Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava decka soba na sprat so 2 lezaja

Prodavam decka soba dolga e 4.20 so skafcijna fioki plakarce dosta fu...


450 €
или предлог цена
Денес 16:19Детска соба / Detska soba

Се продава комплет женска детска соба во одлична состојба како шѕо мо...


10.499 МКД
или предлог цена
Денес 02:46Montaza na mebel

Montaza i izrabotka na sekakov vid na mebel spalni kujni detski


11 €
или предлог цена
Вчера 21:11Detska soba, krevet

Se prodava krevet na sprat so dusek, ormancina i rabotna masa 10000...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19Се продава детска соба

Се продава бела детска соба одлично сочувана која содржи кревети на с...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:35DECKI KREVET I KOMODA

Komplet decka soba, komoda i krevet bez dusek se gleda od slikite mn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:39KOMPLETNA DETSKA SOBA OD BUJOTO EKSTRA KVALITET I MNOGU DOBR

KOMPLETNA DETSKA SOBA OD BUJOTO Dupli regal Edinecen regal Edine...


340 €
или предлог цена
17 мај 19:00Detska soba

Se prodava kompletna detska soba, moze i poedinecno na delovi. Tel. ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

17 мај 18:42Zenska detska soba

Se prodava komplet detska soba, izrabotena od farban mdf. Krevet. Bir...


22.000 МКД
или предлог цена
16 мај 22:16Детски соби комплет (медијапан)

Детски соби (нови) од медијапан. Страници : медијапан Лице. ...


640 €
или предлог цена
16 мај 20:46IZRABOTKA NA DETSKI SOBI

Izrabotuvam detski sobi po zelba drvo iverka i medijapan


1 МКД
или предлог цена
16 мај 13:03Prodavam mebel mnogu dobro socuvan!

Komplet detska soba za 2 deca + garnitura i komoda.


По Договор
или предлог цена
16 мај 13:00Detska soba

Se prodava komplet detska soba, koristena 3god. Informacii na tel br...


23.000 МКД
или предлог цена
16 мај 00:27Детска соба од Матис

Се продава комплет детска соба од Матис производител. монтирана пред ...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 14:36DETSK SOBA / ДЕТСКА СОБА

Се продава комплет детска соба во одлична состојба, изработена во при...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

15 мај 08:29Detska soba

Se prodava detska soba, ne e mnogu koristena moze i del po del


550 €
или предлог цена
13 мај 13:01Detska soba.......komplet

Javuvanje samo na ovoj broj....,.......075 457. 965


300 €
или предлог цена
13 мај 11:07Plakari, fiokarnik, masa i polici

Prodavam 2 edinacni plakari, fiokarnik so 3 fioki, masa i polici za d...


100 €
или предлог цена
10 мај 19:40Krevetce i plakar

Komplet detsko krevetce bela boja so dimenzii 200 x 98 so dusek memor...


10.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
13.000 МКД
10 мај 18:00SE PRODAVA DVA KREVETA ZA DECA ILI MOZE KAKO SPALNO .

SE PRODAVAT DVA KAUCA SO DVE MALI SO PO DVE FJOKI I REGAL KAUCITE MOZ...


250 €
или предлог цена
08 мај 22:19Detska soba

Dva kreveti so lizgacki fioki, so dusek (2.10m na 90cm, kombinacija m...


20.000 МКД
или предлог цена
07 мај 15:43Detska soba

Prodavam detska soba mnogu mal period koristena vo super sostojba izr...


200 €
или предлог цена
07 мај 10:18Detska soba

Se prodavaat krevet so dushek i biro vo odlichna sostojba, telefon 07...


11.000 МКД
или предлог цена
03 мај 20:37Komplet detska soba

Se prodava komplet detska soba, sochuvana vo odlichna sostojba. Eleme...


По Договор
или предлог цена
03 мај 20:09Се продава комплет

Се продава комплет детски кревет. Има 4скали од кој 3скалила се фиок...


13.000 МКД
или предлог цена
03 мај 15:24DETSKA SOBA

Detska soba socuvana kako nova Broj za kontakt 070 700 363


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

03 мај 10:31Dve maski detski sobi

Dve detski sobi vo odlicna sostojba Dva kreveta Dva plakara Dve k...


600 €
или предлог цена
02 мај 13:45Prodavam detska soba JELA JOY

Prodavam detska soba JELA JOY. - Krevet so fioka na izvlekuvanje. -...


1 €
или предлог цена
01 мај 12:59детско биро

se prodava! dolžina 160 širina na poširokiot del 70 dolžina 60 širina...


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 22:03Se prodava detski garderober

Rozev detski garderober....dobro socuvan...polovina e so polici...a p...


6.900 МКД
или предлог цена
30 апр 09:44Se prodava komplet detska soba Ekstra

Se prodava decka soba komplet so site elementi, se gleda i na slikite...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

29 апр 17:53Детска соба

Продавам детска соба Тел.078285189


13.000 МКД
или предлог цена
28 апр 11:16Детска соба: Кревет, Шкаф, Ормар и фиоки

Се продаваат елементи од нова детска соба: Два кревета со душеци, шк...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 14:46PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA DETSKI SOBI

-PROEKTIRANJE NA DETSKI SOBI SO IDEJNO RESENIE ZA VASITE POTREBI I IZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

26 апр 11:31Елементи за во детска соба

Креветот е со димензија 190×90см. Изработен е од медијапан со две дл...


6.500 МКД
или предлог цена
24 апр 18:16Detska soba slovenska

Bez krevetot


8.000 МКД
или предлог цена
20 апр 00:21Prodavam komplet detska soba

Se prodava komplet detska soba zaedno so dusekot tepih zavesa kornis ...


400 €
или предлог цена
19 апр 23:13Se prodava elementi od detska soba

Garderober 190*45*50 i 170*90*50 Rabotno biro 75*140*55 Site elem...


1 МКД
или предлог цена
19 апр 21:32Detska Soba komplet

Se prodavaa krevet,biro i regal,bukvalno ne upotrebeni. Cena komplet...


220 €
или предлог цена
18 апр 11:08Decka soba

Detska soba izrabotena od medijapan so drven dezen. Komplet plakar so...


380 €
или предлог цена
17 апр 08:08Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам