Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)


120 €
или предлог цена
Денес 20:20КЛУБ МАСА "НОВА"

Продавам НОВА клуб маса, со тркалца со дим. 60*60*47см. За повеќе инф...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:58Klub Masicki

Se prodavaat novi klub masicki izraboteni od visoko kvalitetna iveri...


1.990 МКД
или предлог цена
Денес 17:05Клуб масичка НОВА медијапан

Масата е купена на 23.05.2023. Ја продавам истиов ден поради грешка ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:06Masa od Epoksidna smola i orev

Masata e od paren orev i epoksidna smola moze da se vidi vo kucevicka...


350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 13:43  НОВ ОГЛАС

Se prodava trpezariska masa od MEDIJAPAN

Masata e kupena pred 3 godini mnogu zacuvana. Se prodava poradi nema...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:50Se prodava klub masa

Se prodava klub masa so dimenzii 90x70x44


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 04:232 stakleni masi

2 stakleni masi mnogu ubavi so postolje od edna mermer i drugara rosv...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 21:17Prodavam trpezariska masa i stolici

Prodavam trpezariska masa i 6 stolici Mahagoni Kumanovo Komplet 16....


16.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

Вчера 18:10Prodavam klub masa

Prodavam klub masa - Mahagoni Kumanovo


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

Вчера 18:07klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:47Club masa, trpezariska masa i 3 polici od ZELEZO

Se prodava club masa, trpezariska masa i tri polici. site izraboteni ...


17.900 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01Klub masa

120x60 Iverica so nogarki od metalna konstrukccija


6.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 15:39Klub masa

Klub masa so masivni nogarki od furniran MDF buka lakirana natur... v...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 14:47Трпезариска маса со шест столови

Se prodava odlicno socuvana trpezariska masa so dodatoci od dvete str...


4.990 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

Вчера 13:22Mermerna klub masa, mala masa, kafe masa

Се продава малку користена мермерна клуб маса купена од ​Исток Мермер...


150 €
или предлог цена
Вчера 13:18Klub masicka

Prodavam masicka za vo dnevna soba,nova koristena samo mesec dena. 0...


4.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.950 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:47Staklena masa/masicka

Masa od staklo na trkalca kako nova 150x90x49cm, lesno se rasklopuva ...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:19Masi od orev,dab so epoksidna smola

Masi od masivno drvo orev dab Sekoj model ima cena Moze zamena


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

07 јун 20:26Klub masi i stalazi za patiki

Se prodavaat masicki i stalazi za patiki Stalazi 750den Masicki 1500-...


По Договор
или предлог цена
07 јун 20:20Klub masa / Клуб маса

Се продава клуб маса од масивно дрво орев комплет со метални ногари с...


350 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

07 јун 12:51Trpezariska masa

Trpezariska masa kupena od Jysk so 4 stolici komplet 5mm staklo deb...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

07 јун 09:53Се продава ИТНО! Маса JUSK NYBORG 60х110 метал/стакло

Масата е нова и некористена, во перфектна состојба. Истата се прод...


5.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

07 јун 09:02Klub masa

Se prodava zacuvana klub masa zaedno so dopolnitelno staklo vrz nea s...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

06 јун 22:42Izrabotuvame prekrasni masi od masivno drvo

Imame na raspolaganje sekakov vid na drvo za izrabotka na masi so epo...


500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

06 јун 19:34Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotuvam unikatni masicki od masivno drvo i epoksidna smola, prefe...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

06 јун 19:34Masa za vo dnevna soba

Prodavam mase za vo dnevna soba, dimenzii na maseto 120x120cm, stak...


4.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:58Trpezariska masa na razvlekuvanje 6 stolici

Trpezarija 90x160 so moznost da se razvlece do 90x200 6 stolici Telef...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

06 јун 17:18Маса со столови

Се продава маса со 6 столови во одлична состојба


1.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дневна соба / Маси

06 јун 16:44Masa

Se prodava nova masa


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

06 јун 11:39TREPEZARISKA MASA

TREPEZARISKA MASA


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

06 јун 11:04Klub masa Polupajak od Quercus & Sin

ДРВЕНА КЛУБ МАСА со оригинални ногарки. Полупајак. Одма достапна. ...


15.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

05 јун 22:59Лепа Брена од Кверкус и Син. Дури и цената и е привлечна.

Ова дабова клуб маса ја нарековме Лепа Брена. Мазно, фино обработено ...


15.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

05 јун 22:59KLUB MASI Tri sestri od Quercus & Sin.Komplet ili poedinecno

Три сестри - клуб маса ОЛГА буково дрво, висина 49см, димензии 89см ...


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

05 јун 22:59Unikatna i univerzalna NEZNA KLUB MASA od Quercus & Sin

НЕЖНА КАФЕНА КЛУБ МАСА Нежна класична ниска маса од буково дрво б...


21.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

05 јун 22:58Клуб масиче

Масата е од медијапан 110х60


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
05 јун 14:37Prodavam Masicka Nadkasna

Masicka nadkasna 60cm. Cena 40e.


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 јун 10:48Prodavam Klub Masa

Stilska klub masa 1300cm x560x450 cm 75e.


75 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 јун 10:48Prodavam Stilska Klub Masa

Stilska klub masa 65evra


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 јун 10:48Prodavam Klub Masicka

Klub masa 115cm x55cm 25 evra


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 јун 10:48Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам