Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

potpolno novi lavaboa smeneti poradi golemina

se prodavaat lavaboa staveni i izvadeni od nov lokal cena 1500 den...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Денес 13:00Lavabo so chizma

Skoro novi socuvani malku koristeni.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 09:48PRODAVAM DVE LAVABOA DOBRO SOCUVANI

Prodavam dve odlicni lavaboa ednorto se montira na zid bez cizma fa...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

18 мај 18:58WC mijalnik, мијалник за бања

Се продава нов, неупотребуван, 55 см. мијалник за бања.


20 €
или предлог цена
16 мај 20:50potpolno novi lavaboa smeneti poradi golemina

se prodavaat lavaboa staveni i izvadeni od nov lokal cena 1500 den...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

16 мај 12:29prodavam mijalnik - lavabo

продавам мијалник - лавабо ------------------------------------ K...


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 08:35MIJALNIK / Мијалник со чешма

Се продава мијалник чизма со чешма не оштетен функционален цена 1500...


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

15 мај 08:37Мијалник

Користен но добро сочуван


По Договор
или предлог цена
13 мај 07:58Продавам чизма за лавабо

Продавам чизма за лавабо во добра сосатојба. Цена 600 денари. Конта...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

12 мај 11:23OTPUSUVANJE SADOPERI/UMIVALNICI

Otpusuvanje zatnati


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 09:48Мијалник со чешма / mijalnik so ceshma

Се продава скоро нов мијалник IDEAL, со нова чешма, crvenkastata boja...


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

12 мај 08:49Roca Mijalnik / Мијалник. Labavo

Vo odlicna sostojba, sleduva so cesma, dve pancir creva i sifon. Sir...


2.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

11 мај 16:44Prodavam UMIVALNIK, CESMA i Ogledalo

Prodavam Umivalnik, komplet so cesma i ogledalo Cenata e 350Evra...


350 €
или предлог цена
11 мај 01:51Продавам мијалник со чизма

Продавам малку користен мијалник со димензија 60х 50см и чизма со вис...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

07 мај 23:26Se prodava komplet novo lavabo so cizma i cesma

Se prodava komplet lavabo so (mini)cizma i cesma,novo,nekoristeno,izv...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

07 мај 12:30Се продава мијалник

Се продава мијалник. Висина 79цм, должина 58цм, ширина 47 цм.


1.000 МКД
или предлог цена
07 мај 09:59Lavabo,cesma i cizma

Prodavam lavabo marka Roca,cesma i cizma


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

06 мај 19:37Mijalnik so cesma

Poloven


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

04 мај 02:16Mijalnik

Se prodava mijalnik so cizma.


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

03 мај 16:20Mijalnik ( Мијалник )

Се продава мијалник со чизма.


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

03 мај 16:19УМИВАЛНИК - CERSANIT

Умивалник со чизма , ЦЕРСАНИТ , со длабина од 48 см , малку користена...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

03 мај 15:51Lavabo so cizma

Prodavam mnogu malku koristeno lavabo so cizma....


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

03 мај 09:08ЛАВАБО/БИДЕ СО БАТЕРИЈА

Се продава биде и лавабо со чизма и лавабо без чизма (51цм)


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

02 мај 21:04МИЈАЛНИК

Одлично сочуван со висок квалитет лесен за монтажа.Можност за испорак...


1.500 МКД
или предлог цена
01 мај 06:50Продавам чизма за лавабо

Продавам чизма за лавабо од првокласна керамика во одлична состојба. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

30 апр 23:30LAVABO I KAZANCE

Prodavam polovno lavabo i kazance za WC solja. Lavabo PRODADENO, Ka...


1 МКД
или предлог цена
29 апр 22:02НОВ НЕКОРИСТЕН МИЈАЛНИК

ДИМЕНЗИИ 140/ 50 ЦЕНА 50 ЕУР ТРАЈЧЕ 078-274-820 078-274-820


50 €
или предлог цена
29 апр 06:04Мијалник со чизма

Продав мијалник со чизма и сифон 45х55 см.Нов неупотребуван. 077 586 ...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

28 апр 14:54PRODAVAM MIJALNIK

PRODAVAM MIJALNIK + cizma R


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

28 апр 07:38Лавабо со чизма. Lavabo so cizma.

димензии на лавабото околу 58 x 47 cm.


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

24 апр 08:38УМИВАЛНИК FORMA VITA-НОВ

ПРОДАВАМ НОВ УМИВАЛНИК ОТВОР: ЦЕНТРАЛЕН ДOЛЖИНА : 465.00 мм ШИРИН...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

21 апр 17:49Mijalnik/Labavo so cizma

Prodavam labavo so cizma odlicno Cena 10 evra Tel:079/334-441


10 €
или предлог цена
21 апр 17:07Продавам чизма за лавабо

Продавам чизма за лавабо од првокласна керамика во одлична состојба. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

20 апр 10:12UMIVALNIK MIJALNIK MAL SO CESMA

Zacuvan umivalnik komplet so cesma mnogu malku koristeni kako novi


11 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

20 апр 06:32Продавам мијалник

Мијалник е некористен


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

17 апр 19:46Extra!!!NOV Mijalnik veles i skopje

Mijalnikot e nov Kupen od Mega na pooust -so extra cena Zapakuvan ...


2.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

11 апр 17:51NOV DUPLI MIJALNIK 180cm

Mijalnik za kupatilo izraboten kompletno od kerok, dimenzija 180x48. ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

08 апр 09:26Нов Roca Debba Мијалник и Чизма

Се продава нов некористен мијалник од високо квалитетниот шпански бре...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

03 апр 17:07Lavabo cizma 1000 den

Lavabo i cizma komplet Dimenzi 50 na 39 sm 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
02 апр 22:07mijalnik mijalnici labavo labavoa мијалник inox

Se prodavaat profesionalni dupli mijalnici za ugostitelski lokali kuj...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

31 мар 10:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам