Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
229 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Boljer za kupatilo 50 l

Nov boljer, 20 godini garancija Kupen po cena od 11000 den pre 15 de...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23Се продава комплет Санитарија неупотребувана (KALDEWE)

Се продава комплет Санитарија неупотребувана и тоа: - Шоља со каза...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:52Бојлер Леов 80 л комбиниран

Bojler Leov 80 l kombiniran Половен малце користен 80л вертикален 20...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00FILTER za TUS - Dehloriranje - ФИЛТЕР за ТУШ - веш машина

Го отстранува хлорот од водата при туширањето кој е многу штетен за к...


890 МКД
или предлог цена
Вчера 07:56Polukruzno cokle za kabina полукружно цокле за кабина

Polukruzno cokle za kabina полукружно цокле за кабина. Dolzina 100 cm...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 мај 21:40Када - пластика

Се продава када од пластика неоштетена димензии 140х70 многу цврста и...


200 МКД
или предлог цена
21 мај 15:14Se prodava boljer Rade Koncar odlicno socuvan

Se prodava boljer Rade Koncar odlicno socuvan


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

20 мај 19:09DRZAC ZA TOALETNA HARTIJA

Se prodava nov drzac za toaletna hartija voopsto neupotrebuvan, kupen...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 09:44RESETKI ZA SIFON INOX 15X15

Se prodavaat resetki za sifon inox


По Договор
или предлог цена
19 мај 18:15Dispenzeri / drzaci za hartija i sapunjerki novi

Prodavam novi -Dispenzeri za hartieni brisaci za race vo rolna i na ...


111.111 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

19 мај 12:30ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА ПРЕД ЛЕПЕЊЕ И МОН...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

19 мај 11:35Montaza i izrabotka na Tus kabini po merka

Вршиме монтажа и изработка на туш кабини од врвно македонско производ...


1 €
или предлог цена
18 мај 14:36Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik

Bide so cesma Mal umivalnik so cesma Golem umivalnik I cizma I ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 мај 21:49Dva Gejalka i asirator cena 800/075 885 548 075 813 672

800


800 МКД
или предлог цена
13 мај 22:25Prodavam Bojler ARISTON 1.8K

Prodavam poloven bojler Ariston PRO 1.8K 80L. Informacii na telefo...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 мај 22:42Hanter Douglas

Hunter Douglas za kupatilo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 мај 13:25Susara za alista, sushara za alishta

Удобна и практична, не зазема простор, одлична за во вашиот дом Изра...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 мај 09:10SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 мај 07:34SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 мај 07:34PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 мај 07:34bojler ARISTON

ARISTON VELIS VLS EVO 80 EU 80л ГОЛЕМ ЛЦД ДИСПЛЕЈ Моќност 3KW -...


9.000 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
13.000 МКД
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Останато

10 мај 18:00Bojler Ariston Velis Plus 80l (neispraven, za delovi)

Се продава бојлер Аристон Велис Плус, 80 литри. Неисправен. Едниот о...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

10 мај 11:15Rezerva za joger

30 kom 500 den


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 13:54Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na hanter daglas aluminiumski spusten plafon po merka vo...


1.180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 09:51Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na spusten plafon hanter daglas.tip so lajsnai bez lajsn...


1.180 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 09:51Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 08:38Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Topsifoni i inoksni resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 08:37SE PRODAVA

Ne koristena


800 МКД
или предлог цена
08 мај 08:37set za banja nov

eftino set za banja nov kontakt aleksandra 077 823 129


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

07 мај 21:43Registar za vo kupatilo

Aluminiumski Registar za vo kupatilo 45/135 i 2 radijatori


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

06 мај 07:28ASPIRATOR KUPATILO F100 mm

Koristen aspirator f100 mm, Zamenet piradi bucavost. Ispraven.


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

05 мај 19:23Protocen kujnski bojler

Protocnoto bojlerce e novo nekoristeno,kupeno od Rimeko


10.500 МКД
или предлог цена
05 мај 17:29Hanter daglas aluminumski sistem

Izrabotka na aluminumski plafoni po merka vo site boi,so montaza,SOPS...


1.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

03 мај 18:12ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

03 мај 14:02montaza na vodovod i sanitarija za kupatila

profi montaza na vodovod za kupatila i kunji, montaza na sanitarija ...


100 €
или предлог цена
03 мај 13:39Boljer 50L

Se prodava boljer 50 litarski vo odlicna sostojba.


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 мај 19:42Plockar - плочкар

Izrabotka na sekakov vid na plocki i mermer Lepenje na plocki vo wc ...


8 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 мај 16:05Болјер горење

Се продава бојлер 50л слим, користен две години. Се продава заради се...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

01 мај 22:56Greac

Greacot e nov i e toj id slikite. Slobodno mozite da me kontaktirate ...


500 МКД
или предлог цена
30 апр 22:36Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 апр 11:15Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам