Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WC шоља - Биде - Мијалник (комплет)

Комплетoт е малку користен (изваден од нов стан), со многу квалитетн...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Денес 09:01продавам WC solja -вц шоља

продавам WC шоља ------------------------------------ KONTAKT NA ...


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 08:33PRODAVAM POVOLNO DVA MONOBLOKA

Prodavam dva monobloka vo dobra sostojba eden 1000denari dvata 1800...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

15 мај 17:50WC sola.Balena 8000 geberit

Donesena od svakcarija.neotpakovana.so mnogu povolna cena.kontakt 070...


2.200 €
или предлог цена
04 мај 23:13Povolno-Monoblok

Povolno.Ispravna,bez puknatini i ostetuvanja Dimenzii.Na wc skolkata...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

04 мај 11:12Solja i kazance

Malce koristeni


1.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

03 мај 13:27WC solja kazance

Prodavam WC solja kazance(novi nekoristeni) i aspirator faber nardi s...


50 €
или предлог цена
29 апр 20:37WC Sholja

WC Sholja samo sholja od mono-blok


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

28 апр 07:37Продавам ВЦ шоља

Продавам ВЦ шоља


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

26 апр 10:18Моноблок и биде

Моноблок балтик – италијански порцелан со висок сјај Цена: 4.500 дена...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

25 апр 15:49Se prodava WC solja

Se prodava WC solja-monoblok so skrseno kazance, Italijansko proizvod...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 апр 22:40Се продаваат елементи за тоалет

Вц шолја х 2 Казанчиња х 2 Умивалник х 1 Када х 1 Греалка за на ѕ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 апр 13:12Bide

Se prodava bide mnogu malku kiristeno, povolni, neoshteteno.


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

11 апр 18:11WC SOLJA BALTIK - MONOBLOK, SUPER SOSTOJBA.

PROAVAM WC SOLJA BALTIK - MONOBLOK, SUPER SOSTOJBA. SO NOVA ARMATURA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

25 мар 20:00NOVI Hatria 2 wc skolki + bide

Prodavam NOVI nikogash ne upotrebeni HATRIA model ERIKA PRO 2 wc skol...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

20 мар 16:36Visam ugrado kazance i wc shojla komplet novi!!

VISAM A.S. е основана во 1964 година како прв производител на пластич...


7.999 МКД
или предлог цена
09 мар 10:42Wc bide

Prodavam bide za kupatilo, mnogu malku koristeno


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

27 ное 13:09WC Solja Villeroy

Se prodava nekoristen WC Solja Villeroy cena €50


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

14 сеп 16:06Се продава вц шоља

Се продава вц шоља затоа што не ми одговара нова не е ич употребена ц...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

12 авг 10:57Prodavam nova neupotrebuvana WC skolka IDEAL STANDARD

Prodavam nova neupotrebuvana WC skolka IDEAL STANDARD so kapak. CENA...


100 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

26 апр 22:00Polovni sanitarii

Geberit ispravno


900 МКД
или предлог цена
14 мар 18:16Prodavam WC skolki i mivalnici i bojler.

Prodavam malku upotrebuvani WC skolki i mivalnici i 100litri bojler. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 фев 10:49Prodavam WC skolki i mivalnici

Prodavam malku upotrebuvani WC skolki i mivalnici


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 фев 10:46ВЦ Шоља одлична

ВЦ Шоља одлична


3.000 МКД
или предлог цена
09 дек 00:56Нова вс шоља

Монтирана и демонтирана шоља неупотребена. Мијалник употребен многу ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

27 сеп 15:17Novi WC solji

Novi WC solji 2


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

01 мар 22:11Keramicki pisoari

Se prodavaat pisoari,Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

18 мај 13:42Продавам шоља и казанче

Половни елементи. Истите индивидуално се продаваат.


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

07 апр 16:57WC SOLJA ,KAZANCE BOLJER UMIJALNIK LABAVO SOLA BOLERCE ШОЉА

ЦЕНА ПОВОЛНА ! -2 умивалника со чизма(по 800 ден ) и едно бољерче (...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

28 фев 09:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам