Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
362 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 13:00Промовирано

Се продава кревет со душек

Се продава кревет со душек Feder Bay. користен 1 година, димензии 200...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
15 фев 18:51Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

10 мај 10:01Промовирано

Francuski lezaj 200x160

Se prodava krevet za spalna so dimenzii 200 x 160. Lezajot e socuvan


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
Денес 14:15Кревет со душек 200x180

Се продава поволен кревет со душек со димензии 200x180. Креветот и д...


12.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:58Кревет160 * 195 sm

Продавам два кревети со димензии 160 * 195 см. Има можност и за ком...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Se prodava dupli krevet.kako nov

Se prodava dupli krevet so dve jogi.so pushtanje.proizvodstvo od jela...


10 МКД
или предлог цена
Денес 07:23Prodavam krevet/ Продавам кревет

prodavam krevet koristen ama dobro socuvan se prodava komplet ramka+...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 23:05  НОВ ОГЛАС

Продавам француски лежај 200цм. x 160цм. Мебел ВИ

Продавам француски лежај спална, половна, користена, купена од Мебел ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:54Kreveti edinecni klasik Mediapan

Prodavam 2 kreveta edinecni klasik mediapan nekoristeni, komplet so d...


12.100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 20:16  НОВ ОГЛАС

Prodavam lezaj spalna socuvan poloven 160x200cm

Lezajot e toj na slikite se otvora za skladiranje na obleka ...socuva...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 09:01SPALNA TROSEDI DVOSEDI MASI KLUPI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 08:59Спална

Спална зачувана info 071 53 52 50


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 08:59Se prodava bracen krevet 160x190 cm zaedno so duse

Se prodava bracen krevet 160x190 cm zaedno so dusek kupen od Simpo. K...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 08:45Trosed/Lezaj

Lezaj vo odlicna sostojba so dimenzii 120x220 na sklopuvanje vo 2 niv...


6.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
10.000 МКД
05 јун 20:28Spalna so dve natkasni odlicno socuvana

Prodavam spalna od kvalitetno drvo so dve natkasni 2m dolga 1.80...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

05 јун 17:58Kreveti od cisto drvo so latofleks nov!!!

Kreveti od cisto drvo so latofleks nov ne e voopsto koristen cena na ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 09:22KOVANI SPALNI MASI TROSEDI DVOSEDI OGRADI 'SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
05 јун 09:10Дрвени кревети

Продавам два добро сочувани кревета комплет со душеци.Цена 8.000 дена...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

05 јун 08:01Se prodava francuski krevet extra

Se prodava francuski lezaj dupli dushek so dimenzii 2.20*2.00


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

05 јун 06:02Francuski lezaj

Prodavam francuski lezaj 160x200 sipad proizvodstvo


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

04 јун 22:12Se prodava Krevet

Se prodava krevet na spustanje-bracen krevet, cena 10.000 denari Inf...


10.000 МКД
или предлог цена
04 јун 21:48Trosed na rasklopuvanje vo Ohrid

Se prodava mnogu malku koristen trosed. Trosedot e na rasklopuvanj...


По Договор
или предлог цена
04 јун 21:02Lezaj za spalna (Ramka)

Se Prodava Lezaj za spalna 2m na 1.60 Ne oshtetena kako nova. C...


1 €
или предлог цена
04 јун 19:50Се продава спална/Se prodava spalna

Prodavam spalna za 4000 den, 074 203 704 074 203 704 074 203 704


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 18:33TROSED na razvlekuvanje

Se prodava trosed na razvlekuvanje, mnogu malku koristen, udoben za s...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

04 јун 15:21Latoflex 190x90

Нов квалитетен латофлекс со 25 еластични дрвени летви, фиксирани на р...


2.200 МКД
или предлог цена
04 јун 15:11Krevet

Ne koristen krevet so pustanje.


50 €
или предлог цена
04 јун 14:36Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

04 јун 14:22БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

04 јун 09:37БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

04 јун 09:37Изработка на кревети / Izrabotka na kreveti

Изработка на кревети со метална конструкција и дрвен декор по ваша ви...


1 €
или предлог цена
03 јун 21:29Lezaj so dusek i natkasni / Лежај со душек и наткасни

Продавам комплет лежај со душек и две наткасни во одлична состојба. ...


18.000 МКД
или предлог цена
03 јун 17:53Krevet dupli

Se prodava dupli krevet 160x190 komplet so dusek Kontakt tel 07834906...


3.500 МКД
или предлог цена
03 јун 17:12Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

03 јун 17:09Krevet klik klak od tehnokoop

Prodavam dobro socuvan krevet klik klak kupen od Tehnokoop. So brzo s...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

03 јун 16:41PRODAVAM FRANCUSKI KREVET I DVE NATKAZNI RETRO STIL POVOLNO

PRODAVAM FRANCUSKI DUPLI KREVET SO LATOFLEKS,BEZ DUSECI, I DVE NATKAZ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

03 јун 09:47Prodavam krevet lezaj

Krevet lezaj 140/190 od Simpo so kutija za skladiste ispod. Odlicna s...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

03 јун 07:16francuski lezaj spalna bracen krevet so kutija

Se prodava bracen krevet so vgraden dusek i prostor pod nego. Duseko...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
02 јун 13:33Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети)so dusek = novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 јун 12:36Latofleks - EKSTRA CENA

Prodavame visoko kvaliteten LATOFLEKS za lezai, kreveti so slednive d...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

02 јун 08:41ПРОДАВАМ ФРАНЦУСКИ ЛЕЖАЈ СПАЛНА (215СМ-180СМ)

ЛЕЖАЈОТ Е ВО ДОБРА СОСТОЈБА., ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН.


250 €
или предлог цена
02 јун 07:17Krevet 90/200

Krevet 90/200 so fioka za skladiranje,a moze I da se stavi dushek pa ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

01 јун 19:20Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам