Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
258 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani, trosedo...


6.999 МКД
или предлог цена
06 мај 17:19Промовирано

Tepih

Se prodava tepih 4x3


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 20:38Полици со аквариум и статичен велосипед

Се продаваат полици опишани како на сликите во прилог, без книги со к...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 13:00Se pradava Lazy Bag

Se prodavaat 2-va(komplet) Lazy bag golemi ne koristeni za vnatreshna...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 13:00KAMIN

Se prodava kamin


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 03:28Masina za perenje Indesit, Trpezariska i mala masa!! Novi

Zdravo, poradi preselba se prodaavat : Indesit - Masina za perenj...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

21 мај 21:41Se prodavat novi Lusteri

po 5000 iljadi eden pola cena 3 lusteri Kristal ( Boite se menu...


15.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Останато

21 мај 20:24Trosed, dvosed, bar...

Prodavam - komplet garnitura za sedenje trosed, dvosed, fotelja = 12...


12.000 МКД
или предлог цена
21 мај 09:46Се продава тепих

Се продава тепих, рачна изработка од свилен конец. Користен. Димензи...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мај 18:31Prodavam tepih 200x300 cm malku koristen

Prodavam tepih 200x300 cm malku koristen vo odlicna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

20 мај 16:19Polici zidni

Prodavam 3 polici kupeni od Ikea, odlicno socuvani, 55cm.


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

20 мај 11:59Prodavam Star Plakar od Cisto Drvo Star 100god.

Prodavam star plakar od cisto drvo star 100 godini visina 205cm sirin...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Останато

20 мај 11:39Volneni tepici

kafeaf cena 3000 den tel 087355907 i 078322920 078379351


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

20 мај 04:35ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ,,МЕБЕЛ ШТОФ,,

ПРОДАВАМ ,,МЕБЕЛ ШТОФ,, ЦЕЛ ТОП 34 метри БОЈА КАКО НА СЛИКАТА.ПОРАДИ ...


2 €
или предлог цена
19 мај 08:492 drveni vrati + kasi,cilindri,bravi

Prodavam 2 masivno drveni vrati Vratite imaat i kasi,bravi i cilind...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

17 мај 09:39VREKJA ZA SEDENJE

Vrekja za sedenje polneta so stiroporni perli (zrnca) i droben sungje...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

15 мај 21:32Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

15 мај 15:10TEPIH RACNA IZRABOTKA VOLNA

TEPIH RACNA IZRABOTKA cista volna odlicno socuvani 2 kom dimenzii: ...


150 €
или предлог цена
15 мај 02:07Luster

Kako nov.


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Останато

13 мај 19:59плакар-закачалка

комплет шкаф со вградена закачалка изработена од масивно дрво телефо...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

13 мај 11:48Tepih

Prodavam tepih nov ne koristen


1.200 МКД
или предлог цена
12 мај 15:57Mebel Lazovski najevtina zakacalka

Zakacalka temen dab rapava iverka mnogu kvalitetna . Sirina na zakaca...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Останато

11 мај 20:53ДРВЕНИ АЛКИ И ШТИПКИ

се продаваат дрвени алки бука кувана и метални штипки за корнези за з...


50 МКД
или предлог цена
11 мај 16:34Parket

Hov bukov parket okolu 5 kvadrati


1 €
или предлог цена
11 мај 11:07VRATA DRVENA vlezna I SPEROVANA za wc

se prodavat dve vrati , drvena vo kocki so staklo komplet so kasa i o...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

10 мај 23:05ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


250 €
или предлог цена
10 мај 08:15Tepisi

Se prodavaat 2 stazi i eden tepih bushav, cena 4500 den site. 130x205...


1 €
или предлог цена
08 мај 10:27Голем, дебел теписон, 70 проценти од цената на нов.

Продаваме голем, дебел теписон со димензии 2,5 на 5 метри. Купен мина...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

08 мај 09:39SE PRODAVA KREVET I MASICKA ( KLUB MASA)

Se prodava krevet i masicka, odlicno socuvani i neoshteteni


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

07 мај 18:08Taburetka od koza

Taburetka dolga okolu 1 metar i sirika 50 cm. Ja koristevme kako mase...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 14:08Luster

Prodavam luster vo odlicna sostojba. Slikite se od istiot.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

05 мај 08:56Prodavam vrata

Prodavam vrata 300 den 077535176


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
04 мај 13:36Podaruvam kauc - Skopje

Imam ispraven kauc koj ne mi treba i go davam besplatno. Dokolku nek...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

04 мај 12:19Izrabotka na taburetki po naracka

Izrabotka na taburetki so razni dimenzii i formi po naracka. Vas e i...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

04 мај 10:00Se prodava Taburetka odlicno socuvana

Kupuvacot treba da ja podigne taburetkata od Karpos 4


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

02 мај 19:10Hitno evtino masa so 4 stolici

Хитно, Многу Евтино, поради селидба се продава, маса хромиран метал с...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

01 мај 14:21PRODAVAM MEBEL NAMESTAJ ZA DNEVNA, TRPEZARIJA, SPALNA

PRODAVAM STAR NO MNOGU ZACUVAN MEBEL VO ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DOGO...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 22:28Mebel trosed dvosed fotelja

Fotelja i dvosed od SIMPO, zacuvani, vo odlicna sostojba. Dvosedot ...


1.600 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 12:00VOLNENI KILIMI-TRABA

Se prodavaat 4 Volneni kilimi 4800 den a moze I poedinecno 1 kom 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

29 апр 06:00Тепих

Малку користен, добро сочуван тепих со димензии 160:230


1.800 МКД
или предлог цена
27 апр 19:30Priti pecka za parno na drva

Priti pecka za parno na drva. Zagreva 100m2 bez nikakov problem


150 €
или предлог цена
22 апр 15:23Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам