Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ТУШ КАДА

Се продава туш када Димензии 70х140 Тел.за контакт 076 202031


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:57Tus kada

kada za kupatilo srpska kako nova


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:16Se prodava kada

Kada 160x160 Neostetena nikade 7500den 🌠Plona I rerna indesid edn...


6.499 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 €
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

17 мај 16:48Туш рачка висок квалитет!!

tusot e so poveke funkcii edinstveno kaj nas po taa cena na dr mesto...


500 МКД
или предлог цена
14 мај 23:37TUS KADA 80 X 80

TUS KADA 80X80 poliester kako nova;


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

12 мај 11:26Туш кади

Се продава сива туш када 80 ×80 користена.


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

08 мај 20:49СЕ ПРОДАВА КАДА LUXOR

Се продава када во одлична состојба 070/317-926 Kada


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

05 мај 12:15AGOLNA TUS KADA SO PARAVAN "ASOS"

Agolna tus kada so paravan"ASOS"(komplet) •Dimenzii na kada 130 x130...


18.180 МКД
или предлог цена
02 мај 19:25PARAVAN ZA DLABOKA AGOLNA KADA

Paravan za dlaboka agolna kada •Dimenzii 120 x 80 cm Ve ocekuvame! ...


7.650 МКД
или предлог цена
02 мај 19:24PLITKA AGOLNA TUS KADA "LUXOR"

Plitka agolna tus kada "luxor" •Dimenzii 90 x 90 cm Ve ocekuvame! ...


4.050 МКД
или предлог цена
02 мај 19:24PARAVAN ZA KADA

Paravan za dlaboka tus kada •Dimenzii 160 x 70 cm Ve ocekuvame! �...


8.090 МКД
или предлог цена
02 мај 19:24Kada odlicno socuvana 180х70cm

Се продава кадата комплет со капаци во одлична состојба. Цена 3000ден


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

01 мај 16:46Kada 160*70

Akrilna ( Plasticna ) kada Dimenzii Dolzina 160cm Sirina 70cm Visin...


2.500 МКД
или предлог цена
25 апр 18:49КАДИ – 50-70% ПОПУСТ

КАДИ: Италијански квалитетни кади – целата дебелина на ѕидот: ак...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

25 апр 15:50Kada Lucija

Se prodava Kada Lucija kako nova 150x70cm koristena 6 meseci 5.000 de...


5.000 МКД
или предлог цена
22 апр 12:09Се продава када

Се продаваат две кади.Зачувани се и двете.Големата када е 6000 денари...


2.000 МКД
или предлог цена
17 апр 17:31KADA EMAJLIRANA-DOBRO SOCUVANA!!!

KADA emajlirana, bela, vgradna za zidanje,1.5 m.


1.000 МКД
или предлог цена
15 апр 10:30Prodavam nova Italijanska keramicka tus kada 65x65

Prodavam nova Italijanska keramicka porcelanska tus kada 65x65 Нова ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

14 апр 22:23PLASTICNA KADA SO ARMATURA 1,80 M

PLASTICNA KADA


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

14 апр 13:56KADA SO PLASTICNA MASKA

Sosema Malku koristena zacuvana, kvalitetna marka


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

11 апр 10:16tus kada za vgraduvanje kabina kolpa san i cesma

kadata e za vgraduvanje zaziduvanje dolzina 105 smtus kabinata e 90x9...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

06 апр 13:44Novi Kadi Schmidlin

Kadi doneseni od Ch


3.000 МКД
или предлог цена
01 апр 10:01Prodavam kada

Prodavam akrilna kada 1,20 x 0,70


2.700 МКД
или предлог цена
21 мар 14:14Се продава када, малку користена

Се продава када, многу малку користена, цена по договор. Број за кон...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 13:00монтажа на соларни системи за топла вода

монтираме соларни системи за топла вода искористете ја бесплатната...


25 €
или предлог цена
15 мар 18:25СТАКЛО ФИКСНО ЗА ТУШ КАБИНА

Стакло за туш кабина (фиксно) 405 х1930 прозирно


3.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:00se prodavaat elementi od kaleno staklo za tus kada

Prodavam povolno 4 (cetiri ) paravani za kada ispravni pogodni za kom...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

01 мар 08:41Akrlini Kadi

Anatomski akrilni kadi komplet so maska(agolni i pravoagolni) Tel:07...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

28 фев 08:10Када

Када монтажна со сите делови.


1 МКД
или предлог цена
22 фев 15:01Neupotrebeni 2 VC Kadi

Broj za KONTAKT 071-356-473. 071-356-473. Petre


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

16 фев 14:45Kada jacuzzi jakuzi

Jakuzi novo samo eden cefka fali motorot raboti


200 €
или предлог цена
16 фев 14:23kada

kada socuvana kompletna 170-70


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

05 фев 14:06COLPASAN kada so kabina

Prodavam kada so sedalo i staklena trokrilna kabina so klizacki vrati...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

27 јан 16:52Tus kada/Tus kadi/Туш када/Туш кади

Se prodavaat 2 novi tush kadi. Dimenzii 80x80cm.


1.500 МКД
или предлог цена
05 јан 14:23Staklo za na kada paravan za tus kabina

visina 150 sm sirina 50 sm debelina na staklo 10 mm so nego odi i...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

15 дек 13:59Kada so tus kabina

Odlicna sostojba na kada so tus kabina, 1700x2060 sm. Vo odlicna sost...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

18 сеп 22:35КАДИ (НЕУПОТРЕБУВАНИ)

Се продаваат 5 кади, никогаш не употребени. За сите 5 екстра цена Ин...


1 €
или предлог цена
18 сеп 12:29Агол а када

Се продава аголна када во одлична состојба. Почетна цена 6000 денари.


6.000 МКД
или предлог цена
10 авг 13:00Tuš kada nova

Se prodavaat tuš kadi polukružni 80x80 so nogarki i maska. Ekstra kva...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

08 јул 08:12Se prodava KADA SO PARAVAN I MIJALNIK

- KADA SO PLASTICNA MASKA dimenzii: 150x70 sm.(skoro nova koristena...


По Договор
или предлог цена
10 јун 22:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам