Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vgradeni tush baterii Teorema ITALIJANSKI SO 10 GOD.GARANCIA

Mnogu kvalitetni Italijanski vgradeni tus baterii i baterii za umival...


По Договор
или предлог цена
21 мај 12:49UNITAS NOVI SLAVINI!!!!!

PRODAVAM BATERIJA ZA UMIVALNIK I BATERIJA ZA TUSH TERMOSTATSKA OD DO...


По Договор
или предлог цена
21 мај 12:49Slavini,cesmi,tush,Unitas,Grohe,Teorema,Rosan.

Vgradeni baterii za tus i za umivalnik od Italijanskiot brend Teorema...


По Договор
или предлог цена
21 мај 12:49Чешма и туш со батерија и држач - Кале Керамика

Се продава чешма за лавабо со две црева и туш со батерија и држач за ...


По Договор
или предлог цена
21 мај 10:22Ventili za hidrosistem

Ventili za hidrosistem kako so se komplet dvata . Informacii i porac...


1.800 МКД
или предлог цена
21 мај 09:03PRODAVAM UNITAS TUS BATERIJA SO PECURKA

Unitas tus baterija so pecurka


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Чешми

20 мај 12:36Cesma Чешма/Baterija za tus banja Ferro

Ispravni so rozetni


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

20 мај 12:00Unitas cesma, cesmi, Унитас чешма, чешми

Prodavam cesma unitas ispravna koristena so tri creva. Cesmata e kako...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

18 мај 18:12Cesmi baterii

Dve cesmi za vo kujna niskomontazni(ladna - topla) = 800 den.za edna ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

17 мај 21:58PROTOCNI CESMI

Novi protocni cesmi so jacina 3Kw, zidni i nasadni Tel 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

16 мај 10:39PROTOCNA CESMA-BOJLER 3KW

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW TOPLA VODA ZA NEKOLKU SEK...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

16 мај 08:52PROTOCNA CESMA 3KW

Nova kvalitetna protocna cesma so jacina 3Kw Tel. 070 246 650


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

16 мај 08:50Термометар за туш

Термометар за туш кој работи без батерии. Мерен опсег од 0-100 степе...


1.490 МКД
или предлог цена
12 мај 13:23Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

💧Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер. Че...


2.399 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

12 мај 09:29Cesma so protocen bojler - Ruski proizvod

Руски - квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер. Чешм...


1.399 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

09 мај 21:02TUS BATERIJA ARMATURA EDNORACNA NOVA

Prodavam nova neupotrebena tus baterija Armatura Polska, 35mm. Nova. ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

09 мај 19:12El. Protocni cesmi,cesma(Delimano)3kw,so zastita

Prodavame zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (D...


1 €
или предлог цена
09 мај 14:01PROTOCNA CESMA 3KW 1000 DEN

Kvalitetni protocni cesmi zidni i nasadni so jacina 3 kw cena 1200 de...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

09 мај 10:01Чешма за филтер за вода water filter

Нова чешма диспенсер за филтер за вода.


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

08 мај 13:10Cesmi

Prodavam cesma za umivalnik i kada komplet so tush.


500 МКД
или предлог цена
05 мај 09:13Продавам чизма за лавабо

Продавам чизма за лавабо во добра сосатојба. Цена 600 денари. Конта...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

04 мај 10:47Protocni cesmi so boljer

ZIDNA I NASADNA So fleksiilno crevo 1600den So sklopka na struen uda...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

03 мај 18:37Чешма за туш (Cesma)

Се продава батерија за туш. Тел: 071/751-980 Се продава и: * С...


1.000 МКД
или предлог цена
02 мај 11:59Nova ROSAN

Rosan nasadna slavina so dve creva


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

01 мај 13:33KWC ONO touch light PRO

Cesmata e donesena od Svajcarija nova odi komplet so protecen bojler,...


300 €
или предлог цена
28 апр 18:21PROTOCNA CESMA BOJLER 3 KW

NOVI PROTOCNI CESMI - BOJLER SO JACINA OD 3KW SO DIGITALEN DISPLEJ ZA...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

26 апр 00:46Protocen bojler/tus Triton,Mira,Dimplex, monofazni

Elektricni tusevi monofazni novi i polovni -Troton - Mira -Dimplex Od...


1 €
или предлог цена
25 апр 13:24PROTOCNA CESMA BOJLER

Nova 3 Kw protocna cesma bojler Tel. 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

25 апр 09:50Regulatori na dovoden pritisok.

PRODAVAM REGULATORI NA PRITISOK PREPORACLIV DA SE MONTIRA VO MESTA KA...


По Договор
или предлог цена
10 апр 18:18ЗАТВАРАЧИ ЗА ЧЕШМА 1/2 И 3/8

Се продаваат затварачи за чешма прописни и бесконечни,нови од зат...


80 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Чешми

07 апр 11:55ВЕНТИЛ ЗА ПЕРАЛНА

Се продаваат вентили за перална нови од затворен дуќан Цена:150,00 ...


150 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Чешми

07 апр 11:49Inox Bojler 3KW - Protocna cesma boljer- instant topla voda

novi INOX protocen boljer cesma rusko proizvodstvo ova e nasadna ces...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

05 апр 21:04Cesma za vo kujna UNITAS

Slovenska cesma UNITAS visoka so tri creva ispravna - cena - 2000 den.


2.000 МКД
или предлог цена
28 мар 14:42Cesma za lavabo vo kupatilo.

Cesma za lavabo vo kupatilo ispravna.


600 МКД
или предлог цена
23 мар 22:35Cesma baterija za kupatilo Hansgrohe

Cesma od germanski proizvoditel Hansgrohe. Donesena od Germanija.


2.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Чешми

23 мар 08:05EVTINOOO!!!!!!!! Nova baterija za nad kada italjanska

Nova baterija za nad kada italjanska


По Договор
или предлог цена
20 мар 14:45PROTOCNA CESMA-BOJLER 3KW

PRODAVAM OD KAVLITETNITE PROTOCNI CESMI NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

10 мар 11:41Protocna cesma CASCADA - Germanski kvalitet 1 god. garancija

💦 Модерни проточни чешми Cascada со највисок квалитет и трајност од ...


3.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

01 мар 07:43Ariston nov boljer bojler cesma unitas

Nov ariston niskomontazen bojler i nova cesma unitas so tri creva,kup...


По Договор
или предлог цена
25 фев 09:22Туш батерија

Туш батерија- идеал стандард, нова белгиско производство. Контакт:07...


По Договор
или предлог цена
23 фев 22:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам