Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Сервис во национален стил керамика

Продавам сервис во национален стил, како сум на сликите. Сервисот има...


4.500 МКД
или предлог цена
03 јун 21:55Kupuvam solja za kafe od ovoj servis, model kako na slikata.

Kupuvam raspar edna ili nekompleten set solji za kafe od ovoj model n...


По Договор
или предлог цена
03 јун 09:26Сет за торта

Сет за торта 1000 ден


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 10:10Сет од шест тањири со лажички VICKO

Сет од шест тањири со лажички VICKO 1000ден


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 10:10PRODAZBA TANJIRA NA GOLEMO

Se prodavat tanjiri na golemo.Cena od 60 do 100den.Kolicina okolu 30 ...


60 МКД
или предлог цена
31 мај 10:34Servis za rucanje

Prodavam nov, neotpakuvan servis za rucanje porcelan so okolu 30 parc...


1 €
или предлог цена
29 мај 01:02Se prodavat zemjeni tendzeri , tavi , sadovii

Za pecene na meso Turli tava Sarma so meso guvec selako meso piperki ...


25 мај 14:44prodavam neupotrebuvan set tendzerinja Vogue

Se prodavaat tri neupotrebuvani tendzerinja original Vogue tendzerin...


1 €
или предлог цена
22 мај 20:32Novi nekoristeni cinii

Cena i broj na sekoja slika.


22 мај 11:27NOV BOKAL SO 6CASI

Se prodava nov bokal so 6 casi za vino- keramika.


1.400 МКД
или предлог цена
18 мај 16:27Krigla cinivce

Starinska keramicka krigla


09 мај 10:05Nov noz

Nozot e nov vo originalnoto pakovanje. Dolzina na secilo 20 cm, dolzi...


09 мај 10:04Se prodavaat solji za espreso

Se prodavaat novi solji za espreso Vkupno ima 120 paketi vo eden pa...


08 мај 13:16BOKAL SO 6 CASI

Se prodava poveke star bokal so 6 casi ne koristeni cena 1500.den ...


1.500 МКД
или предлог цена
04 мај 13:41Komplet keramicki sadovi

Prodavam set keramicki sadovi: eden golem I 6 pomali dlaboki sadovi. ...


1.300 МКД
или предлог цена
01 мај 11:46PORCELANSKI CREP – VAZNA - KUP GOLEMI

PRODAVAM PORCELANSKI CREPOVI – VAZNI PROIZVODSTVO NA YUGOPORCELAN –VE...


23 апр 21:04prodavam novi zavesi

prodavam novi zavesi doneseni od francija, beli. kontakt aleksandra 0...


1.200 МКД
или предлог цена
21 апр 15:53prodavam porcelanski servis za rucanje 18 parcinja

prodavam servis za rucanje 18 parcinja 6 dlaboki 6 plitki 6 mali ...


1 €
или предлог цена
13 апр 11:15prodavam set za zacini

prodavam porcelanski sadovi kontakt aleksandra 077 823 129, cel set z...


900 МКД
или предлог цена
08 апр 21:01prodavam tanjiri

prodavam 8 tanjiri kontakt aleksandra 077 823 129


500 МКД
или предлог цена
08 апр 21:00prodavam porcelanski servis

prodavam porcelanski servis nekoristen,koj se sostoi od 6 golemi tanj...


800 МКД
или предлог цена
08 апр 20:51prodavam porcelanski servis

prodavam 6 porcelanski tanjiri kontakt aleksandra 077 823 129


600 МКД
или предлог цена
08 апр 20:50Golem Keramicki sad

Keramicki sad donesen od Amerika


02 апр 09:09Порцелански сет за ручање за 6 лица - сервис од 22 парчиња

Се продава неупотребуван порцелански сет за ручање кој се состои од 2...


2.400 МКД
или предлог цена
25 мар 15:21Продавам кристална ваза

Вазна кристална, 2 пепељари, кристални тешки по 900грама, посуда за о...


900 МКД
или предлог цена
27 фев 20:45Сет шољи за кафе

Продавам сет од 6 парчиња шољи за кафе.


500 МКД
или предлог цена
25 фев 23:02prodavam kristalni bonbonierki

prodavam kristalni bonbonierki dvete za 600


600 МКД
или предлог цена
21 јан 13:01Ukrasni cinii

Prodavam 2 ukrasni cinii za serviranje novi ne se upotrebuvani tel 07...


250 МКД
или предлог цена
21 јан 11:24Васко жабата чаша

Чашата е перфектен избор за луѓето што се фанови на васко жабата.


22 €
или предлог цена
17 јан 14:15Stormtrooper чаша дизајн за љубителите на Star Wars

Внимание на сите фанови на Star Wars! Шолјата за шлем Stormtrooper е ...


11 €
или предлог цена
17 јан 14:08Се продава нов Сет чинии Gold Vintage

Се продава нов Сет чинии Gold Vintage, од Comodita, сетот е нов и в...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јан 13:07Керамички сад за готвење

Керамички сад, може да се користи за приготвување на храна во фурна. ...


27 дек 13:55prodavam zemjeni sadovi

prodavam zemjeni sadovi kontakt aleksandra 077 823 129 site 5 za 500 ...


500 МКД
или предлог цена
08 дек 15:55se prodava tanjiri

se prodava tanjiri cena 100den


100 МКД
или предлог цена
06 дек 18:58Вазна за икебана

Продавам Вазна за икебана како на сликата 200 ден NFO Email ...


150 МКД
или предлог цена
11 ное 12:36PRODAVAM TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA

Се продаваат 3 тенџериња 52 см, 44 см, 32 см


300 МКД
или предлог цена
24 окт 22:09prodavam vazna i decorativna cinija

prodavam vazna i dekorativna cinija doneseni od francija kontakt alek...


1.200 МКД
или предлог цена
14 окт 20:56prodavam mali porcelanski tacni germanski

eleganten servis od 6 mali porcelanski tacni kontakt aleksandra 077 8...


500 МКД
или предлог цена
10 окт 20:02prodavam nov noz

prodavam nov noz donesen od francija kontakt aleksandra 077 823 129


400 МКД
или предлог цена
08 окт 18:51Сет за кафе и чај

Сетови за кафе и чај одлично сочувани ! Село Царедвор! Цена по дого...


20 сеп 13:04Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам