Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
296 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ednas koristena skara

Skarata e koristrna samo ednas vo ispavna sostojba e.


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Денес 13:00Промовирано

Visoko montazno boljerce

Se prodava visoko montazno boljerce vo ispravna sostojba.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

Денес 17:54  НОВ ОГЛАС

Se prodava ednas koristena skara

Skarata e koristrna samo ednas vo ispavna sostojba e.


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Денес 13:00Bojler Koncar 5l

Se prodava bojler Koncar 5l, vo ispravna sostojba, visoko montazno, m...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

Денес 09:48Филтер за вода/ filter za voda

Filterot e malce koristen, potocno istroseni se samo ednash filtrite ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

Денес 07:48Frizider

Friziderot e marka Beko. Gi ima dva isti frizideri so cena od 1000 de...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 23:10  НОВ ОГЛАС

Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

Вчера 15:10malo boljerce

malo boljerce info 077962208


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 11:38Se prodava profesionalno plinsko

Se prodava odlicno zacuvano profesionalno plinsko koristeno e tri me...


16.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

14 мај 17:44Plotna Ploca staklokeramicka Gorenje.

Plocata e nova ne odpakovana.


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

14 мај 16:50ROSTFREI MIJALNICI

ROSTFREI MIJALNICI VRVEN KVALITET CENI-OD 24EU


24 €
или предлог цена
Гостивар

Кујна / Останато

14 мај 11:05Se prodava pekac za leb

Pekazot e maksimuk 5 pati koristen Maksimalno socuvan 071399989


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

13 мај 14:37Pekac za leb Gorenje

Pekac za leb,mnogy malku koristen 2000den.Bitola


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

13 мај 10:35MEBEL PO MERKA I VASA ZELBA

IZRABOTUVAM MEBEL OD SITE VIDOVI PLOCEST MATERIJAL :IVERKA,MEDIJAPAN ...


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Кујна / Останато

13 мај 07:22Racki za kujna

Se prodavaat racki za kujna 12 parcinja, 23cm dolzina


400 МКД
или предлог цена
Куманово

Кујна / Останато

13 мај 07:05Цедилка ситна

Ситна цедилка


290 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 14:27Borener сецко V3

Сецко за сецкање на разни производи.


1.490 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 14:26Borner сет ножеви

Сет ножеви со одличен германски квалитет со вклучен магнетен држач. ...


1.990 €
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 14:26Сад за Borner цецко

Садот е компатибилен со V3 i V5 сецко


490 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 14:24Borner rende

Двострано ренде Borner


990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 14:23Borner ренде Welle-Wafel

Borner ренде Welle-Wafel


990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 14:23Borner V3

Сецко Borner V3.


1.490 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 13:27Гиро Машинка

Гиро Машинка


4.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 13:26Нож за лупење Borner

Нож Borener за лупење плус дополнителни функции-рендање лук.


350 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 13:26Set nozevi Borner so gratis magneten drzac

Se prodavaat novi setovi nozevi Borner – Asia style Već imate ...


1.990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

12 мај 13:15Prodavam plinsko reso so tri gorilnici

Prodavam plinsko reso so tri gorilnici malku koristeno 071 391 106


750 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

12 мај 10:35se prodava 075 358 355

se prodava mini sporet 075 358 355


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

11 мај 10:58Cesmi novi Germansmi

Cesmite se novi ne odpakovani so keramicki diskovi za meshanje na vod...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

10 мај 16:11Фрижидер Quadro

Се продава Фрижидер Quadro одлично сочуван со димензии 144/54 см, с...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

10 мај 10:27МАШИНА ЗА СОК

Машина за сок


12 €
или предлог цена
10 мај 08:15Шанк Sank

Продавам шанк со димензија 315×80 висина 110


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

09 мај 21:15Продавам ниско монтажно бојлерче за во кујна

Продавам малку користено ниско монтажно бојлерче за во кујна


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

08 мај 20:22Cesma so protocen bojler

Protocen bojler, cesma... Instant topla voda, vo rok od 3 do 5 secun...


1.199 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

08 мај 13:17Svetla led za kujna

Prodavam 3x led svetla za kujna. Svetlata se novi i funkcionalni. Moz...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

06 мај 23:01Elektricna masina za ostrenje nozevi

Masinkata e elektricna na struja so kabel nee na baterii Kvaliteten z...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

05 мај 12:38Frizider

Se prodava koristen frizider quadro vo dobra sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
05 мај 09:27Prodavam visokomontazno boljerce Leov

Prodavam visokomontazno boljerce Leov so sve creva


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Бутел / Скопје

Кујна / Останато

04 мај 15:09Prodavam tegli

Prodavam tegli Site za 400 den. 077535176


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
04 мај 13:21Prodavam presa za isceduvanje sok 1

Prodavam presa za isceduvanje sok - portokal -citron - limon - ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

04 мај 09:56Plinska boca

.


1.100 МКД
или предлог цена
Куманово

Кујна / Останато

03 мај 20:38Elektricen sporet

Elektricen sporet vo ispravna polozba


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Кујна / Останато

03 мај 20:37Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам