Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
95 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOMPJUTERSKA STOLICA

Novi ne koristeni so moznos reguliranje po visina


2.500 €
или предлог цена
Денес 09:16Столчиња за биро

Две идентични столчиња за биро со механизам за подигање и вртење. Цен...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 11:51KLUB MASA / MASI TEMEN DAB SANREMO - NOVI !!!

Нови клуб маси на две нивоа, изработени од висококвалитетни материјал...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:58SE PRODAVAAT BIROA SO STOLICI

Se prodavaat socuvani biroa so stolici,kafeavoto biro 2000den so stol...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

17 мај 15:47Се продава биро и столче

Се продава биро со четири фиоки и столче. Комплет 4000 денари.


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 08:39Masicka od iverka

Se prodava masicka, podvizna na trkalca. Izrabotena od iverka.


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 15:06Детска масичка

Продавам детска масичка на склопување. Цена 800 ден.


800 МКД
или предлог цена
14 мај 17:07NOVI stol stolce masa masi

Masa dimenzii 181 x 90.5 x 74 cena 15.000 stolcinjata se prod...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

14 мај 09:31Столчиња за биро

Две сосема исти во прекрасна црвена боја, со флексибилен наслонувач и...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

13 мај 12:03Detsko rabotno masice i stolce

Detsko rabotno masice i stolce podesivi na nekolku nivoa vo visina


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Маси и столици

13 мај 08:49Гејмерска ергономска столица

Се продава НОВА премиум гејмерска ергономска столица Razer Enki Black...


23.000 МКД
или предлог цена
11 мај 17:24Nov mehanizam za IKEA(Икеа)stol(стол,столица)Snille.

Mehanizamot e nov,neotpakuvan,kompletno metalen, so podesuvanje na vi...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

03 мај 10:48Rabotna masa za detska soba

Rabotna masa za detska soba! Od farban medijapan. Izzrabotena e vo ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 мај 23:48Tamburetki -Mali stolcinja

Novi ne koristeni. postolje e od INOKS izraboteno


2.000 МКД
или предлог цена
23 апр 15:58Se prodava polovna masa i stolce za dete

Masata i stolce se doneseni od stranstvo i se vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

10 апр 18:20Masa za dnevna soba, klubska masa

Se prodava masa kako na slikata; rabovite na masata so mala korekcija...


1.600 МКД
или предлог цена
02 апр 16:52Stolce kozno bordo

Se prodava stolce Vrtete na ovoj broj ili na viber 075327552


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 мар 02:37Detsko stolče

Detsko stolče za biro


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Маси и столици

13 мар 21:16Prodavam fotelji i taburetki

Prodavam 3 fotelji I 2 taburetki


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

07 мар 18:20Detsko biro i stolce Disney

Pemnogu socuvan komplet masa i stolce. Za vozrast do 6 godini.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Маси и столици

06 мар 16:55ZACUVANA STOLICA NA VRTENJE

Продавам зачувана столица на вртење во розова боја, столицата се под...


По Договор
или предлог цена
04 мар 19:39Работна маса

Масата е изработена од иверица. Одлично кантирана по страните. Деб...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

02 мар 21:04ORFJALL детски стол / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: челик, пластика, платно ...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

11 фев 11:152 retro fotelji restavrirani

Prodavam 2 retro fotelji restavrirani. Obraboteno i izlakirano drvo!...


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Маси и столици

07 фев 18:53Nov mehanizam za IKEA stol Snille.

Mehanizamot e nov, neotpakuvan,kompletno metalen, so podesuvanje na v...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 фев 17:44Masice za vo dnevna

masiceto e idealno za vo dnevna soba socucano dimenzii: visina:53c...


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 22:09detsko biro Cilek - zolto

preubavo detsko biro so goren del ,kako novo 4500 den info na tel 0...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

12 јан 14:15Работно биро

Работно биро со работна плоча од медијапан и алуминиумски ногарки со ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 јан 23:42Детски столчиња

Се продаваат детски столчиња. Многу добра состојба. Цена црното 4.0...


123 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Маси и столици

20 дек 21:12MAMMUT Детско столче / бело / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: бело *погод...


1.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

20 дек 13:25MAMMUT Детска масичка / црвена / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: црвена *пог...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

20 дек 13:22Classic Balance Ball Chair

Classic Balance Ball Chair se prodava


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

13 ное 11:01Биро

Продавам Биро за детска соба Тел за контакт: 071321943


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 сеп 18:33Биро

Продавам Биро за детска соба


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 сеп 18:31Detska rabotna masa, Jela

Se prodava detska rabotna masa (Jela, Srbija) vo odlicna sostojba, iv...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

25 сеп 20:32Столица со тркала

Се продава столица со тркала.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Маси и столици

16 авг 16:40Detska masa so 2 stolici

Dobro soçuvana masa so 2 stolici kupen vo evropa,BLOKER


1.800 МКД
или предлог цена
12 авг 13:14ORFJALL детски стол / ИКЕА

Код на производ: 104.417.86 Карактеристики на производот > Матер...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

10 авг 12:09Детски столчиња

Икеа детски столчиња користени во игротека. Може да се расклопуваат. ...


600 МКД
или предлог цена
04 авг 11:54MAMMUT детска масичка / ИКЕА

Код на производ: 503.651.77 Карактеристики на производот > Матер...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

30 јул 14:20Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам