Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava detska komoda 109x40x52(57 so nogarki)

Se prodava detska komoda 109 cm dolzina, 40 cm shirina, 52 cm visina,...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

Вчера 21:22Se prodava skafce

Se prodava detsko skafce so prostor za presoblekuvanje na bebe


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

Вчера 19:09СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Димензии: - должина 148 см - висина 140 см


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

05 јун 22:22СЕ ПРОДАВА ШИФОЊЕР

Димензии: - висина 220 см; - ширина 152 см; - длабочина 60 см


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

05 јун 22:21PRODAVAM PLAKARI PORADI PRESELBA

PRODAVAM PLAKARI BELI SO RAZNA DIMENZIJA. ODLICNO SOCUVANI MALKU KORI...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комоди

05 јун 09:57Zenska soba casovnik saat

Odlicna sostojba, raboti sve


100 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Детска соба / Комоди

02 јун 15:26Se prodava komoda nova

Prodavam komoda so 2 fioki nova izrabotena...se prodava poradi bojata...


2.200 МКД
или предлог цена
27 мај 10:41Moderen fiokar kupen od IKEA

Prodavam moderen metalen fiokar so 4 golemi fioki. Idealen za detska ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

25 мај 10:54Se prodava polica

Se prodava odlicno socuvana polica


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

18 мај 06:30Komoda

Se prodavat povejke komodi komplet za detska soba Cena po dogovor


1.111 МКД
или предлог цена
17 мај 16:37Komoda nova

Se prodava nova komoda so dimenzii dolzina 200 sm visina 58 sm I sir...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
10 мај 21:32Се продава Гардеробер

Се продава Гардеробер Димензии - висина 222цм - должина 17...


11.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.500 МКД
04 мај 17:48Prodavam komoda

Komoda za detska soba,za cena od 100evra. Tel. Za kontakt 071 306 484.


100 €
или предлог цена
28 апр 15:49Комода

Се продава детска комода за на ѕид со вградени лед светла. Тел 078306...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Комоди

15 апр 12:48Vitrina so fioki

Se prodava vitrina polu staklena so fioki so dimenzii sirina 87.5 cm...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

09 апр 15:05Plakar so dimenzii dimenzii sirina 87.5 cm , visina 240 cm

Se prodava plakar so dimenzii sirina 87.5 cm , visina 240 cm i dlaboc...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

09 апр 15:05Komoda i biro

Cenata ne e fiksna Za povekje informacii na broj 071291595 Ivica


10.000 МКД
или предлог цена
03 апр 17:24плакар во одлична состојба

Се продава плакар СЛОВЕНИЈА ЛЕС, добро сочуван, со една фиока, дименз...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комоди

31 мар 12:17Plakari od detska soba so biro. Koristeni, no kako novi. S,

Plakari sočuvani, stegnati, so rabotno biro. Ne ošteteni


6.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Детска соба / Комоди

09 мар 12:00Skafce za detska soba

Se prodava skafce za vo detska soba,odlicno zacuvano,koristeno mal vr...


1.600 МКД
или предлог цена
01 мар 22:33Prodavam platnen šifonjer garderober 105x45x165

So patenti ,vrati so dimenzii 105x45x165 Koristen no mn korisen za č...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комоди

13 фев 14:51Fiokar

Prodavam skoro nov fiokar. Fiokarot se prodava poradi preselba Sirin...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 17:13Polovna komoda.

Se prodava polovna komoda.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

10 јан 14:38socuvana komoda, сочувана комода

Se prodava dobro socuvana komoda, sirina 190, visina 143, debelina 42


2.400 МКД
или предлог цена
17 дек 19:34KOMODA

KOMODA NOVA... IZRABOTKA NA NOVI KOMODI PO VASHA ZELBA SO VISOK KVALI...


1 €
или предлог цена
17 дек 18:42ЕЛЕМЕНТИ ОД ДЕТСКА СОБА

СЕ ПРОДАВААТ ЕЛЕМЕНТИ ОД ДЕТСКА СОБА


5.500 МКД
или предлог цена
28 ное 13:00Se prodava komoda i biro

Se prodava komoda i biro


300 €
или предлог цена
26 ное 01:05Elementi za vo detska soba

Se prodavaat dva elementi za detska soba plus mal televizor vo boja.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Комоди

10 ное 08:46Komodi za detska soba- kako novi

Se prodava mebel za detska soba, komodite se bukvalno kako novi, odli...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

18 окт 17:08VITRINA ВИТРИНА

VITRINA ВИТРИНА


1 €
или предлог цена
01 окт 17:08Element so stalazi

Prodacam zacuvan poloven element za vo kjosh so stalazhi. Cena:2500 d...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

04 сеп 10:41Biro

Biro za ucenje


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Комоди

28 јун 14:16Продавам комода и биро

Се продава комода и биро медијапан,малку користени. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

15 јун 16:04Се продава детска комода

Се продава детска комода со тркалца.


2.500 МКД
или предлог цена
10 мај 09:47Prodavam

Plakar odlicno socuvan


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

29 мар 14:34LESNINA PLAKAR ZA DETSKA SOBA NOV

Lesnina plakar za detska soba mnogu malce koristen kako nov Golemiot...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

26 ное 16:44Мала комода за тв

Се продава мала комода.


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

04 авг 14:08Elementi Od Detska Soba / Елементи Од Детска Соба

Prodavam plakar Za Detska Soba so Mediapan vrati. Kontakt: 074-245...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комоди

14 јул 09:27Komoda za TV, plakar i masicka za dnevna

Malce koristeni bez nikakvi ostetuvanja Tel 078 490 107


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

03 апр 19:43KLEPPSTAD Трокрилен гардеробер/IKEA

Код на производ: 004.417.58 Карактеристики на производот > Матери...


9.080 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

19 мар 13:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам