Подкатегорија:
                   
297 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам два троседа

Сосема добро сочувани два троседа (може и поефинечно да се продадат)с...


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
14 мај 00:41Промовирано

Iznajmuvanje na konjopoi

Iznajmuvame konjopoi so vklucena dostava. Imate moznos samo kaj nas ...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

30 апр 10:44Промовирано

ИЗРАБОТКА НА УНИКАТНИ КОКОС СТОЛИЦИ

По порачка изработувам Кокос столчиња уникатни и несекојдневни, Изр...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 09:08Промовирано

Столови и табуретки

Се продаваат и изработуваат по нарачка, столови, табуретки, кревети, ...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:19STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA: 🌟STOLICI 🌟FOTELJI 🌟TABURETKI �...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 20:28Stolcinja bordo

Se prodavaat skoro novi stolcinja ...24 parcinja


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Трпезариски столици

Продавам трпезариски столици. Столиците се во одлична состојба и пе...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:34STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:52Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
Вчера 15:10Се продаваат столици

Се продаваат 6 користени дрвени столици со сламени седишта како на сл...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 14:30SERVIS I TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI STOLICI

✔️SERVIS I TAPACIRANJE NA ✔️SEKAKOV VID STOLICI ✔️BRZO I KVALITETNO...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 09:22Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici, cena 1650 denari stolica


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

14 мај 19:43Stolica klackalka

Klackalka od buka drvo


По Договор
или предлог цена
14 мај 18:38Prodavam stolce

Prodavam kancelarisko stolce za biro komletno funkcionalno


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

14 мај 16:11Se prodava stol so fiziotopka

Se prodava stol so fiziotopka kupen od Medicus help, mnogu malku kori...


2.600 МКД
или предлог цена
14 мај 13:52KANCELARISKA FOTELJA KAKO NOVA

PRODAVAM KANCELARISKI FOTELJI MALKU KORISTENI POVEKE MODELI 2000 den...


2.000 МКД
или предлог цена
14 мај 06:35EFTINO STOLICI,NOVI

Stolicite se novi I NIKOGASH NE SE KORISTENI 2 komada Eftino ,hit...


1 €
или предлог цена
13 мај 21:59Stolici

Na prodažba 2 stolici,unikat,račna izrabotka od orev cena za Edna 120...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

13 мај 18:01Trpezariski stolici / za kujna

Prodavam polovni stolici za kujna. Cena: 450 den/ edna. Imam uste 2.


450 МКД
или предлог цена
13 мај 14:22Se prodavaat stolici odlicno socuvani

Se prodavaat 10 stolici vo odlicna sostojba Cena za stol e 700 mkd ...


700 МКД
или предлог цена
13 мај 11:03Metalni Stolovi,Stol,Stolica

Se prodavaat metalni industriski tapacirani stolcinja vo supert sosto...


990 МКД
или предлог цена
13 мај 07:58STOLICI

Prodavam 8 stolici 1800 denari edna zvonete na ovoj te...


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

12 мај 14:37Stolovi

Stolovi od masivno zelezo socuvani udobni


800 МКД
или предлог цена
11 мај 17:24Se prodavaat 4 stolici moderni

Se prodavaat 4 stolici moderni vo dobra sostojba


3.200 МКД
или предлог цена
10 мај 15:12Se prodavaat stolici

Se prodavaat 4 stolici so naslon za raka i 2 bez naslon, socuvani. Ce...


6.000 МКД
или предлог цена
10 мај 11:43STOLICI DRVENI 3 KOMADA

TRPEZARISKI STOLICI DVE ISTI EDNA RAZLICNA, NE SE OSTETENI TRITE ZA 8...


800 МКД
или предлог цена
09 мај 11:39SE PRODAVAAT SHANK STOLICI,INOX SO DRVO

Kupeni vo Jugoeksport.Dobro sochuvani.Cena 7000 denari.


7.000 МКД
или предлог цена
09 мај 09:55Se prodavaat stolici za kafeterija

Stolici povolni za kafic ili kafeterija,vo odlicna sostojba vkupno 22


350 €
или предлог цена
09 мај 09:50ИЗРАБОТКА НА УНИКАТНИ КОКОС СТОЛИЦИ

По порачка изработувам Кокос столчиња уникатни и несекојдневни, Изр...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 09:08Masivni stolici buka 6 parcinja

kako novi bez tragovi na koristenje cena 2000 denari parce 6 stol...


1.800 МКД
или предлог цена
08 мај 17:37Ретро столици

Се продаваат 3 столици, одлично сочувани. Цена за сите три столици 60...


3.000 МКД
или предлог цена
08 мај 16:40Detski kamp stolici

Dve parchinja 300 den


300 МКД
или предлог цена
08 мај 15:264 stolici

4 stolici za trpezariska masa,novi Mahagoni nogarki,krem eko koza. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

08 мај 11:32Stolici

Stolici od brodsko drvo izdrzlivi na voda so rosvajni nogarki, vkupno...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

07 мај 21:18Prodavam Bambus Stolici

Prodavam Bambus Stolici


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

07 мај 11:45Stol za trpezarija, trpezariski stol, masa

Odlicno ocuvani stolovi, 6 na raspolaganje. Cena na eden 1600 mkd. I...


1.500 МКД
или предлог цена
06 мај 23:10Prodavam stolici

Prodavam zelezni stolici,imam povekje od kolku na slikite


2 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Маси и столици -Трпезарии / Столици

06 мај 13:49Платенини столици и клупа

4 терпезариски платнени столици клупа 130 х 45 х 45 цм


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

06 мај 11:34SE PRODAVAAT 6 TRPEZARISKI STOLA

Se prodavaat 6 Trpezariski stola vo nov stof tapacirani se pred 1 mes...


17.000 МКД
или предлог цена
06 мај 09:06SE PRODAVAAT 6 TRPEZARISKI STOLA

Se prodavaat 6 Trpezariski stola vo nov stof tapacirani se pred 1 mes...


17.000 МКД
или предлог цена
06 мај 08:54Столици од ковано железо / Stolici od kovano zelezo

Се продаваат 8 столици од полно ковано железо произведени во Грција....


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

05 мај 22:32Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

05 мај 18:52Prodavam stolici

Prodavam stolici zacuvani.


500 МКД
или предлог цена
05 мај 13:40Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам