Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 13:00Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

10 мај 10:01Промовирано

Се продава кревет со душек

Се продава кревет со душек Feder Bay. користен 1 година, димензии 200...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
15 фев 18:51Промовирано

Prodavam plakar - garderober

Продавам два исти гардеробер / плакар 230 x 113 x 60


7.900 МКД
или предлог цена
Куманово

Спална соба / Комоди

Денес 15:54  НОВ ОГЛАС

Prodazba na plakar

Se prodava plakar ,kako nov


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 22:53Prodavam Stilska Komoda od Drvo

Stilska komida od drvo sochuvana 130x40x50cm. Cena 130e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 10:46Prodavam Nadkasna so fioka

Nadkasna so fioka 15e. Dimenzii 40x37cm.


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 10:46Komoda/sandak za postelnina

Se prodava komoda/sandak za postelnina. Dimenzii 103x53x76. Cena 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

04 јун 22:14Element fiokar елемент фиокар

Se prodava fiokar so bela boja dimenzii dolzina 90 visina 35 i dlabo...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

04 јун 22:00Се продава комода

Se prodava komoda za 4000 den. 074 203 704 074 203 704 074 203 704


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 18:28Се продаваат два плакари

Се продаваат два плакари. Контакт телефон 071 622 286.


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

03 јун 18:52Dve Retro Drveni Natkasni od Orev

Dve retro drveni natkasni izraboteni od orev, odlicno socuvani. Seko...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

03 јун 15:23Prodavam Stilski Komodi

Prodavam dve stilski komodi 120evra


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Спална соба / Комоди

03 јун 10:17Prodavam Stilski Komodi - Nadkasni

Stilski komodi nadkasni 60e edna 100e dvete.


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Спална соба / Комоди

03 јун 10:17Огледален дел

Високо сјаен медијапан, внатрешноста е со квалитетен материјал. Горни...


3.200 МКД
или предлог цена
31 мај 11:32Фиокар со две фиоки

Без гребатина, фиокар од сјаен медијапан. Внатрешноста е квалитетна и...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 11:32OPREMA

FOTINIJA RED ROBIN AKCIJA!!! . . . FOTINIJA RED ROBIN PRVA KLASA SADN...


120 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

30 мај 19:05Prodavam dve komodi

Za spalna komodi izuzetno ocuvani so edna polica.Cena po dogovor.


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

30 мај 16:01Комода

Скоро нова не користена


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 14:22SE PRODAVAAT KOMODI

Prodavam poveke komodi za razlichna namena kako za chuvanje alishta, ...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

28 мај 07:46PRODAVAM KOMODA SO GARDEROBER!

ПРОДАВАМ КОМОДА СО ГАРДЕРОБЕР ОД ПОСТАР МОДЕЛ НО ОДЛИЧНО СОЧУВАНА! Во...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Спална соба / Комоди

28 мај 00:02ormari

se izrabotuvaat novi izraboteni nokni ormarcinja 40*30*40* so siva h...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

26 мај 17:10Prodavam plakar, socuvan i koristen pomalku od 1 godina

Plakarot e socuvan i koristen pomalku od 1 godina, izraboten e od vis...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

25 мај 10:54Plakar so dimenzii 2.22 x 2.22 i dlabina 60cm

Plakar so dimenzii 2.22 x 2.22 i dlabina 60cm Za podetalni informa...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

24 мај 10:53Se prodava barokna spalna nova

Se prodava barokna spalna plakari i dnevna soba masa so stolici vo st...


1 €
или предлог цена
23 мај 18:04Se prodavaat dva plakari

Se prodava slika 148cm dolzina 90cm sirina (maslo na platno). Cena p...


1 €
или предлог цена
22 мај 17:21Prodavam fiokar so ogledalo sirok 90sm

Prodavam fiokar so ogledalo so tri fioki sirok 90sm.Bukvalno kako nov...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

18 мај 20:46Plakari i fiokari od debela iverica

Se prodavaat elementi za spalna plakari i fiokari, bez ostetuvanja, i...


По Договор
или предлог цена
18 мај 12:50Se prodava plakar

Se prodava plakar solidno zacuvan


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

18 мај 06:29Se prodava plakar

Se prodava solidno zacuvan plakar


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

18 мај 06:29Prodavam komoda

Prodavam komoda mn zacuvana nema ni edna grebnatinka celo e od medija...


50 €
или предлог цена
14 мај 22:10Komplet: Ogledalo so fioki i 2 natkasni

Voopsto ne se osteteni


6.000 МКД
или предлог цена
14 мај 17:33Prodavam FIOKI ostatok od biro

Fioki x 2, ne upotrebeni, zgodni za vo soba, kancelarija ili ..... 1...


915 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

12 мај 13:58KULLEN KULLEN Фиокар со 6 фиоки / бел / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверица > Боја: бела ...


8.120 МКД
или предлог цена
09 мај 13:51Плакари од дрво, Plakari od drvo

Поклонувам плакари од дрво, доста зачувани. Ако сте заинтересирани, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

09 мај 10:19Skaf Lesnina

Drvo + iverica


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

17 апр 15:04Skaf

Dimenzii: 89 x 60 x 203


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

09 апр 22:32BRIMNES двокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

03 апр 12:54Prodavam komoda

Prodavam komoda upotrebliva


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

02 апр 12:40Se pordavaat dve identicni komodi za spalna

Se prodavaat dve identicni kafeavi komodi za spalna soba. Sekoja od n...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

01 апр 13:28Se prodavaat 2 plakari,TV komoda i 3 mali skafcinja

Se prodava spalna bez lezhaj: 2 plakari, TV komoda i 3 mali skafcinja...


11.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

31 мар 12:59Се продава шестокрилен плакар за спална соба

Се продава шестокрилен плакарнза спална соба со 50цм длабина и ширина...


700 €
или предлог цена
26 мар 20:28Се продава натказна со огледало и закачалка/Natkazna, ogleda

Се продава одлично сочувано биро со огледало и закачалка Димензија...


3.500 МКД
или предлог цена
15 мар 06:02Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам