Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА БУРЕ (ПРЕХРАМБЕНО)

Се продава буре 220 литри користено за зелка, како ново.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:58BURINJA PLASTICNI

2 BURINJA KORISTENI ZA KOMINJE Moze i za zelka 1000den parce 150...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 08:01Plasticni burina

Plasticni burina


1 €
или предлог цена
31 мај 16:37PLASTICNI GAJBI ПЛАСТИЧНИ ГАЈБИ

Prodavam plasticni gajbi Malce koristeni kako za leb, peciva, no moz...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 16:16Plasticni burinja

Plasticni bure100litri


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
27 мај 15:54Буре

Се продаваат 6 буриња. Едно од 220 литри (сиво) за цена од 1000 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
18 мај 01:06Multifunkcionalni montazni plasticno fioki

Montazni fioki za frizider, biro, plakar ! Fiokite se izraboteni od ...


600 МКД
или предлог цена
16 мај 21:49Plasticno Bure za vino

Se prodava plasticno bure za vino od 280l koristeno dve sezoni samo z...


5.000 МКД
или предлог цена
09 мај 22:31Dozer za krofnicki

Nov dozer za krofnicki mnogu lesen za rabota Tel 070733773


250 МКД
или предлог цена
26 апр 11:07PLASTICNI BURINJA SO KAPAK

Se prodavaat plasticni burinja za prehrana so kapak, od 230 litri. ...


1.200 МКД
или предлог цена
23 мар 14:04se prodava bure 50 litri

se prodava bure 50 litri


250 МКД
или предлог цена
05 мар 14:58Plasticno korito + 4 pomali plasticni sadovi

Se prodavaat novo korito dijametar 45 sm ,plasticen sad 35 sm,plastic...


1.000 МКД
или предлог цена
09 јан 10:26Новогодишни калапи за слатко / модли

Пристигнаа новите калапи / модли за слатки со новогодишен мотив. Уник...


120 €
или предлог цена
26 дек 14:25Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bure 200L so cep koristeno 2-3 sezoni za vino.


1 €
или предлог цена
13 дек 20:50Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bureto e so cep i kako novo, koristeno edna sezona za vino.


1 МКД
или предлог цена
13 дек 20:49Bure 80 L

Prodavam Bure 80 L izraboteno od debela plastika so plasticen kapak. ...


10 €
или предлог цена
04 дек 14:48PLASTICNA BOCVA 230L

Bocvata e grcka,koristena dve sezoni i e kako nova.


4.000 МКД
или предлог цена
11 ное 12:54Се продаваат буринја

Се продаваат 3 буринја од по 200 кила и 5 буренца од по 30 кг. 1 бур...


1 МКД
или предлог цена
23 окт 12:14NICER DICER PLUS - RENDE

NOVO NICER DICER PLUS - RENDE SO 10 ELEMENTI DOSTAVA NA RAKA ILI PO ...


600 МКД
или предлог цена
25 авг 12:17DELIMANO BRAVA SHAKE 5 vo 1

Nov neotpakuvan sokovnik secko sejker rende 5 vo 1 alatka DELIMANO


1.200 МКД
или предлог цена
15 авг 19:53DISPANZERI

Dispanzeri za zitarki, apetisani, bomboni.... Tel. za kontakt 07...


1.100 МКД
или предлог цена
19 јул 09:51Преса за зеленчук

Потекло: Јапонија Изработено од пластика Количина на зеленчук 1kg ...


1.300 МКД
или предлог цена
05 мај 06:19Se prodavaat plasticni gajbi

Za sekakva upotreba


1 МКД
или предлог цена
03 апр 10:29Dozer za krofnicki

Nov dozer za mali krofnicki Tel 070733773


350 МКД
или предлог цена
30 мар 19:40Пластични туби

Нови пластични 25литарски балони шишиња со крунски затварачи гајби со...


300 МКД
или предлог цена
16 јан 13:37Stiroporni hartieni sadovi casi i plasticni pribori za hrana

Prodazba na golemo na: stiroporni hartieni sadovi, casi i plasticni p...


5 МКД
или предлог цена
25 дек 18:05Две ПВЦ БУРИЊА - од 10 литри и 5 литри

Продавам две ПВЦ буриња од 10 литри и 5 литри Цена по договор. Те...


1 €
или предлог цена
24 сеп 08:04NICER DICER PLUS - RENDE

NOVO NICER DICER PLUS - RENDE SO 10 ELEMENTI


600 МКД
или предлог цена
17 авг 22:03Пластични буриња

Продавам пластични буриња со капаци и со рачки, со различна големина!


1 МКД
или предлог цена
13 авг 11:43Nicer Dicer Plus - сецко екстра цена

Сетот се состои од: 1 проѕирен сад ( кој може да служи и за склади...


499 МКД
или предлог цена
28 фев 20:55Бокал ASTRA со филтер Unimax AquaMag Mg2+ механички (син)

Со механички бројач, со филтер Dafi Unimax AquaMag Mg2+ и со волумен ...


1.460 МКД
или предлог цена
02 јан 20:35Se prodava aparat za filter kafe

Aparatot e vo ispravna sostojba.Kontakt na 075 508 550


500 МКД
или предлог цена
22 јул 06:59NOVO NICER DICER PLUS - RENDE SO 10 ELEMENTI

NOVO NICER DICER PLUS - RENDE SO 10 ELEMENTI Dostava po kargo niz ce...


По Договор
или предлог цена
09 јул 17:32gajbi

Prodavam gajbi povolno


199 МКД
или предлог цена
24 мај 14:00Prodavam plasticni kanti za siren

Prodavam plasticni kanti za sirenje


100 МКД
или предлог цена
15 мај 14:29Prodavam plasticni kanti za sirenje

Prodavam plasticni kanti za sirenje.


100 МКД
или предлог цена
15 мај 14:27novo ROLERI STO NE KAPAT -VELES I SKOPJE

PRODAVAM NOVI ROLERI ZA FARBANJE-NE KAPAT BOITE I ZABAVUVAJTE SE ...


700 МКД
или предлог цена
09 окт 13:09Шише за филтрирање вода - 500 ml

Чиста и здрава вода за долг и квалитетен живот! Економично и прак ти...


780 МКД
или предлог цена
29 јул 22:22Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам