Подкатегорија:
                   
627 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам два троседа

Сосема добро сочувани два троседа (може и поефинечно да се продадат)с...


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
14 мај 00:41Промовирано

ИЗРАБОТКА НА УНИКАТНИ КОКОС СТОЛИЦИ

По порачка изработувам Кокос столчиња уникатни и несекојдневни, Изр...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:27Промовирано

Iznajmuvanje na konjopoi

Iznajmuvame konjopoi so vklucena dostava. Imate moznos samo kaj nas ...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

30 апр 10:44Промовирано

Trpezarija

Trpezariska komoda i okrugla masa so 4 stolici od masivno drvo-orev. ...


300 €
или предлог цена
Денес 18:52  НОВ ОГЛАС

Trpezariska masa so 6 stolici YU kvalitet

Se prodavaat dobro socuvana drvena trpezariska masa so 5 stolici YU k...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:01Trpezariska masa so 6-stolici

Se prodava trpezariska masa so 6-stolici ne mnogu koristena. Masata ...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:56Продавам трпезариска маса со стакло и столови

Продавам комплет трпезариска овална маса со стакло и шест столови, М...


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
Денес 16:52Masi i Stolici

Se prodavat okolu 35 stolici i 10 masi. Stolici 35 - 1000 denari od ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Trpezariska masa so 6 stolici

Se prodava trpezariska masa so dimenzii 160x90 dobro socuvana, bel sj...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Masa i 6 stolici

Zacuvani masa so pushtanje i 6 stolici cisto drvo


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:09Prodavam trpezariska masa

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici. Dimenzii 160cm x 90cm plus do...


18.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:16prodavam masa so 6 stola

Se prodava masa so 6 stola mnogu začuvana. Cena fiksna 100evra 079245...


100 €
или предлог цена
Денес 09:54ITNOO se prodavat masi i stolici za kafic

Skros novi Maksimalno socuvani 10 kompleti Separei Site se od vri...


1 €
или предлог цена
Денес 09:08Dve klupi

Prodavam dve klupi racno napraven. 072 250 765 dejan


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:34Masa i Stolici stilski so rezba

Prodavam: Stolicite se mnogu kvalitetni od masiv drvo - orev. Cena ...


80 €
или предлог цена
Вчера 17:28Masa i Stolici

Se prodava komplet masa i stolici od masivno drvo. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Вчера 16:17Masa i stolici rezba stilski mebel

Se prodavaat kvalitetni stolici i masa ,izrabotka vo rezba od masiv-o...


80 €
или предлог цена
Вчера 15:53PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:43Trpezariska masa so 6 stola i klub masicka

Se prodavaat 6 meseci koristeni trpezariska masa so 6 stola i klub ma...


330 €
или предлог цена
Вчера 12:22Prodavam trpezariski stol i 2 stolcinja

Prodavam trpezariski stol i 2 stolcinja . Masa 120x80 ******* Ko...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:57MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

MASA F-1,5m KLUPI 1,3m


1 €
или предлог цена
Вчера 09:41STOLICI I VISOKI MASI (KONOPOJ)

Masa - 120 eur ( 120cm Dolzhina, Shirina 35cm, Visina 110cm ) Stol...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:12ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Вчера 07:48se prodava garnitura za sedenje

izrabotka na mebel od kovano zelezo (masi.stolov.spalni.ogledala.svek...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:06masi i stolici od kovano zelezo

izrabotka na masi i stolici od kovano zelezo fotografiite se nasa iz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:06PRODAVAM MASI I STOLICI

Prodavam masi i stolici od cresovo drvo najkvalitetno drvo,plateni se...


160 €
или предлог цена
15 мај 15:54Se prodava inventar.

Se prodavat 70stolici za restoran,trosedi i fotelji na pustanje za sp...


1 €
или предлог цена
15 мај 13:02Masi

ЗРАБОТКА НА ГОЛЕМО И МАЛО. НА ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ СТОЛИЦИ СО МНОГУ РАЗЛ...


18.500 МКД
или предлог цена
15 мај 10:31Masi i stolici

NOVI masi dimenzii 160x90+35cm cena samo masa 11000 den, stolici od 1...


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:42Sipad trpezariska masa i stolici

Зачувана дрвена бука маса и 6 столици, производство Шипад. Вклучен...


По Договор
или предлог цена
14 мај 18:59Stolici so mase

Dekorativni stolici vo vid na stikla so mase komplett za prodavanje. ...


1 €
или предлог цена
14 мај 13:52Troset 3/3/1/1 i Astal so 8 stolici

Prodavam trosedi 3x3x1x1 vo odlicna sostoiba 600€ i astal so 8 stoli...


1.000 €
или предлог цена
14 мај 13:52PRODAVAM BARSKI MASI KONJOPOI

Prodavam konjopoi noviiiii 070 552 109


94.544.654 €
или предлог цена
14 мај 12:00Prodavam trpezariska masa so 6 stolici i staklo na masata

Prodavam drvena trpezarija kompet so 6 stolci i staklo vo odlicna so...


10.000 МКД
или предлог цена
14 мај 10:53DVOSEDI TRPEZARISKA MASA I DR POKUCNINA

Se pridavaat dva dvosedi so pustanje vo lezaj .trpezariska masa so st...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
14 мај 10:17NOVI stol stolce masa masi

Masa dimenzii 181 x 90.5 x 74 cena 15.000 stolcinjata se prod...


14.000 МКД
или предлог цена
14 мај 09:31Се продава трпезариска маса и столици

Се продава трпезариска маса и шест стола во одлична состојба,масата ...


4.500 МКД
или предлог цена
13 мај 16:45TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI I STILSKA KOMODA VITRINA!

Se prodava trpezariska masa so 6 stolici i stilska komoda vitrina od ...


21.000 МКД
или предлог цена
13 мај 14:42Prodavam masa so 6 stola malku koristeni…

Prodavam masa so 6 stola malku koristeni dolzina 1,6m plus se pusta 4...


20.000 МКД
или предлог цена
13 мај 13:29Се продава трпезариска маса

Се продава трпезариска маса на расклопување со 6 столици, метал - ста...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.500 МКД
13 мај 13:17TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLA STAKLENA

Staklena trpezariska masa so 6 stola kozeni zacuvana


6.000 МКД
или предлог цена
13 мај 09:39Трпезариска Маса и столици

Трпезариска маса од дрво со шест столици Столици од чисто дрво, седе...


По Договор
или предлог цена
13 мај 09:20Masi i stolici

Solidno socuvani vredi da se vidi ..


1 €
или предлог цена
13 мај 07:42Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам