Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani, trosedo...


6.999 МКД
или предлог цена
06 мај 17:19Промовирано

ФОТЕЉА РЕЛАКСАТОР / FOTELJA RELAKSATOR

Фотељата е со одличен квалитет и е во одлична состојба.Не е од Икеа


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:41Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 16:11Retro fotelji vo super sostojba (fotelja, фотељи, фотеља)

Retro fotelji, zdravi i cvrsti, potrebno osvezuvanje na drvoto i pret...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 10:54FOTELJA VO DOBRA SOSTOJBA - POVOLNO

Prodavam dve socuvani fotelji po cena od 900 den. po fotelja


900 МКД
или предлог цена
Вчера 10:05Retro fotelja - ретро фотеља

Продавам ретро фотеља, супер сочувана. Потребна е мала поправка.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 07:18NOVA RELAKS FOTELJA

SE PRODAVA NOVA, KVALITETNA, RELAKSIRACKA FOTELJA, NABAVENA OD TURCIJ...


13.000 МКД
или предлог цена
20 мај 23:04Фотеља

Се продава некористена фотеља-клацкалка NEBEL, купена од јуск Скопје ...


11.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 мај 20:11Prodavam Dve Fotelji

Prodavam Dve Fotelji


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 мај 11:26Prodavam Fotelja

Prodavam Fotelja skoro nova malku koristena, ne e od tuka donesena e ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 мај 03:05Relax sofa romeo

Top sostojba ne e mnogu koristena kupena e pred dve godini od almak


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

19 мај 17:31Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


8.200 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 мај 16:01Nov dvoset neiskoristen

Se prodava nov neiskoristen dvoset, kupen pred 2 meseci.


6.500 МКД
или предлог цена
18 мај 10:19СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА

СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА контакт 071...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 20:58СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА

СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА 5000 мкд.


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 20:58Fotelja

Fotelja od masivno drvo vo kombinacija so svila. Tel. 070276762


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

17 мај 19:00ПРОДАВАМ ФОТЕЉА PRODAVAM FOTELJA

Продавам фотеља со димензии 190 см должина и 85 см ширина цена 160 ев...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

17 мај 12:36Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 мај 22:12Retro fotelji ( fotelja фотеља фотељи)

Се продаваат повеќе инфо на телефон 071258544


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 мај 22:12Ф О Т Е Љ А

СИМБОЛИЧНА ЦЕНА Се продава фотеља, здрава, сочувана.


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 мај 21:34Prodavam Stilska Fotelja Stara 80god.

Stilska fotelja stara preku 80 godini platnoto taze tapacirano drvoto...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 мај 12:41Fotelji na rasklopuvanje

Се продаваат 2 фотељи на расклопување, посебно секоја по 2000 ден., д...


3.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

14 мај 13:10ФОТЕЉИ, FOTELJI KAKO NOVI

SE PRODAVAAT MALKU KORISTENI FOTELJI EDNA 60 EUR DVETE ZA 100 EUR.


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

14 мај 09:40Retro fotelja ретро фотеља fotelji

Ovaa na slikite zdrava potpolno,,na vtorata i fali eden potpirac stra...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

13 мај 21:46Се продава фотеља голема и мала

СЕ продава многу зачувана фотеља голема и мала комплет,може и поедине...


1.500 МКД
или предлог цена
13 мај 16:46Se prodavat fotelji za dnevna soba odlicno socuvani

Se prodavat fotelji za dnevna soba odlicno socuvani kombinacija drvo ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 мај 10:33ОДЛИЧНО СОЧУВАНА ФОТЕЉА

Фотељата е од Мебеп ВИ


5.000 МКД
или предлог цена
12 мај 13:17Фотеља

Се продава малку користена фотеља со спуштање


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 16:13se prodava fotelja

se prodava fotelja socuvana vo skopje


20 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 мај 16:46Продавам Фотеља

Продавам Фотеља речиси неупотребувана. Купена од https://sofastudio....


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

08 мај 12:47Фотеља

Се продава фотеља која се пушта како кревет има и фиока за постфлина....


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

06 мај 19:47Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 мај 13:14Продавам фотеља стар модел

Продавам фотеља стар модел со можност за реставрација


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 мај 20:42СЕ ПРОДАВА ФОТЕЛЈА СО РЕЛАКС МЕХАНИЗАМ

За повеќе информации, јавете се на 070 222 146 - Дарко.


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

02 мај 20:05Se Prodava Fotelja

Sirina: 85cm Visina: 100cm Dolzina: 100cm Foteljata e mnogu zacu...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

02 мај 19:02Prodavam fotelji

Prodavam dve fotelji


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 апр 17:51Fotelji - фотељи

Edna fotelja 80×80 so trkalca zacuvana


950 МКД
или предлог цена
29 апр 20:34Fotelja / Фотеља

Fotelja / Фотеља dobro socuvana,udobna i kvalitetna Se naogja vo Na...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

27 апр 20:18Taburetki

Izrabotka na kvalitetni taburetki boja model i dimenzii po vas izbor....


1.100 МКД
или предлог цена
25 апр 08:11Фотелја

Се продава ретро фотелја зачувана без никакви оштетувања. Можи конта...


1.000 МКД
или предлог цена
22 апр 13:25Taburetka Fotelja nova..

Taburetka Fotelja pravoagolna eko koza za sedenje bez nikakvi ostetuv...


1.600 МКД
или предлог цена
18 апр 23:56Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам