Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam dvosed i krevet so dusek

Prodavam dvosed i krevet so dusek. Cenata e po 50 evra


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 13:00DVOSEDI-KLUPI

Se prodavaat klupi za sedenje,170x45 i 140x45, masička so staklo 70x5...


8.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 10:16Prodavam Kozen Dvosed

Kozen dvosed 135x80 x100cm cena 60e.


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 09:48Se prodavaat dvosedi

Se prodavaat komplet dva dvosedi Dimenzii 150x95x90 cm Koristeni e...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:48Prodavam fotelja i dvosed

Prodavam zacuvani fotelja i dvosed so mehqnizam za pustanje .


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
06 јун 23:49Se prodavaat dvosedi

Dvosedi malku koristeni, po odlicna cena!


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

06 јун 16:06Кожен двосед

Продавам кожен двосед во одлична состојба, како нов. Цена по договор....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

06 јун 10:46SE PRODAVA DVOSED I GUSAN KAMIN

Dvosed tapacir eko koza 6000den.i gusan kamin na drva.zatopluva 65 kv...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

05 јун 21:43Sifa(Dvosed)!

Dvosedo e mn malce koristen ne e osteten(se gleda po slikite)za povek...


7.000 МКД
или предлог цена
05 јун 09:21Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

03 јун 08:29PRODAVAM DVOSED I FOTELJA VO ODLICNA SOSTOJBA

Prodavam dvosed i fotelja vo odlicna sostojba,cena 4500 mkd.Tel: 070-...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

03 јун 01:41Dvosed vo Eko koza odlicen

Se prodava Dvosed socuvan poradi promena na nov se prodava


8.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Двоседи

02 јун 16:46двосед одлично сочуван

одлично сочуван лежај механизам


2.600 МКД
или предлог цена
02 јун 16:10Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 јун 12:04se prodava

odlicna sostojba i e koristen mal period 075 358 355 075 358 355 075 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

31 мај 14:42Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

29 мај 19:45Se prodava dvosed

142x80 Ne se pusta


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Двоседи

25 мај 22:42Prodavam dvosed

Prodavam dobro socuvan i malce koristen dvosed so dimenzii 165x90x80.


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

15 мај 23:30Prodavam poloven dvosed so mehanizam za otvaranje 130/200

Dvosed so metalen mehanizam za otvaranje lezaj 130/200. So original d...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 мај 20:51ПРОДАВАМ ДВОСЕД PRODAVAM DVOSED

Продавам двоседи две парчиња може и поединечно, димензии 190см должи...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 мај 14:21Dvosed/ Krevet

Se prodava dvosed / krevet na pustanje., kupen nov pred 1 god. Koga ...


3.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 мај 08:05INFO NA 078711401 SE PRODAVA SE NA SLIKITE MOZE I POSEBNO

INFO NA 078711401 SKOPJE


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 мај 00:01Se prodava dvosed na pushtanje ispraven zdrav

Dvosed na pushtanje potpolno ispraven I zdrav


800 МКД
или предлог цена
05 мај 13:01Sofa za spienje od Simpo

Se prodava nov dvosed za spienje od Simpo kupen na greska so prekriva...


20.000 МКД
или предлог цена
04 мај 13:00Dvosen na spustanje

Dobro ocuvan dvosed cvrst ne e propadnat moze da se pusta za spienje.


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

04 мај 00:34Двосет + Фотеља

Се продаваат многу сочувани двосет и фотеља со механизми за спуштање.


150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Двоседи

23 апр 12:36Нов двосед

Двосед, буквално 20 пати е седено на него, Купен 18.000 Момента...


12.000 МКД
или предлог цена
11 апр 20:46Dvosed i fotelja - kozni

Stranicite se kozni. Dimenzii na dvosed: sirina 155cm, dlabocina 90c...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 апр 21:25Trosed&dvosed

Se prodavaat trosed&dvosed inf: 079 202 381


3.000 МКД
или предлог цена
04 апр 20:56SE PRODAVAAT DVA DVOSEDA PREMNOGU MALKU KORISTENI

se prodavaat dva isti dvoseda na soustanje dimenzii 190sm dolzina ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

31 мар 10:16Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

29 мар 00:27Dvosed i fotelja

Se prodava dvosed i fotelja vo odlicno socuvana sostojba. Foteljata ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

11 мар 18:44Dvosed i fotelja SOFA

Vo odlichna sostojba,foteljata so mali so ostetuvanja prilog sliki


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 мар 10:54Dvosed 170-105 na pustanje star 2 godini

Dvosed


7.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

25 фев 07:43Dvosed na pustanje

Dvosedot e vo odlcna sostojba i se pusta komotno dvajca da spijat.tel...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

19 фев 10:10Се продава добро сочуван двосед

Се продава добро сочуван двосед, не се спушта


3.000 МКД
или предлог цена
17 јан 11:33Dvoset

Se prodava dvosed


7.000 МКД
или предлог цена
11 јан 19:57Двосед

Се продава двосед и тросет. Многу убави и комфортни каучи. Можете да ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

27 ное 17:35Продавам двосед

Двосед (157цм) со механизам за пуштање во многу добра состојба


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 ное 23:24Detsko krevetce na sprat

Se prodava detsko krevetce na sprat koe isto taka moze da se koristi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 ное 19:25Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам