Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Корнизи

Се продаваат корниз-шипка со сите додатоци,димензии од 210до 385 Цена...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Корнизи

20 мај 14:29VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


12 €
или предлог цена
16 мај 15:38IRJA Корниз за завеси/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: бела Д...


310 МКД
или предлог цена
13 мај 12:23RACKA/HUGAD Двоен корниз 210-385 см/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, полипропиленска п...


2.870 МКД
или предлог цена
13 мај 12:22RACKA Корниз 120-210 см/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, полипропиленска п...


1.350 МКД
или предлог цена
13 мај 12:20VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
12 мај 07:39Kornizi aluminski

Novi aluminski kornizi-neotpakuvani,seuste vo najlon dolgi 4m.


10 €
или предлог цена
08 мај 08:54Inoks kornizi i zavesi

Se prodavaat inoks kornizi 8 br, so drzaci, alki i zavesi 180cm - ...


5.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:12VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


12 €
или предлог цена
01 апр 06:26RACKA/HUGAD Двоен корниз 210-385 см

Код на производ: 699.292.47 Карактеристики на производот: > Материј...


2.670 МКД
или предлог цена
19 мар 11:40Kornizi i drugi stolarski proizvodi

Broj za naracki !! 070265331 Proizvodstvo prodazba transport na d...


200 МКД
или предлог цена
23 окт 18:57Kornizi Aluminiumski

Kvalitetni Aluminiumski kornizi, so dve shini bez maska 360den 1m, so...


360 МКД
или предлог цена
22 окт 20:00VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈ...


12 €
или предлог цена
11 мај 21:39VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA VARIOLAJT

PROFESIONALNA FIRMA ZASTAPNIK NA SVETSKIOT BREND HOLIS INDUSTRI VRSI ...


12 €
или предлог цена
13 дек 17:44VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA VARIOLAJT

Производство и монтажа на високо квалитетни: - ПВЦ ролетни - Алуми...


12 €
или предлог цена
24 ное 07:38VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA

Производство , монтажа и обезбеден сервис на високо квалитетни венеци...


12 €
или предлог цена
22 ное 20:43VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер роле...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Корнизи

18 окт 16:21VENECIJANER, VARIOLAJT, ROLETNI I KOMARNICI

Izrabotka i montaza na visoko kvalitetni aluminium komarnici od stite...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Корнизи

04 окт 19:03Venecijaner Variolajt Roletni Komarnici Rolo Zebra

Montaza na Venecijaner Variolajt Roletni Komarnici Rolo Zebra zavesi ...


12 €
или предлог цена
04 окт 19:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам