Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

bocva/бочва/буре/bure

се продава користена/половна дабова бочва за вино 320 литри, исчистен...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 22:50Bocvi,Kaci,Burinja

Odlicni


5.100 МКД
или предлог цена
02 јун 05:10Bocva/бочва/

Se prodava bocva drvena co dobra sostojba Od 120l za vino,cena po do...


1 €
или предлог цена
30 мај 20:13Set od profesionalni nozevi Novi -ima boicki

Set profesionalni nozevi sega na popust Perfektno secat Dokolku ne ...


900 МКД
или предлог цена
23 мај 14:56Se prodava Bocva, bure / Бочва, буре

Se prodava koristena dabova bocva za vino, zaedno so metalno podstolj...


2.000 МКД
или предлог цена
05 мај 10:35Se prodava Bocva, bure / Бочва, буре

Se prodava koristena dabova bocva za vino, zaedno so metalno podstolj...


2.000 МКД
или предлог цена
24 апр 10:06DASKI ZA SECENJE *** 550den

30%, 40%, 50% namalenie na unikatni lusteri od masivno drvo, stolni...


550 МКД
или предлог цена
05 апр 09:18Bocva Бочва za vino rakija 350 litri 4500 denari

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Bocva Бочва ...


4.500 МКД
или предлог цена
02 апр 10:28Daski za serviranje

Unikatni daski za serviranje vo forma na srce,za vasite posebni roman...


590 МКД
или предлог цена
23 фев 22:25DRVENI DASKI ZA SERVIRANJE

Drveni daski za serviranje Razni modeli na ekskluzivni daski za ser...


1 МКД
или предлог цена
23 фев 22:25Daski za serviranje

Daski za serviranje so stipki pogodni za suvomesnato,kako i sekakov v...


1 МКД
или предлог цена
23 фев 22:24Racna izrabotka na drveni daski

Tel za kontakt 078 375 597


600 МКД
или предлог цена
04 фев 12:31Дрвена каца - бочва

Продавам дрвена каца - бочва од 600 литри, добро сочувана и одржана. ...


2.500 МКД
или предлог цена
24 дек 14:18DRVENI SADOVI

Bocva 350L 4000 den Kaca 300L 7000 den Kaca 200L 2 br x 5000 den ...


1 €
или предлог цена
10 дек 14:30Daski za serviranje/ Даски

Unikatni daski za serviranje izraboteni od buka, premackani so visoko...


1 €
или предлог цена
29 ное 14:48Daski od orev

Se prodavaat daski od orev. Cenata za edna e 2000 denari. (dimenzi...


1.999 МКД
или предлог цена
31 окт 11:59BOCVA БОЧВА BURE ZA VINO

Bocva za vino 400l komplet so postolje i cep. Prezacuvana i redovno o...


3 МКД
или предлог цена
27 окт 23:33лажици/mesalki големи за ајвар

Се продаваат лажици/mesalki големи за ајвар 100 МКД парче


100 МКД
или предлог цена
24 окт 22:10БОЧВА/BOCVA

Дабова бочва од ~400литри. Стара 20-25 години добро сочувана и одржув...


7.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 18:22Drveni gajbi

Prodavam 50 drveni gajbi po 6 den


6 МКД
или предлог цена
07 јул 19:02Буре - бочва

Бурето - бочвата е во добра состојба изработена од благун капацитет ...


По Договор
или предлог цена
01 ное 11:27Bocva za vino 300 litri

Vo ispravna sostojba.


По Договор
или предлог цена
24 окт 12:50Се продаваат две дрвени бочви

Две дрвени бочви (bocvi) , во одлична состојба за складирање на вино,...


По Договор
или предлог цена
01 авг 13:00DJURA масичка за во кревет / ИКЕА

Код на производ: 402.872.36 Карактеристики на производот > Мате...


1.550 МКД
или предлог цена
24 јул 11:55DRVENI SADOVI

Bocva 350L 4000 den Kaca 300L 7000 den Kaca 200L...


1 €
или предлог цена
08 јун 13:34Daski

Daski vo razlicni dimenzii. Racna izrabotka. Kontakt: 077913921


1 €
или предлог цена
30 апр 19:52Daska za serviranje hrana

Даска за сервирање храна изработена од квалитетно буково дрво третира...


1.200 МКД
или предлог цена
10 апр 09:05BOCVA za vino KACA

Bocvata e stara nad 100 godini 3 tonska drvoto ne e izgnieno


450 €
или предлог цена
30 јан 11:53DRVENI SADOVI

1. BOCVA 350 L. 5000 DEN. 2. KACA 300 L. 8000 DEN. 3. KACA 200 L. 2 ...


5.000 МКД
или предлог цена
09 јан 17:07СЕ ПРОДАВА ДАБОВО БУРЕ ЗА РАКИЈА (BURE ZA RAKIJA)

Се продава дабово буре за ракија користено еден месец само.


3.000 МКД
или предлог цена
04 ное 21:44Dabova bocva 330 litri.

Bocvata e vo dobra sostojba , ne protekuva , nema nikakov miris i vo ...


100 €
или предлог цена
25 сеп 16:20DRVENI SADOVI

1. BOCVA 350 L. 5000 DEN. 2. KA...


5.000 МКД
или предлог цена
01 мај 09:41drvena bocva 500 L

se prodava drvena bocva od 500 L ,bocvata e koristena 2 god.


6.000 МКД
или предлог цена
24 дек 18:37Daska

Daski za posluzuvanje vo site dimenzii. Racna izrabotka.


1 €
или предлог цена
17 ное 22:48SE PRODAVAAT DRVENI KACI

Se prodavaat drveni kaci (ekstra cena )od1000,800 I 500 L.


15.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:20Unikati,posluzavnici,racna izrabotka

Se prodavaat novi posluzavnici od drvo raboteni vo japanska tehnika(s...


1 €
или предлог цена
01 јул 05:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам