Подкатегорија:
                   
78 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka od masivno drvo na SKALI,MASI

Izrabotka od masivno drvo na SKALI,MASI


1 €
или предлог цена
13 мај 15:13Промовирано

ИЗРАБОТКА НА УНИКАТНИ КОКОС СТОЛИЦИ

По порачка изработувам Кокос столчиња уникатни и несекојдневни, Изр...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 09:08Промовирано

Продавам два троседа

Сосема добро сочувани два троседа (може и поефинечно да се продадат)с...


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
14 мај 00:41Промовирано

Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
Денес 05:39Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
Денес 05:36Masi

Se prodavat trepezariski masi od mediapan so dimenzi 160x90 so 6 stol...


19.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вчера 10:32Cerade

Dobro sacuvane cerade. Dimenzije: 10 x 5 m, 10 x 6 m. Cena po dogovor...


500 €
или предлог цена
14 мај 12:04Odlicno socuvano skafce / skaf

Odlicno socuvano skafce. Prilog sliki... Vo Gorce Petrov se naoga...


2.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

14 мај 01:31MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 5 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 11:18Nogarki za Masa

Se prodavaat 4 nogarki za masa, visina 72cm


600 МКД
или предлог цена
11 мај 07:17Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
10 мај 07:31SEPAREA KOZNI - 2 ISTI MODELI MNOGU CUVANI

SE PRODAVA 1 SEPAREA KOZNa MNOGU CUVANI ,KORISTENI KRATKO VREME 2 GOD...


170 €
или предлог цена
08 мај 16:32Prodavam dve fotelji

Se prodavat dve fotelji mnogu malku koristeni kako novi


2.000 МКД
или предлог цена
08 мај 12:05СЕ ПРОДАВААТ!

077 55 11 14 077 55 11 14 077 55 11 14 077 55 11 14 077 55 11...


1 МКД
или предлог цена
04 мај 21:52Drveno barce

So trkala cena 1200den 072 555 302


20 €
или предлог цена
04 мај 17:40Agolni trpezariska garnituri

Se prodavaat


По Договор
или предлог цена
04 мај 07:48ITNO TOPTAN PRODAZBA SKOPJE B PAZAR

TOPTAN PRODAZBA SKOPJE B PAZAR INFO SAMO NA TELEFON 075953494


1 €
или предлог цена
02 мај 14:10PERNICI ZA STOLICI KAKI NOVI..

Vo komplet se 4 pernici golemi Sivo platno Zacuvani ne osteteni


1.000 МКД
или предлог цена
01 мај 14:18Drveni proizvodi CREATIVE WOOD LAB

Razni predmeti za doma izraboteni od polno drvo Pobarajte ceni na vi...


1 €
или предлог цена
25 апр 21:37Hairpin metalni nogarki za trpezariska i klub masa

Инфо на овој бр. 070364463 Инфо на овој бр. 070364463 Продавам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

19 апр 08:48Se izrabotuvaat klupi za vo dvor

Se izrabotuvaat klupi za vo dvorovi Dimenzii po zelba Cena po dogo...


50 €
или предлог цена
17 апр 16:56Prodavam mebel za kancelarija

Prodavam mebel za kancelarija ili za druga namena sto vas vi odgovara...


380 €
или предлог цена
12 апр 17:53GARNITIRA, KUJNA,KOMODI

Se prodava pokuknina poradi prodavanje na kukata se prodava I komplet...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

09 апр 17:55Се продава врата

Врата изработена од дрво со две крила Контакт тел 071314635 Снежана...


1 МКД
или предлог цена
09 апр 07:39Separe

Se prodavat dve separinja vo forma p za 8 dusi e edno ili dvete spoe...


1.300 €
или предлог цена
01 апр 12:29staklo

kockata e ( 450 x 450 x 5 mm) elipsata e ( 800 x 500 x 5mm)bruseni...


800 МКД
или предлог цена
20 мар 10:52Vitrina i terpezariska masa 6 tolici

Prodavam ekstra socuvana komoda,gorniot del e delliv i terpezariska m...


500 €
или предлог цена
12 мар 21:09Trpezariska komoda

Se prodava trpezariska komoda, koristena megjutoa vo dobra sostojba. ...


150 €
или предлог цена
06 мар 20:14Sank drven mediapan Шанк дрвен

Се продава Шанк од медиапан лакиран крем и со црна боја. изваден од ...


9.000 МКД
или предлог цена
22 фев 16:51Komod

Kako nov Bez grepnat Top sostojba Se prodavat zas imam kupeno nov


200 €
или предлог цена
16 фев 12:49Prodavam skara

Prodavam nova skara na kumur visoka 98 sm dolga 86 sm i siroka 39 sm...


2.000 МКД
или предлог цена
13 фев 18:554 Stolici

Prodavam 4 stolici drveni od kvalitetno drvo.Stolovite se vo odlicna ...


2.000 МКД
или предлог цена
13 фев 10:053 + 2 + 1 od KRISTINA DAMIL

Trosed, dvosed i fotelja Koristeni edna sezona Kupeni od Kristina D...


550 €
или предлог цена
31 јан 18:01Shank od iverica i masivno drvo

Se prodava sank od masivno drvo i od iverica. Sankot e vo dobra odr...


1.350 €
или предлог цена
08 јан 13:50Klupa na rasklopuvanje/Клупа на расклопување

Изработка на клупа која се претвора во маса со две клупи. Едноставно,...


10.000 МКД
или предлог цена
07 јан 08:29Se prodava kreveti 2 biro 1 tamboretki 3 televizor1

Se prodava kreveti 2 tamboretki 3 televizor1


8.000 МКД
или предлог цена
22 дек 20:35Se Prodava 071623742

Info- 071 623 742


1 €
или предлог цена
13 дек 11:30TABURETKI PO 400 DEN KVALITETNI

Prodavame taburetki mozhe i po naracka 400 den so ekokoza na parce...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

07 дек 16:58Biro

Se prodava biro,koristeno samo 8 meseci,skoro kako novo. Tel. 071 21...


7.500 €
или предлог цена
29 окт 22:09Se prodavaat 2 klupi kako novi

2 klupi 1.80 na 0.40


3.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Маси и столици -Трпезарии / Друго

27 окт 08:41Separe

Se prodavat dve separinja vo forma na p za 8 dusi e edno separe i dve...


1.300 €
или предлог цена
03 авг 09:40Винтаж витрина

Зачувана фурнир витрина, винтаж стил, 1,50 х54х1,70. Цена по договор....


1 €
или предлог цена
06 јул 19:16Separe

Po naracka Separe po vasha dimenzija Info 072692525 Cenite pocnat ...


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

17 јун 17:04Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам