nea Plagija Apartmanot se iznajmuva samo za...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

17 фев 21:44Kukja na more, vo centarot na Donji Štoj (Ulcinj, Crna Gora)

Kukja na more, vo centarot na Donji Štoj (Ulcinj, Crna Gora) >> Ko...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

15 фев 13:14HALKIDIKI - DIONISIOU BEACH - АПАРТМАН 2 КАТ

На само неколку чекори од плажата на ДИОНИСИ се продава апартман на 2...


69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

14 фев 00:02HALKIDIKI - POLIHRONO - 2 АПАРТМАНИ

Се продаваат 2 апартмани од 45 и 35 м2 на приземје во Полихоно. На ап...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

11 фев 01:57HALKIDIKI, POLIHRONO - АПАРТМАНИ ДО МОРЕЕ

Неповторлива можност за инвестиција. Се продаваат 4 апартмани на приз...


60.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

11 фев 01:34Se prodava plac vo Nea Flogita 400m2

Se prodava plac vo Nea Flogita 400m2 so moznost da se gradi 350m2 ...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

07 фев 16:29НЕДВИЖНОСТИ ВО ГРЦИЈА

Посредување при купување на недвижности во Грција. Агенцијата за нед...


1 €
или предлог цена
13 јан 17:15Se prodava stan vo Polichrono 30 m od more

Polihrono na 30 m od more se prodava Stan za 160.000 evra. Stanot e s...


160.000 €
или предлог цена
11 јан 17:56Garsoniera na 100 m od more

Perea na 100 m od more se prodava garsoniera od 30 m2 za 45000 evra. ...


48.000 €
или предлог цена
11 јан 17:56Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам