Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

König прибор 84 парчиња

Нов, неотворен ексклузивен сет прибор за јадење од австрискиот бренд ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:26Zeppter posluzavnik

ZEPPTER posluzavnik cena 1500 den 072 555 302


25 €
или предлог цена
Вчера 16:36Gus

Dve tendzerinja Gus 3l cena 2500 dvete 072 555 302


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34Zeppter

Dva kompleta od 6 casi so posluzavnik zeppter cena 5000 za dvata ili ...


100 €
или предлог цена
Вчера 16:34Експрес лонец неупотребуван

-лонецот е купен за сопствена употреба и не е употребен, (се гледа од...


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 15:49Serpa i Tava rosvaj

serpa so kapak rosvaj odlicna 40 cm visina 18 cm Bratstvo Ohrid


120 €
или предлог цена
Вчера 09:17РОСФРАЈ ТЕНЏЕРЕ ОД БРАТСТВО -ОХРИД

Росфрај тенџере од Братство Охрид , со димензии висина 20см и дијамет...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:19Сет за готвење од 17 парчиња SwissHome Z line premium

ЕКСТРА ПОВОЛНА ЦЕНА! СЕ ПРОДАВА ИТНО! Швајцарски сет од 17 парчиња з...


10.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:49POSLUŽAVNIK/ČAŠI PROSREBRENI

Se prodava poslužavnik i čaši, prosrebreni, vo odlična sostojba, maks...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 15:27ITALJASNKI BREND ALESSI!!! POVOLNO!!!

Prodavam tanjir i zdeli od poznatiot brend Alessi. Dobieni na poklon...


2.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:57RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Isporaka može i po kargo.Tel.078 224 053


01 јун 08:57se prodava tengjere 20 litri so kapak

se prodava tengjere 20 litri so kapak Visina 28sm dijametar 36


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
01 јун 00:29Se prodava tava so escaj kapak i tavta

Vatrostalna tava so escaj kapak i tavta Nova neotpakovana


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
01 јун 00:29Se prodava srebrena tavta nova

Se prodava srebrena tavta nova nekoristena


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
01 јун 00:28se prodava tengjere aluminium 20 litri

se prodava tengjere aluminium 20 litri so kapak kako na slikata Visi...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
01 јун 00:26Tava

Se prodava tava br:40 ne e mnogu upotrebuvana Cena 1300 denari


31 мај 21:55Сет садови за готвење

Се продаваат 2 нови сета садови за готвење ( 1 сет содржи 16 парчиња ...


5.000 МКД
или предлог цена
31 мај 19:16Inoks Burinja EZIO INOX

Буриња од не'рѓосувачки челик се првенствено наменети за складирање н...


По Договор
или предлог цена
30 мај 08:58BAKARNA TABAKA

Bakarna Tabaka


29 мај 23:22PRODAVAM 2 POSLUZAVNIKA

Dva posluzavnika od rosfaj neupotrebuvani.


900 МКД
или предлог цена
28 мај 19:06prodavam nov zepter posluzavnik

prodavam nov zepter posluzavnik so dimensii 53sm i 32sm. kontakt alek...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 16:56prodavam novi zepter casi za vino

prodavam novi zepter casi za vino imam pomali i pogolemi. 6 casi za 2...


2.100 МКД
или предлог цена
28 мај 16:56prodavam novi zepter casi so tacni

prodavam novi zepter 6 casi i 6 tacni za 3000 den.kontakt aleksandra ...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 15:51prodavam novi zepter casi za rakija

prodavam novi zepter casi za rakija 6 za 1800 den.kontakt aleksandra ...


1.800 МКД
или предлог цена
28 мај 15:51prodavam novi zepter zdeli

prodavam novi nekoristeni zepter zdeli doneseni od francija. 6 parcin...


2.100 МКД
или предлог цена
28 мај 15:50TEFLON tava so kapak i racka

Se prodava Teflon tava so kapak i racka, nova nekoristena. Prevzeman...


900 МКД
или предлог цена
26 мај 16:51TEFLON tava sp kapak i racki

ITNO !!! Se prodava Teflon tava so kapak i dve rački, nova nekorist...


900 МКД
или предлог цена
26 мај 16:51EXCLUSIVE Line set (7+2) noževi

Se prodava nov i nekoristen set pribor noževi 7+2. Prevzemanje od ...


5.000 МКД
или предлог цена
26 мај 16:50SWISSHOME Royalty Line set 25pcs za ručavanje

Se prodava nov i nekoristen pribor nozevi za kujna. Prevzemanje od...


140 €
или предлог цена
26 мај 16:50ZEPTER 24pcs set inox pribor za rucavanje

Se prodava nov, nekoristen Zepter set inox pribor za rucavanje, 24 pa...


120 €
или предлог цена
26 мај 16:50ZEPTER Set 48 pcs pribor za ručavanje

Se prodava nov i nekoristen pribor za ručavanje, 48 parcinja. Prev...


170 €
или предлог цена
26 мај 16:50YEPTER Set 12 tendžerinja + noževi so lupač

Se prodava nov i nekoristen Zepter set od 6x6 tendžerinja za gotvenje...


160 €
или предлог цена
26 мај 16:50HOFFMAYER set 18 tendžerinja Germany

Se prodava nov i nekoristen set 9X9 germanski tendžerinja. Prevzem...


140 €
или предлог цена
26 мај 16:50MG Set 12 tendžerinja Germany

Se prodava nov i nekoristen set 6X6 germanski tendžerinja. Prevzem...


100 €
или предлог цена
26 мај 16:50Ekspres lonec na Fagor nov.

Nov ekspres lonec Fagor


100 МКД
или предлог цена
25 мај 16:25Zeppter

Sadovi tendzerinja casi posluzavnici cena po dogovor 072 555 302


1 €
или предлог цена
25 мај 07:18Tava SOLINGEN Rostfraj germanska

VEKOVNA TAVA. Kupuvas ednas Germansko proizvodstvo. Odlicna.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
24 мај 23:53Ekspres lonec 7L

Нов експрес лонец 7 Л 1700 ден. 070/256-436 Скопје


1.700 МКД
или предлог цена
24 мај 10:47Novi lazici, Germanski rosfraj, golema kolicina

Се продаваат поголема количина лажици (над 1000). Нови, некористени и...


25 МКД
или предлог цена
23 мај 15:31prodavam nov set 12 lazicki unikatni

prodavam nov set 12 lazicki unikatni kvalitetni kontakt aleksandra 07...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мај 23:33Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам