Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

6 Кристални чаши на столб

Продавам 6 кристални чаши на столб, за жесток пијалок, чист кристал, ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:49Кристален послужавник за ситни колачи

Продавам кристален послужавник за ситни колачи. Нов , неупотребен, п...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:49Тели за зимница, tegli za zimnica

Продавам тегли, чисти, за зимница.Од околу 650, 750 грама. Со капак. ...


15 МКД
или предлог цена
Вчера 08:51Se prodavaat kristalni vazna i sad za ovosje i bonboni

Se prodavaat kristalni vazna,sad za ovosje,za bonboni mnogu povolno p...


1 €
или предлог цена
05 јун 21:33Prodavam Krisalni Vazni, Pepeljari, Zardinjeri i sl.

Kristalni vazni,pepeljari , zardinjeri i sl. Cena 10,20,30e vo zavisn...


По Договор
или предлог цена
03 јун 10:19Prodavam Kristalni Chasi, Vazni i sl.

Kristalni chasi, vazni i dr. Cena 10,20,30e vo zavisbost od modelot i...


По Договор
или предлог цена
03 јун 10:19ТЕГЛИ И ФЛАШИ

ограницени количини тегли без капак 720 мл и флаши од 1 л


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:14Staklen komplet

300 denari


300 МКД
или предлог цена
02 јун 11:59Сет за торта

Сет за торта 800 ден


800 МКД
или предлог цена
02 јун 10:10Kristalna vazna

Kristalna vazna


300 МКД
или предлог цена
01 јун 19:51Stakleni sadovi

Se komplet za 400 denari


400 МКД
или предлог цена
01 јун 19:51стаклена амбалажа -тегли и шишиња

тегли и шишиња за употреба


По Договор
или предлог цена
01 јун 12:09RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
01 јун 08:56Саклен сад за ракија 5л-плетено од дрво

Се продава саклен сад за ракија 5л-плетено од дрво.


10 €
или предлог цена
01 јун 02:29VACSY ZEPTER садови

Сет садови VACSY ZEPTER за вакумирање и природен начин на чување на ...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.000 €
31 мај 23:03СТАКЛЕНА АМБАЛАЖА (тегли, шишиња)

ПРОДАВАМ ЧИСТИ ПРАЗНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ ☆☆☆ 2500ml ☆☆☆ 850...


1 €
или предлог цена
30 мај 22:34СТАКЛЕН БИЛЊАК ОБЛОЖЕН СО ЗАШТИТА

Стаклен билњак од 5 лит


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 06:11Kristalni sadovi

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден. сл. 2 Сад за ра...


900 МКД
или предлог цена
28 мај 23:55SHISHINJA za vino

SHISHINJA I TEGLI


25 МКД
или предлог цена
27 мај 15:54Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
27 мај 15:54PRODAVAM TEGLI SO KAPACI CISTI 300 PARCINJA STANDART TEGLA

PRODAVAM TEGLI SO METALNI KAPACI CISTI ZDRAVI OKOLU 300 PARCINJA STAN...


9 МКД
или предлог цена
27 мај 10:53Bohemija

Sise za pijalok kristal novo cena 1200 den 072 555 302


20 €
или предлог цена
25 мај 07:17Shishe za rakija

Italijansko od 70-ta god


200 МКД
или предлог цена
20 мај 18:54SERVIS ZA KAFE-BAKARNI

Se prodavaat komplet 6 solji za kafe- bakar, novi.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
19 мај 15:28prodavam 10 casi za caj 4 golemi 6 mali

prodavam 10 casi za caj od ubavo staklo 4 golemi 6 mali vkupna ce...


250 МКД
или предлог цена
19 мај 13:38Sadovi

prodavam sadovi - 4 casi za sladoled prozirni 300den - 6 casi za vino...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 21:28Prekrasna kolekcija kristali i kobalt

Prodavam dosta parcinja kristali - najrazlicni formi i golemini na sa...


1 €
или предлог цена
11 мај 02:19Тегли / Tegli

Тегли со капаци.


5 МКД
или предлог цена
08 мај 22:50prodavam ekskluziven komplet od dimeno staklo

prodavam ekskluziven komplet od dimeno staklo 900 denari komtakt 07...


900 МКД
или предлог цена
07 мај 07:58Casi za sladoled, ovosna salatA

Novi neupotrebuvani


300 МКД
или предлог цена
06 мај 20:59Bohemija

Ceski kristal sise za pijalok novo cena1200 den 072 555 302


20 €
или предлог цена
05 мај 04:31Se prodavaat krigli za pivo

Se prodavaat 9 krigli za pivo od 0.5 litri. Cenata e za site zaedno.


400 МКД
или предлог цена
03 мај 17:19pleteni od drvo stakleni sadovi za rakija

raboteni dobro socuvani 5l-500den 10l-700den 15l-1000den


500 МКД
или предлог цена
03 мај 15:24ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци, теглите се еднаш користени (мед, слатко од ...


1 МКД
или предлог цена
30 апр 23:44Komplet casi / Комплет чаши

Novi vo kutija


1.500 МКД
или предлог цена
30 апр 17:07stakleni sisinja, шишиња, sise, шише 1l

Prodavam 25 stakleni sisinja od domatna salca, upotrebeni samo ednas....


20 МКД
или предлог цена
30 апр 16:53TEGLI SO KAPACI

Tegli so kapaci 100 komada


10 МКД
или предлог цена
30 апр 11:06Продавам стаклен сад (бинлак)

Продавам стаклен сад (бинлак) во дрвена плетена заштита. Контакт Ни...


700 МКД
или предлог цена
28 апр 10:01Кристална посуда

Се продава нова кристална посуда. Контакт: 076/711-768


300 МКД
или предлог цена
27 апр 14:26Bilnak za vino rakija

Se prodava bilnak za vino ili rakija so plastichno postolje plus tapa...


1.500 МКД
или предлог цена
23 апр 10:22Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам