Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam masa kompjuterska i dve stolici

Prodavam masa kompjuterska i dve stolici za detska soba 5000 denari. ...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 10:06Metalno biro

Metalno biro so staklo malku koristeno bez nikakvi ostetuvanja


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

18 мај 14:00kompjuterska masa bez fioki 6000 den

samo napravena masa, po proracun na mestoto vo decja, nema fioki, s...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

17 мај 14:13Biro

Биро од иверка, со плоча дебелина 30 мм. Димензии: 97цм(со страници)...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

16 мај 14:44Kompjutersko biro

Се продава одлично сочувано компјутерско биро со фиоки, полица на изв...


4.800 МКД
или предлог цена
16 мај 11:23DETSKO BIRO !

Prodavam detsko biro socuvano e so dimenzii; Sirina; 96cm Dolzina; ...


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

15 мај 19:43detsko rabotno biro

se prodava! dolžina 160 širina na poširokiot del 70 dolžina 60 širina...


5.000 МКД
или предлог цена
14 мај 15:49BIRO SO 2 STOLA I KOMPJUTERSKA MASA

CENA PO DOGOVOR.TELEFON ZA KONTAKT 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
14 мај 07:46Biro

Prodavam socuvano biro komplet so stolce Cena: 3200 den


3.200 МКД
или предлог цена
13 мај 14:22ПРОДАВАМ ПОВОЛНО БИРО ЕВТИНО

ПРОДАВАМ СТАРО БИРО ВО СОЛИДНА СОСТОЈБА 115 - должина 70 - ширина ...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

12 мај 13:33Компјутерско биро,канцелариско

Се продава перфектно канцелариско компјутерско биро со две фиоки и ме...


3.500 МКД
или предлог цена
11 мај 09:48BIRO ZA KOMPJUTER - EVTINO

Se prodava biro bukvalno kako novo vo odlicna sostojba DIMENZII 14...


2.700 МКД
или предлог цена
11 мај 07:51КОМПЈУТЕРСКА МАСА

КОМПЈУТЕРСКА МАСА 100*80 (КАПАКОТ СЕ ВРТИ)


25 €
или предлог цена
10 мај 08:15kompjutersko biro, 3000 den

funkcionalno relativno malo, moze i za pomalo dete, so izvlekuvanje...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

09 мај 08:26kompjutersko(ili ucenicko ) biro

super so kluc 3 fioki,odlicna visina za pogolemo dete,ednata stran...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

04 мај 07:45PRODAVAM BIRO

PRODAVAM BIRO NE KORISTENO VOOPSTO SO DIM -VISINA 85CM - DLABOCINA...


1 €
или предлог цена
03 мај 10:59Biro

Se prodava kompjutersko biro .078477411


2.000 МКД
или предлог цена
02 мај 16:17Biro

Dimenzii 110x60 Kontakt: 075528522 Kontakt: 075528522 Kontakt: 0...


1 €
или предлог цена
30 апр 21:06Biro 65x50 so stolica

Biro 65x50 so stolica Kontakt: 075528522


2.200 МКД
или предлог цена
30 апр 21:06Detsko biro

Prodwavam socuvano detsko biro 1000den.


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

27 апр 22:09Agolno biro za kompjuter

Prodavam agolno biro za kompjuter. Biroto e odlicno zacuvano, izrabte...


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 15:16Се продава биро со полици

Се продава биро со полици за на зид со димензии на бирото 60-120-75


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

26 апр 16:22Kompjutersko biro - rabotna masa

biroto e odlicno socuvano so dimenzii 1,0m x 0,7m x 0,75 (dolzina,...


1.800 МКД
или предлог цена
26 апр 09:52Detska

Sočuvano


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

17 апр 16:17kompjuterska masa - plava

se prodava kompjuterska masa 50x60x80 vo odlicna sostojba TELEFON ZA ...


2.000 МКД
или предлог цена
14 апр 12:32PRODAVAM UNIVERZALNO BIRO IDEALNO ZA DOMA I KANCELARIA

PRODAVAM BIRO VO ODLICNA SOSTOJBA KVALITETNO EDNA GODINA KORISTENO


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

12 апр 09:11Ново некористено биро

продавам ново, некористено биро.


5.000 МКД
или предлог цена
11 апр 14:13KOMPJUTERSKO BIRO I FOTELJA

Prodavam novo kvalitetno biro od masivno drvo so fotelja komplet.Dim...


10.000 МКД
или предлог цена
10 апр 17:16Биро

Многу малку користено. Висина 75 см. Работна маса 70 х 50 см. Вкупно ...


1.800 МКД
или предлог цена
05 апр 17:51Kompijutersko biro

Prodavam polovno biro so mali znaci na koristenje.Shirina 122 cm Vis...


1.800 МКД
или предлог цена
05 апр 10:54Компјутерска (работна) маса + шкафче (ТВ)

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ, ГО ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Сочувани, ка...


6.000 МКД
или предлог цена
01 апр 00:03Се продава компјутерска маса

Се продава компјутерска маса со димензии 130/60/75. Цена: 1.500 МКД


1.500 МКД
или предлог цена
30 мар 08:38Компјутерска маса

Масата е изработена од иверица. Одлично кантирана по страните. Деб...


2.900 МКД
или предлог цена
02 мар 21:20Се продава медијапанска маса / биро

Се продава медијапанска маса / биро


4.000 МКД
или предлог цена
23 фев 19:07Se prodava kompjutersko biro

Se prodava biro za kompjuter extra socuvano so stakla na rabotnite po...


3.000 МКД
или предлог цена
21 фев 10:57Kompjutersko BIRO/MASA

dimenzii 130x52 visina 74 Stefan 074 243 643


2.400 МКД
или предлог цена
11 фев 21:14Se prodava masa

.


2.000 МКД
или предлог цена
03 фев 02:24Biro

Biroto ne e koristeno i e identicno kako na slikata


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

25 јан 22:05Biro / Биро

Se prodava polovno biro kupeno od Forma Nova


1.500 МКД
или предлог цена
20 јан 17:16Се продава биро

Се продава биро од дрво во одлична состојба Контакт 075843040


50 €
или предлог цена
05 јан 21:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам