Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prskalka za Maslinovo Maslo-Sprej-Прскалка-Спреј Шише-Масло

Росфај шише со спреј за прскање на маслиново масло на храната. Многу ...


499 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 МКД
Денес 07:53Tegli

150 tegli so kapak 078314347 078314347


5 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

17 мај 21:58Prodavam tegli(stakleni so kapaci)) od 720ml

Prodavam stakleni tegli so kapaci od 720ml razni ( od slatko,majonez...


7 МКД
или предлог цена
15 мај 08:48Zepter сетови/кујнски прибор/тенџере/кујнски сет/сервис

Продавам нови неоотпакувани сетови за готвење со одличен квалитет, се...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

13 мај 00:01Prodavam tegli

Prodavam četri vrsti na tegli i toa 800gr,600gr,300 i250 mešani i 180...


7 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

12 мај 18:04Profesionalna presa - sokovnik za cedeno ovosje

Професионалната конструкција од цврсто леано железо со цедалка од нер...


2.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

11 мај 09:10prodavam kujnska vaga

prodavam kujnska vaga kontakt aleksandra 077 823 129


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Садови и прибор / Останато

07 мај 22:01OSTRAC na Kujnski Nozevi -Tocenje -Ostrenje -Оштрење -Точење

Оштрењето има 2 опции: грубо и фино. Грубото е за оштетени ножеви а ф...


499 МКД
или предлог цена
06 мај 18:58SET NOZEVI ZA KUJNA

NOVI SET NOZEVI ZA KUJNA CENA 800 DEN. DOSTAPNI SE TRI MODELI


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

05 мај 11:54Четка од кокосови влакна

Наменета е за чистење на овошје и зеленчук при што се отстрануваат пе...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

05 мај 06:20PRODAVAM TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA

TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA, MNOGU MALKU KORISTE...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 мај 10:03PRODAVAM TOLCNIK IZRABOTEN OD MESING

PRODAVAM TOLCNIK IZRABOTEN OD MESING.


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

02 мај 12:00Печка на пелети-само една сезона користена

Тип на печка: Smederevo Srbija 10 Како нова и последен модел. За про...


33.000 МКД
или предлог цена
30 апр 15:07prodavam set za jadenje pozlaten

Prodavam komplet set za jadenje pozlaten 24 karati nov ne ko...


1 €
или предлог цена
28 апр 02:03Solarnici

Соларници нови на продажба Цена по договор 071 294 952


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Садови и прибор / Останато

20 апр 15:08SET KUJNSKI NOZEVI

Nov set kujnski nozevi Tel. 071 264 065


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

20 апр 10:18SET KUJNSKI NOZEVI

Nov set kujnski nozevi Tel. 071 264 065


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

19 апр 09:40Maslo Maslinovo - Sprej-Sise- Спреј Шише за Маслиново Масло

Росфај шише со спреј за прскање на маслиново масло на храната. Многу ...


599 МКД
или предлог цена
10 апр 01:28PIZZA плоча за пица

PIZZA плоча за пица ZA pecenje vistinska pizza doma picata e kako...


1.490 МКД
или предлог цена
29 мар 10:20ТЕГЛИ СО КАПАК

СЕ ПРОДАВААТ ТЕГЛИ СО КАПАК ОД КИЛО,ОД ПОЛА КИЛО И ПОМАЛИ, по 10 ден...


10 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

21 мар 16:40Presa cedalka za ceden sok

Se prodava ednas upotrebena presa


1.000 МКД
или предлог цена
12 мар 23:48Dozirac - zatvarac za MASLO Maslinovo - дозирач - затварач

Одлична контрола на дозирањето за маслиново или обично масло.


150 МКД
или предлог цена
03 мар 02:48Set za rabota so zeski sadovi i predmeti i sadovi bez racki

Практичен и уникатен сет од 6 предмети кои служат за ракување/работа ...


390 МКД
или предлог цена
02 мар 23:33Половни сочувани лонци

1. Половен емајлиран лонец, 25 л, со мали внатрешни оштетувања. Диме...


2.700 МКД
или предлог цена
23 фев 17:32Емајлирани ретро половни лонци

Два ретро половни емајлирани лонци со капаци, во полуконусна форма, з...


1.200 МКД
или предлог цена
23 фев 17:24LG MASINA PERALNA LG KAKO NOVA

LG PERALNA KAKO NOVA 2 MESECI KORISTENA I TOA RETKO E PUSTENO IDE SO ...


16.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

21 фев 22:18EKSPRES LONEC

PRODAVAM KVALITETEN EKSPRES LONEC 10 evra kontakt 070244233


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

19 фев 11:08Постоље за колачи- 650 ден

Постоље за колачи- 650 ден


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Садови и прибор / Останато

30 јан 00:16VULI BAKARNI - KAZAN ZA RAKIJA/ВУЛИ БАКАРНИ-КАЗАН ЗА РАЌИЈА

Се продаваат вули бакарни, два пара. Едните се нови неупотребени цена...


5.000 МКД
или предлог цена
26 јан 16:06Aluminsko tengere

Cena po dogovor 078645633


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Садови и прибор / Останато

11 јан 17:00Univerzalen staklen poklopec 24cm

Se prodava nov univerzalen staklen poklopec 24cm. Racka otporna na t...


250 МКД
или предлог цена
11 јан 07:40Univerzalen staklen poklopec 28cm

Se prodava nov univerzalen staklen poklopec 28cm. Racka otporna na t...


280 МКД
или предлог цена
11 јан 07:40Тепсии

Се продаваат две тепсии метални , во исправна состојба , секоја по 25...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

11 ное 10:36TEПСИЈА БР 40

Тепсија бр 40 , скоро нова , метална ,


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

11 ное 10:36ТЕПСИЈА БР 32

Се продава тепсија бр 32


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

11 ное 10:35Racka za tavce ili fakanje zeshki sadovi

Скршена рачка на тавче или имате сад без рачка, сакате да фатите жежо...


99 МКД
или предлог цена
30 окт 12:44SOKOVNIK

СЕ ПРОДАВА соковник.


2.500 МКД
или предлог цена
11 окт 17:31Kazam za rakija

Se prodava kazan za pecenje rakija 100 l.


500 €
или предлог цена
06 сеп 16:24DJURA масичка за во кревет / ИКЕА

Код на производ: 504.043.34 Карактеристики на производот > Матер...


1.320 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 авг 12:26RASKOG количка / ИКЕА

Код на производ: 903.339.76 Карактеристики на производот: > Матер...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 авг 12:20Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам