Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
388 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Krevet / krevetce (NOVI)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 210...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 19:08Kreveti

Kreveti 90×200-goren krevet 90×180-dolen krevet


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37Krevet na sprat

Krevet na sprat so skali vo koi ima fioki I pod Samiot krevet isto ta...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

21 мај 22:35Креветче на склопување-игрална

Продавам креветче на склопување-може и како игрална,многу малку корис...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

21 мај 22:07Krevet edinechen doagja so dushek komplet 200cm x 100cm

Krevetot e vo super sostojba, doagja zaedno so dushek, so dimenzii 2...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

21 мај 18:00Detsko krevetce

Detsko krevetce mnogu malku koristeno. Cena podogovor


1 €
или предлог цена
21 мај 14:20KREVET DRVEN 200x90 vo Ohrid

Krevetot e soçuvan i e komplet so duśek Krevetot se naogja vo centar...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
20 мај 19:21Krevet bebeski

Drven krevet za bebinja


1.200 МКД
или предлог цена
20 мај 13:55Krevet na pustanje

Prodavam krevet na pustanje. Ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Детска соба / Кревети

20 мај 13:46Detski krevet 120x 60 so dusek pokriv

Mnogu malku koristen kako nov. Dusek stranicno pokrivaci. 4500den


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

20 мај 11:46Кревети за детска соба

Одлично сочувани два кревети од медијапан и иверка. Со креветите сле...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

20 мај 11:13Krevet so dusek i

Krevet so dusek i fioka


3.500 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Детска соба / Кревети

20 мај 08:10Детско kреветче / Detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce zaedno so dusek vo super sostojba, bez nikak...


2.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мај 21:51Кревет за бебе или деца до 8 годин

Добро сочуван Кревет за бебе или деца до 8 години, со душек и 2 фиоки...


1.200 МКД
или предлог цена
18 мај 23:48Krevet edinecen

Krevetot e vo odlicna sostojba.


5.000 МКД
или предлог цена
18 мај 13:38Detsko krevetce so dusek,bebe,detska kolicka

Odlicno socuvano detsko krevetce so dusek,skloplivo i so trkalca,na d...


4.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Детска соба / Кревети

18 мај 13:10PRODAVAM DETSKO, BEBESKO KREVETCE

Продавам бебешко креветче, бело, комплет со душек.


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

18 мај 08:23Krevetce so neotpakuvan dusek novo

Prodavam drveno detsko krevetce so nov neraspakuvan dusek,krevetceto ...


6.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Детска соба / Кревети

16 мај 19:31Detski krevet latoflex 120x60cm so dusek

Prodavam detsko krevetce malku koristeno zaedno so dusek za extra cen...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

16 мај 09:22MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE SO DUŠEČE EFTINO!!!

TEL.078 224 053


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 08:27MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE EFTINO!!!

0,60×1,20 SM SO MREŽA,SE RASKLOPUVA,IMA DUŠEK I E ZA SPIENJE I E MEST...


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 07:20Detski krevet

Se prodava detski krevet zaedno so yogi! Krevetot e mnogu malku koris...


6.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Детска соба / Кревети

15 мај 17:14Dvosed

Se prodava Dvosed so eko koza


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

15 мај 15:06Prodavam 2 kreveti so fioki i Dusek Dormina

Prodavam 2 kreveti so fioki od kolekcija Kiki kupeni od Doma Mebel - ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

15 мај 14:12Бебешко креветче

Малку користено бебешко креветче, во добра состојба, има опција да се...


2.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Детска соба / Кревети

15 мај 13:29Krevet / krevetce na dva sprata, so dusek

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 2100...


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:43Krevet / krevetce, NOVI (na eden i na dva sprata)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 2100...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

14 мај 19:43Krevetce za deca do 3 godini

Novo i nekoristeno krevetce so dusek, Tel. 070/943773, cena po dogovo...


190 €
или предлог цена
14 мај 12:04Prodavam krevetce Cangaroo

Prodavam krevetche Cangaroo malku koristeno


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

14 мај 10:14Detsko krevetce

Detsko krevetce buka za bebe


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Кревети

13 мај 19:53Гарнитура со лежај

Седечка гарнитура и лежај за спиење.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

13 мај 18:03Detski krevet Krevet na sprat

Mal krevet SINGLAR IKEA 160x70cm so dusek na latoflex komplet 3000den...


3.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

12 мај 15:42Кревети на спрат

Кревети на спрат


6.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:46Detsko Krevetce

Odlicno socuvano so klackalka bez dusek ! Broj za kontakt 076435229


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:29Detsko bebesko krevetce

krevetceto e vo ekstra sostojba stranite se spustaat poseduva dve ...


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 21:30Detski Krevet/Krevetce. Детски кревет/Креветче.

Се продава во одлична состојба, со четири фиоки и механизам за клацка...


2.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

11 мај 16:44MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE EFTINO!!!

KREVETČE NA RASKLOPUVANJE ZA PATUVANJE SO DIMENZIJA 0,60 SM NA 1,20 S...


1 МКД
или предлог цена
11 мај 04:53Krevet kako nov

Se prodava krevetot kvalitetna izrabotka, kako nov mnogu malku korist...


4.500 МКД
или предлог цена
10 мај 14:09Kreveti so dusek plakari

Poradi selidba prodavam kreveti so dusek plakari i drugo cena po dog...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

10 мај 07:47Detsko krevetce

Krevetceto e kako novo, bez dusek


3.500 МКД
или предлог цена
09 мај 23:01Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам