Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime 070335545 Prodavam Kozna(...


1 €
или предлог цена
Денес 13:12Аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура од Савело , модел Лука со димензии 270 / ...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:47Prodavam KOZEN TROSED I FOTELJA

Prodavam kozen trosed i fotelja


3.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 10:50Mebel povolno

se prodavai panelka 2,5 kw komplet si drzav za na zid i drzac so trk...


1 €
или предлог цена
Денес 09:14Garnitura vo odlichna sostojba

Se prodavaat trosed, dvosed, fotelja i kluba masichka vo odlichna sos...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:01NOVA GARNITURA SO MEMORI PENA

Nova garnitura se Gleda od Slikite kupena od Prima 2020 dimenzi 270sm...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:07Garnitura za sedenje

Garniturata e dobro socuvana vrtete na ovoj broj za cenata ima prosto...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Вчера 19:49TAPACIRANJE STOLICI

✔️ TAPACIRANJE i SERVIS NA ✔️SEKAKOV VID STOLICI ✔️BRZO I KVALITETN...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 19:47PREKRIVACI FLEKERI

Нови прекривачи, флекери за тросед, двосед и фотеља со димензи ❇️...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:45  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Se prodava mesto na pocetokot vo naselba Raca so povrsina od 1200m2 s...


70 €
или предлог цена
- 72 % Попуст
250 €
Вчера 17:59SEDMOSED 6000 DEN

Se prodava sedmosed so se fotelja. Mnogu dobro zacuvan.. Trosedot si ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30Trosed Dvosed i fotelja od Kristina Damil

Trosed Dvosed i fotelja kupeni pred 4 godini mnogu malku koristeni ka...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:18AGOLNA GARNITURA

Garniturata e vo odlicna sostojba, mnogu malku koristena. Dopolnit...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:00PRODAVAM TROSED I DVOSED HITNO 4000 DEN

PRODAVAM TROSED DVOSED MALCE KORISTENI SE SPUSTAAT ZA SPIENJE NEOST...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:06Francuski lezaj

Se prodava zvonete na 078 629 837 blaze


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:39Ekokoza

Trosed ,dvosed i fotelja.Vo supe sostojba , samo trosedot se spusta k...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51prodavam skoro nova socuvana garnitura

prodavam skoro nova socuvana garnitura poradi prostor hitno cena 10 0...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 10:08Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsan so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:41Гарнитура 6000 денари

Продавам гарнитура во добра состојба. Цена 6000 денари. Број за кон...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Garnitura 3 2 1

Prodavam garnitura Trosed Dvosed Fotelja I klub masa od masivno...


21.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 09:02Гарнитура за седење

Гантурата е во перфектна состојба само кожата на ганитурата е делумно...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 05:24PRODAVAM NOVA AGOLNA GARNOTURA CENA 16.500 DENARI

PRODAVAM NOVA AGOLNA GARNOTURA CENA 16.500 DENARI


16.500 МКД
или предлог цена
05 јун 21:48PRODAVAM NOVA AGOLNA GARNOTURA CENA 16.500 DENARI

PRODAVAM NOVA AGOLNA GARNOTURA CENA 16.500 DENARI


16.500 МКД
или предлог цена
05 јун 21:47Garnitura

Agolna garnitura so fotelja


5.000 МКД
или предлог цена
05 јун 19:43ПРОДАВАМ ТРОСЕД

Продавам тросед, фотеља, таборетка и маса. Цена по договор. Тел: ...


По Договор
или предлог цена
05 јун 17:44Аголна гарнитура 80€

Продавам половна аголна гарнитура. Ми текна дека треба да ја сликам о...


75 €
или предлог цена
05 јун 17:06Тросед двосед и фотеља, за дневна соба.

Половна комплет гарнитура, за во дневна соба, може да се смени тапаци...


7.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:32Kozna garnitura

Se prodava crna kozna garnitura. Trosed i dve fotelji. Dobro socuvani...


100 €
или предлог цена
05 јун 14:55Relaksator

Relaksator


150 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

05 јун 13:42Се продава гарнитура

Се продава аголна гарнитура само отпакована ,воопшто не е користена. ...


13.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:55Prodavam Simpo garnitura

Prodavam sedmosed od Simpo, socuvan, del od nego se pusta za lezaj, a...


8.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:27Garnitura

Trosed,dvosed i fotelja Odlicno zacuvani Broj za kontakt-077567303


5.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
05 јун 12:25Prodavam skoro nov garnitura

Masina beko za sadovi za 14 osobi 250€ plotna i furna komplet 200€ p...


400 €
или предлог цена
05 јун 12:12Se prodava komplet garnitura i masicka zacuvana

TROSED, DVOSED I FOTELJA I MASICKA ZACUVANI KAKO NOVI povolno cena...


По Договор
или предлог цена
05 јун 11:47GARNITURA KOZA

Se prodava KOZNA garnitura trosed dvosed fotelja extra zacuvani.


13.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:11Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


14.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:11Garnitura SIMPO 170 eur ! Druga pokuknina zaradi selenje

Se prodava garnitura SIMPO vo solidna sostojba: Trosed so mehanzam z...


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

05 јун 11:08Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

05 јун 06:02Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
04 јун 21:00Trosed, dve fotelji, masa so stolici

Trosed, dve fotelji, masa so stolici


15.000 МКД
или предлог цена
04 јун 20:21Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам