Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bocva za vino EZIO INOKS 145l

КАПАЦИТЕТ: 145 Л. ДИМЕНЗИИ: 1500х800 мм ДИЈАМЕТР: 510 мм Деб...


9.000 МКД
или предлог цена
17 мај 08:39TERMOS ZA KAFE

PRODAVAM TERMOS ZA KAFE 300 DENARI.TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JAV...


300 МКД
или предлог цена
05 мај 00:59Плоска

Плоска 600 ден


600 МКД
или предлог цена
01 мај 07:53Bocva za vino EZIO INOKS 60l

КАПАЦИТЕТ: 60 Л. ДИМЕНЗИИ: 1250x480 mm ДИЈАМЕТР: 430 мм Дебе...


5.990 €
или предлог цена
20 мар 09:50Bocva za vino EZIO INOKS 260l

КАПАЦИТЕТ: 260 Л. ДИМЕНЗИИ: 2000х800 мм ДИЈАМЕТР: 675 мм Деб...


13.500 МКД
или предлог цена
22 дек 08:42OMEKNUVAC NA VODATA

PRODAVAM OMEKNUVAC NA VODA ITALJANSKI 12 LITARSKI 5000 DEN TEL 070...


5.000 МКД
или предлог цена
27 ное 22:52Bocva za vino EZIO INOKS 100l

КАПАЦИТЕТ: 100 Л. ДИМЕНЗИИ: 1250x800 mm ДИЈАМЕТР: 430 мм Деб...


7.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:02Bocva za vino EZIO INOKS 180l

КАПАЦИТЕТ: 180 Л. ДИМЕНЗИИ: 1500x1000 mm ДИЈАМЕТР: 675 мм Де...


10.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:01Kafemati

Kafemati 3 kom ispravni


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

18 јул 21:00TERMOSI

TERMOSI


По Договор
или предлог цена
07 мај 08:16Одличен за пикник

Преубав термос бокал од 10 л за топла и ладна вода нов неупотребуван ...


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

29 апр 09:55Teroms za kafe.

Termos za kafe i drugi topli napitoci.Koristeni, ispraveni.0,7 litri....


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

10 јан 16:54Termos so pumic.

Termos so vakum pumic.Tecnosta se isto;uva so pritisok na dugme.0,7 l...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

10 јан 16:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам