Подкатегорија:
                   
500 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗРАБОТКА НА УНИКАТНИ КОКОС СТОЛИЦИ

По порачка изработувам Кокос столчиња уникатни и несекојдневни, Изр...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 09:08Промовирано

Iznajmuvanje na konjopoi

Iznajmuvame konjopoi so vklucena dostava. Imate moznos samo kaj nas ...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

30 апр 10:44Промовирано

Продавам два троседа

Сосема добро сочувани два троседа (може и поефинечно да се продадат)с...


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
14 мај 00:41Промовирано

Трпезариска маса

Трпезариска маса 160/90


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:40Masa nova 90×60

Masicka od iveka i medijapan


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 18:13VISOKI MASI KONJOPOI

Se izdava i se prodava visoki masi Dimenzi te se Visina 100cm Sirina...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37Metalni Nogarki za masi Hairpin nogari

Dokažana profesionalna Izrabotka na trend Hairpin nogarki za kim...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 17:04NOVA MASA OD CISTO DRVO

NOVA TRPEZARISKA MASA IZRABOTENA OD MASIVNO DRVO KOMPLET SO STAKLO SO...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM ODLICNA TRPEZARISKA DRVENA MASA !!!

Prodavam odlicno zacuvana drvena trpezarisksa/klub masa na rasklopuva...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:39Masa i Sank

Prodavam masa na trkalca84/55/50 -sank na trkalca120/45/104 tel. 0...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 09:02Novi IKEA klub masi 90x55 hrast crni beli

Novi neotpakuvani


2.000 МКД
или предлог цена
14 мај 16:58Masicina IKEA

Masicina IKEA 600 den 55x55 45cm visina Tel: 070339204


600 МКД
или предлог цена
14 мај 12:18Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
14 мај 10:41KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tenda so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

14 мај 09:45Продавам маса

Се продава сочувана стара маса Интарзија Дијаметар 2 м и плус се из...


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 08:32Изработка на ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО

Рачна изработка на уникатни ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО во комби...


1 €
или предлог цена
14 мај 00:49Продавам два троседа

Сосема добро сочувани два троседа (може и поефинечно да се продадат)с...


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
14 мај 00:41prodavam masice-komoda

prodavam masice komoda dimenzii 72 visina 80 sirina 40 dlabina kontak...


1.000 МКД
или предлог цена
13 мај 22:51Klub masa

unikatna klub masa


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

13 мај 18:11Epoksidni masi

Bidete unikatni, vo vasiot dom i kancelarija vnesete nova energija, t...


1 €
или предлог цена
13 мај 16:54Prodavam masa so ogledalo

Prodavam masa so ogledalo nova e, ne e koristen


2 €
или предлог цена
13 мај 16:11Konjopoi so besplaten transport Skopje

Naem na konjopoi za vasite zabavi, diplomski, svadbi I zurki. Dostav...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

13 мај 15:42Izrabotka od masivno drvo na SKALI,MASI

Izrabotka od masivno drvo na SKALI,MASI


1 €
или предлог цена
13 мај 15:13Masicka nova

Masickata e skros nova ja prodavam zaadi zgresena boja


4.500 МКД
или предлог цена
13 мај 11:14Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se prodavaat metalni nogarki za trpezariska masa poedinačni "Hairpin...


400 МКД
или предлог цена
13 мај 09:09Mebel Lazovski najevtini klub masi

Klub masa 100 x 50 cm boja svetol dab sonoma rapava . Na lager i moze...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

12 мај 21:12Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na trpezariiski masi, mali masicki po vas izbor i dimenzii....


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

12 мај 18:34Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


150 €
или предлог цена
12 мај 18:16Trpezariska masa

Se prodava socuvana trpezariska masa.


100 €
или предлог цена
12 мај 14:25Se prodava rabotna masa (маса)

Димензии 140 х 76. Се е исправно на неа. Моментално се користи во ор...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 МКД
12 мај 10:14kancelariska masa kancelarisko biro канцелариска маса биро

Odlicno socuvan kancelariski stol i biro so fiokar 1400*800 kupeno od...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

12 мај 09:20KLUB MASICKA KAKO NOVA SO ZASTITNO STAKLO,80X60sm

Masickata e super socuvana kako nova dimenzii 80x60sm ima i zastitno ...


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 08:43Masa postolje za televizor drvo

Polovno drveno masice


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

11 мај 18:15SE PRODAVA Drvena masa

Drvena masa na rasklopuvanje -( odlicno socuvana ) Cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
11 мај 15:37Konjopoi za iznajmuvanje

Се изнајмуваат коњопои за сите ваши свадби, матури, родендени, крштев...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

11 мај 13:26Masa za salon

Se prodava masa,izgleda kalo nova


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
11 мај 11:28TV KOMODA NOVA (ТВ КОМОДА)

Se prodava nova TV Komoda, ne koristena. Boja- temno kafeava Dimenz...


3.500 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.400 МКД
11 мај 11:12Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
11 мај 10:54Se prodavaat klub masi od Brest

Unikatni klub masi od Masivno drvo Brest so minimalno delovi na smol...


200 €
или предлог цена
11 мај 09:07EKSTRA!!!?TRPEZARISKA MASA VINTAGE

Se prodava trpezariska masa elipsa 1700*850mm,stara preku 60 godini,r...


6.000 МКД
или предлог цена
10 мај 23:23Prodavam drvena masa (buka)

Prodavam drvena masa (buka) tel. 070 233 509 cena 130 evra


130 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

10 мај 21:07Se prodava masa

iverica kantirani so pvc kant 3500 so se staklo bez 3000 den80x80 ...


1 €
или предлог цена
10 мај 21:06Masa

Prodavam staklena masa za dnevna soba mnogu malce koristena kako nov...


1 €
или предлог цена
10 мај 20:22Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам