Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DEKORATIVNI OGLEDALA

Izrabotuvame luksuzni dekorativni ogledala razni golemini i boi od dr...


69 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
99 €
Вчера 18:17HITNO PRODAVAM MEBEL PORADI PRESELBA

SE PRODAVA NOV NE KORISTEN MEBEL TROSED, I DVE FOTELJI-KAFEAVO ZLATN...


11.998 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43SE PRODAVAT ITNO POVOLNA CENA 078 322 270

SOLIDNI SOCUVANI SE PRODAVAT POVOLNO I ITNO!!! ZA CENA E LESNO KE SE...


4.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 јун 20:27TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
05 јун 20:24Kompleten Stan

1x Spalna 2x regal 1x trpezarija 1x agolna garnitura 1x frisider I...


1 €
или предлог цена
05 јун 09:05ELMARK

Se prodavaat 23 ELMARK avtomatski osiguraci. - 14 osiguraci od 20 am...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 јун 08:58PRODAVAM STILSKA GARNITURA

PRODAVAM STILSKA GARNITURA TROSED, DVE FOTELJI I MASA.


400 €
или предлог цена
04 јун 17:19СЕ продава регал и гарнитура.

Се продава регал и гарнитура. Цена по договор


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

03 јун 20:25Se prodava mebel nov ne koristen

Se prodava mebel nov ne koristen Informacii na ulica dame gruev 28


По Договор
или предлог цена
02 јун 15:19Garnitura trosed dvosed fotelja

Garnitura trosed dvosed fotelja i masa komplet 13.000 denar


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
02 јун 09:44Кревет+CRT Tv+Фрижидер+2 Столчина

Detski krevet so fioki CRT TV Frizider 2 Stolcina za kujna Elektr...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.999 МКД
02 јун 08:41Комплетна дневна соба луксозна

Многу малку користена дневна соба 2 троседи 2 фотели Клуб маса Маса...


1.800 €
или предлог цена
01 јун 17:09Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


15.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:14MEBEL

Se prodava komplet mebel od trosoben stan: dnevna soba i hodnik. Pov...


По Договор
или предлог цена
31 мај 09:43Dvoset troset fotelja masa dnevna kujna kuca pokucnina

SE prodavaat dvosed trosed fotelja komplet so masiceto kupeni Od simp...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 08:56Se prodava komplet dnevna soba

Se prodava trosed,dvosed so fotelja i masicka,kako i element za TV so...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

29 мај 22:47Се продава комплет дневна соба

Се продава комплет дневна соба, тросед, фотеља и клуб фотеља со клуб ...


230 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

24 мај 07:55Mebel (Garnitura)-Tv komoda

10 m Agollna garnitura...Ekstra cena. Za poveke info. 071420551


499 €
или предлог цена
23 мај 12:36Koklici novi

Prodavam koklici novi izraboteni od suvo borovo drvo gi ima vo svetla...


1.000 МКД
или предлог цена
23 мај 09:18Pokukina koristena

Se prodava eftina pokuknina poradi selidba posto zasto ili bez platn...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

22 мај 08:19Unikatni ogledala

- Unikatni ogledala - racna izrabotka - drvo od smreka Cena: ...


130 €
или предлог цена
22 мај 08:12Kompletna dnevna i detska soba

Prodavam Komoda Plakar I dva kreveti Telefon za kontakt: 076422145


По Договор
или предлог цена
21 мај 11:28FOTELJA NOVA OD SALON

Nova fotelja za vo dnevna, krem eko koza so kafeav stof. Kupena pred ...


1.234 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

19 мај 21:19Se prodava set garnitura trpezariska masa set komodi

Se prodava garnitura komplet koristena no dobro socuvana nikade ne e ...


45 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

16 мај 22:50DNEVNA SOBA - KOMODA - PLAKAR - POLICI - MASA

Se prodava kompletna dnevna soba, komoda, plakar, polici i masa - eks...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

16 мај 22:43RENOVIRANJE

KOMPLETNO RENOVIRANJE, RENOVIRAJ EFTINO -plocki -molerisuvanje -str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

14 мај 16:44Plakar za dnevna soba i hodnik

Prodavam komoda za dnevna soba Siva ì bella boja Dolzhina 280 cm Dla...


18.000 МКД
или предлог цена
14 мај 09:04dnevna soba komlet

Se prodavaat dva kauci, tri fotelji masicka , tri elementi i televizor


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:06EXTRA KVALITETNA BLINDOR BRAVA

EXTRA KVALITETNA BLINDOR BRAVA


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

13 мај 09:21Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 16:07Prodavam Barok mebel

Pridavam barok mebel


1 €
или предлог цена
12 мај 07:29Se prodava kompletna dnevna soba

Se prodava celosno socuvan mebel. Stolovi so trpezariska masa od drv...


По Договор
или предлог цена
10 мај 20:32PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

09 мај 13:30Parket...sobni vrati

Se prodava prva klasa parena buka poloven parket 75m2 15.000den i 4 s...


200 МКД
или предлог цена
08 мај 22:30Orev racna izrabotka

Duborez Trosed so 2 fotelji i masa Trpezariska masa so 8 stolici K...


4.000 €
или предлог цена
08 мај 18:28Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober

Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober Kako I trpezari...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

08 мај 11:06Mebel,komplet Dldnevna,kujna

Poradi prodazba na kuka se prodava komplet mebel,dnevna regali,dvosed...


По Договор
или предлог цена
05 мај 12:48garnitura torsed dvosed fotelja

garniturata e makailalno zacuvana i kratok period koristena se gleda ...


5 €
или предлог цена
04 мај 13:44Целосен мебел за дневна соба

1> Трпезариска маса 1500den 2> 6 столици 1800den 3> Два кревети 700...


277 €
или предлог цена
02 мај 19:00Kufer samsonite

Kufer samsonite


3 МКД
или предлог цена
29 апр 08:47Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам